ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Куплю-продам-отдам
автор Marija Ср 4 Окт 2017 - 14:48

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вс 27 Авг 2017 - 10:50

» Наши гимнастки
автор Viktorija Чт 24 Авг 2017 - 13:00

» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 11 Авг 2017 - 12:24

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Новости с соревнований
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 14:57

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2015

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2015   Ср 27 Авг 2014 - 14:04

Первое сообщение в теме :

 Тема о предстоящих соревнованиях

Sacensību kalendārs uz 2015.g.



Читать дальше... >>>:
 
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net

АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 7 Дек 2015 - 8:53

1Liisa-Lotte Pehter2003AVK RütmikaEST
2Alise Lazareva2003AJelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
3Yulia Vodopjanova2003AUOR №1ARM
4Iuliia Seliakova2003AFederation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
5Adelina Beljajeva2003AVK EleganceEST
6Mia Valge2003ASK NordEST
7Anastasia Gorjunova2003AVK RütmikaEST
8Aurelija Sotaite2003AVilniaus GimnastesLTU
9Diana Kovalenko2003ARVS/75.vsk.LAT
10Anastasija Alandarenko2003ALiepajas KSSLAT
11Darja Guseva2003APskovRUS
12Elisabeth Rebrov2003AVK EleganceEST
13Marie-Anett Kaasik2003AVK RütmikaEST
14Alina Vesselova2003ASK NordEST
15Victoria Põllumäe2003AVK RütmikaEST
16Vlada Mironova2003AFederation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
17Evelina Ivanova2003ALiepaja LKSSLAT
18Anna Murikova2003AJelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
19Polina Inšakova2003ARGClub GracijaLAT
20Viktoriiа Sнabarina2003AVladimirRUS
21Gabija Makutenaite2003AVilniaus GimnastesLTU
22Evgenia Guseva2003AUOR №1RUS
23Elizaveta Pronina2003AMoscowRUS
24Karina Soldatova2003AFederation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
25Kornelija Ilginyte2003AKlaipėdaLTU






1Valerie Nahkonen2003BTip-Top KlubEST
2Alina Klimenko2003BRVS/75.vsk.LAT
3Anna Marija Asare2003BJurmala sports schoolLAT
4Darja Froljonoka2003BRVS/75.vsk.LAT
5Luize Tautere2003BJelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
6Anna Avetisjana2003BRGClub GracijaLAT
7Alena Afanaseva2003BVladimirRUS
8Jana Bitkova2003BVK EleganceEST
9Diana Kosenko2003BNika a-Poel Beer ShevaISR
10Anna Bagautdinova2003BSK NordEST
11Kristine Bendorjus2003BJurmala sports schoolLAT
12Anastassia Starintśikova2003BSK NordEST
13Angelina Sherstniova2003BLiepaja LKSSLAT
14Sofija Vilenska2003BJurmala sports schoolLAT
15Alisa Skutane2003BRGClub GracijaLAT
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 7 Дек 2015 - 8:53

1Kristiina Baljajeva2002
VK EleganceEST
2Nikita Sharkova2002
Tip-Top KlubEST
3Denize Andrune2002
Jelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
4Milana Alferchika2002
Liepaja LKSSLAT
5Vitaliia Mikhailova2002
VladimirRUS
6Natalija Kovaliova2002
Vilniaus GimnastesLTU
7Ksenija Gorelova2002
Liepaja LKSSLAT
8Melany Keler2002
VK EleganceEST
9Anastasia Chigasova2002
VladimirRUS
10Alisa Nazarenko2002
Nika a-Poel Beer ShevaISR
11Maria Trofimov2002
SK NordEST
12Anastasiia Kulikova2002
Russia, YaroslavlRUS
13Renata Kurbatova2002
Jelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
14Martha Kuusküll2002
Tip-Top KlubEST
15Ekaterina Djomina2002
Liepaja LKSSLAT
16Kira Makarova2002
RVS/75.vsk.LAT
17Julija Michniova2002
Vilniaus GimnastesLTU
18Domante Šarkauslaite2002
KaipėdaLTU
19Carmely Reiska2002
SK NordEST
20Erika Bogdanova2002
RVS/75.vsk.LAT
21Maris Meikar2002
VK RütmikaEST
22Mariia Beliakova2002
Russia, YaroslavlRUS
23Darja Pridannikova2002
MoscowRUS
24Vitalina Bushueva2002
SK NordEST
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 7 Дек 2015 - 8:54

1Mariia Zaitseva2001
VladimirRUS
2Polina Gilfanova2001
Russia, YaroslavlRUS
3Sofia Soshkurina2001
MoscowRUS
4Jelena Balkina2001
SK NordEST
5Aleksandra Nikolaeva2001
MoscowRUS
6Johanna Christina Peterson2001
SK NordEST
7Danguole Udraite2001
KlaipėdaLTU
8Viktoria Chumeiko2001
Nika a-Poel Beer ShevaISR
9Anabel Ainso2001
VK RütmikaEST
10Elina Tommik2001
SK NordEST
11Anastasija Baidenko2001
Vilniaus GimnastesLTU
12Maria Susi2001
SK NordEST
13Darja Luchinkina2001
MoscowRUS
14Veronika Bereza2001
Nika a-Poel Beer ShevaISR
15Katrin-Lisa Laius2001
SK NordEST
16Iadmin Agagylian2001
UOR №1ARM
17Alisa Mihhailova2001
SK NordEST
18Ekaterina Limanskaya2001
Sankt-PeterburgRUS






1Shani Shoihat2000
Nika a-Poel Beer ShevaISR
2Polina Trukhina2000
Federation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
3Anastasiia Vorobeva2000
Russia, YaroslavlRUS
4Viktorija Molokovicha2000
Liepaja LKSSLAT
5Maya Gordienko2000
Nika a-Poel Beer ShevaISR
6Sofia Morozova2000
Federation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
7Elvira Soldatova2000
PskovRUS
8Valeria Trofimov2000
SK NordEST
9Jekaterina Sidorova2000
RVS/75.vsk.LAT
10Alina Yanis2000
Tip-Top KlubEST






1Anastasia Zaynullina1999
Russia, YaroslavlRUS
2Anastasiia Pugina1999
Federation rhythmic gymnastics Arkhangelsk regionRUS
3Ingel-Kristen Veevo1998
SK NordEST
4Elisabeth Rositsan1999
Vilniaus GimnastesLTU
5Maria Bereza1999
Nika a-Poel Beer ShevaISR
6Anna Lazareva1999
RVS/75.vsk.LAT
7Karolina Mizune1999
Jelgava Children and Youth Sports School/ SK Baltic FlowerLAT
8Viktoriia Mintz1999
UOR №1RUS
9Anastassia Terehhova1998
SK NordEST
10Marija Gardiuk1995
Vilniaus GimnastesLTU
11Ekaterina Halezova1998
Sankt-PeterburgRUS
12Sofiia Dementyeva1998
Russia, YaroslavlRUS
13Sofija Nikitina1998
Liepaja LKSSLAT
14Maria Solbakk1998
NjårdNOR
15Olga Belkova1999
MoscowRUS
16Jana Lazareva1999
RVS/75.vsk.LAT
17Ksenia Chebykina1997
Sankt-PeterburgRUS
18Anastasia Orishchenko1997
NjårdNOR
19Janika Vartlaan1999
VK JanikaEST
20Ekaterina Chizhova1997
Sankt-PeterburgRUS
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 9:44


Стартовый протокол соревнований "Ziemassvētku prieki 2015"



1. diena - 19.12.2015
Grupu vingrojumi:


10.00 - 10.45I sporta klase:

Vingrojums bez priekšmeta.


10:45-11:25II sporta klase:

Vingrojums ar 5 apļiem.


11:25-11:50III sporta klase:

Vingrojums ar 5 bumbām.


11:50-12:00Pārtraukums


12:00-13:30IV sporta klasē jaunāka grupa (2005. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

vingrojums ar bumbu un vālēm


13:40Apbalvošana


13:50-14:30Pārtraukums


14:30-16:45V sporta klasē jaunāka grupa (2004. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

Pre- junioru grupa (2003. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

Vingrojums ar bumbu un ar aukla vai lentu.
14:30-15:351. plūsma
15:35-16:452. plūsma


16:45-16:55Pārtraukums


16:55-20:00Junioru sporta klase

Vingrojums ar bumbu un ar vālēm vai auklu.
16:55-17:551. plūsma
17:55-18:552. plūsma
18:55-20:003. plūsma


20:05Apbalvošana
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 9:49

2. diena - 20.12.2015


10:00-10:55Senioru sporta klase

Vingrojums ar lentu un ar bumbu vai vālēm


10:55-11:30IV sporta klasē vecāka grupa (2004. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

vingrojums ar bumbu un vālēm


11:30-11:40Pārtraukums


11:40-12:15I sporta klasē jaunāka grupa (2008. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta.


12:15-12:45I sporta klasē vecāka grupa (2007. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta.


13:00Apbalvošana


13:00-14:00Pārtraukums


14:00-15:35II sporta klasē jaunāka grupa (2007. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles


15:35-16:30II sporta klasē vecāka grupa (2006. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles


16:30 -16:40Pārtraukums


16:40 -17:50III sporta klasē jaunāka grupa (2006. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta un ar apli vai auklu


17:50-18:35III sporta klasē vecāka grupa (2005. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

vingrojums bez priekšmeta un ar apli vai auklu


18:50Apbalvošana






Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 9:53

19.12.15



Grupu vingrojumi:




10.00 - 10.45
I sporta klase:
Vingrojums bez priekšmeta.

Nr.p.k.KomandaDalībniecesTrenere
1LMVK 1 Jeļizaveta GutenkoN.Sidorova
Alisa ŠilkovaN.Kučinska
Kristina DžemoA.Jefremova
Margarita KoroļovaA.Neskoromnaja
Sofija Vanzoviča
Alesja Kolmakova
2Ķekavas NSSEvita Digule 2006Irina Zambžicka
Arina Krilova 2007
Jana Jovbaka 2006
Darta Širova 2007
Kristiana Dementjeva 2007
Jekaterina Krilova 2005
32. komanda RVSL.Andrianova, T.Galaktionova
4LMVK 2 Marija SaprikovaN.Sidorova
Alīna SkurateN.Kučinska
Alīna DemeškoA.Jefremova
Stefanija StafeckaA.Neskoromnaja
Elizabete Daiļide
Anna Kolesova
5RVS un biedrība Vingro visiGaļina Marjina
Karīna Šavļuka
61. komanda RVSL.Andrianova, T.Galaktionova
7LMVK 3 Milana SubotjaloN.Sidorova
Anastasija ŠkabirevaN.Kučinska
Alīse LebedevaA.Jefremova
Ksenija IvanovaA.Neskoromnaja
Jekaterina Slavicka






10:45-11:25
II sporta klase:
Vingrojums ar 5 apļiem.

Nr.p.k.KomandaDalībniecesTrenere
175.vsk.2.komanda
2RVS un biedrība Vingro visiGaļina Marjina
Karīna Šavļuka
3LMVK 1Sofija GluhmaneN.Sidorova
Darja DubrovskajaN.Kučinska
Kristiāna LarionovaA.Jefremova
Magdaļena TreilihaA.Neskoromnaja
Jeļizaveta Vinogradova
Emilija Mamedova
4Jelgavas BJSS Irina Smelova
575.vsk.1.komanda
6RVS L. Hohlova
7LMVK 2Ksenija JudreA.Neskoromnaja
Milana Frolova
Katrīna Hristoforova
Anžeļika Dudkina
Alisa Plaude






11:25-11:50
III sporta klase:
Vingrojums ar 5 bumbām.

Nr.p.k.KomandaDalībniecesTrenere
1Jelgavas BJSS - 2Irina Smelova
2Ķekavas NSSAurelija Hincenberga 2005Irina Zambžicka
Milana Ivanova 2003
Valerija Matuļenko 2004
Adelina Trautmane 2007
Sofija Šeškus 2004
Marija Krilova
3Jelgavas BJSS - 1 Irina Smelova
4RVS un biedrība Vingro visiGaļina Marjina
Karīna Šavļuka




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 9:55



11:50-12:00
Pārtraukums











12:00-13:30





IV sporta klasē jaunāka grupa (2005. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

vingrojums ar bumbu un vālēm










Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Patrīcija FeldmaneRVS2005R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
2Līze PildegovičaOlaine /Latgales priekšpilsēta2005Valda Stūrmane, Daiga Liepiņabumbavāles
3Ortija GrīnbergaRVS2005I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumbavāles
4Patrīcija Volkova Tukuma SS2005Irina Smelovabumbavāles
5Santa StepulāneOgres NSC2005T. Stepulānebumbavāles
6Kamilla VisockaLiepājas KSS2005Jūlija Visockabumbavāles
7Elza AndersoneRVS2005G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
8Aleksa OpekunovaLiepājas KSS2005T.Nikitina, J.Riekstabumbavāles
9Aļisa AļeškovskaRVS2005Jolanta Possebumbavāles
10Sofija ŠļamovaRVS2005R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
11Polina RačkovskaLiepājas KSS2005T.Nikitina, J.Riekstabumbavāles
12Vladlena KļimovaOgres NSC2005T. Stepulānebumbavāles
13Adriana VisockaLiepājas KSS2005Jūlija Visockabumbavāles
14Juliāna Sakoviča75.vsk.2005N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumbavāles
15Kitija ZārbergaJūrmalas SS2005Olga Timofejevabumbavāles
16Evelina Litoša 65.vsk.2005Irina Zambžickabumbavāles
17Alika BakuradzeLiepājas KSS2005T.Nikitina, J.Riekstabumbavāles
18Marija KaļiņinaRVS2005G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
19Valerija BurikovaLiepājas KSS2005Jūlija Visockabumbavāles
20Amanda SniedzeRVS2005R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
21Valērija Kuzmenko Jelgavas BJSS 2005Irina Smelovabumbavāles
22Marta VildereRVS2005I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumbavāles

13:40
Apbalvošana


13:50-14:30




Pusdienas




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:02

14:30-16:45




V sporta klasē jaunāka grupa (2004. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)

Pre- junioru grupa (2003. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

Vingrojums ar bumbu un ar aukla vai lentu.

















14:30-15:35





1. plūsma



Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Marika SmertjevaRVS2004L. Hohlovabumbaaukla
2Marija Vasiļjeva 75.vsk.2004N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumba2 veids
3Džoanna ŠalkovskaRVS2004I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumba2 veids
4Katrīna Zingule Jelgavas BJSS 2004Irina Smelovabumba2 veids
5Jana Ašmenska Ķekavas NSS2004Irina Zambžickabumba2 veids
6Sofja Rešetova75.vsk.2004N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumba2 veids
7Marija OrlovaRVS2005G.Marjina
K. Šavļuka
bumbaaukla
8Ņikoļa Ivanauska 65.vsk.2004Irina Zambžickabumba2 veids
9Anastāsija KudrjavcevaOlaine2004Valda Stūrmane, Daiga Liepiņabumbaaukla
10Jekaterina SorokunaRVS2004L. Hohlovabumbaaukla
11Tatjana Kudrjavceva Jelgavas BJSS 2004Irina Smelovabumba2 veids
12Jūlija KrečetovaJūrmalas SS2004Ilvija Jāpiņabumba2 veids
13Anna Marija ŠuravinaJūrmalas SS2004Olga Timofejevabumbaaukla
14Valērija PogodinaOlaine /Latgales priekšpilsēta2004Valda Stūrmane, Daiga Liepiņabumbaaukla
15Anastasija KopninaRVS2004L. Hohlovabumbaaukla
16Jeļizaveta MartkopļišviļiRVS2004Jolanta Possebumbaaukla

15:35-16:45
2. plūsma

Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Melānija-Milāna SmirnihaJūrmalas SS2004Olga Timofejevabumbaaukla
2Patrīcija Tīna SokolovaRVS2004A. Valujevičabumbaaukla
3Jeļizaveta KalmikovaOlaine /Latgales priekšpilsēta2004Valda Stūrmane, Daiga Liepiņabumbaaukla
4Arina Jevstafjeva75.vsk.2004N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumba2 veids
5Annika KnostenbergaRVS2004A. Valujevičabumbaaukla
6Varvara Guitere65.vsk.2004Irina Zambžickabumba2 veids
7Sofija ŽagareRVS2005L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
8Marija MironovaRVS2004L. Hohlovabumbaaukla
9Sofija Pecjuha 65.vsk.2004Irina Zambžickabumba2 veids
10Emīlija TralmakaOlaine /Latgales priekšpilsēta2004Valda Stūrmane, Daiga Liepiņabumbaaukla
11Jekaterina MaksimovaRVS2004A. Valujevičabumbaaukla
12Anna Zinovjeva75.vsk.2004N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumba2 veids
13Vanese VīndedzeJūrmalas SS2003Ilvija Jāpiņabumba2 veids
14Evelīna LuneRVS2003G.Marjina
K. Šavļuka
bumbaaukla
15Anna AvetisjanaĶekavas NSS2003Irina Zambžickabumba2 veids
16Luīze Lote ŠtrauseRVS2003R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbaaukla
17Ariana AntonovaRVS2003G.Marjina
K. Šavļuka
bumba2 veids







16:45-16:55
Pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:04

16:55-20:00




Junioru sporta klase




Vingrojums ar bumbu un ar vālēm vai auklu.










16:55-17:55




1. plūsma

Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Valerija MerisjovaJūrmalas SS2002Ilvija Japiņabumba2 veids
2Anastasija AlandarenkoLiepājas KSS2003Jūlija Visockabumbavāles
3Alīna AndrejevaRVS2002R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
4Karina Lukša RVS2000L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
5Kristina Škola 65.vsk.2000Irina Zambžickabumba2 veids
6Ena Daniela ĒrciņaRVS2003G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
7Valērija BaltrušunaRVS2001I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumba2 veids
8Jeļizaveta Surovegina RVS2001L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
9Alīna Kļimenko RVS2003N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
10Jeļizaveta Mamaiko RVS2002I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumba2 veids
11Angelīna ŠerstņovaLiepājas KSS2003T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
12Diāna Kovaļenko RVS2003N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
13Adriana ŠaliginaJūrmalas SS2002Ilvija Japiņabumba2 veids
14Evelīna IvanovaLiepājas KSS2003T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
15Alina BaklaginaRVS2002G.Marjina
K. Šavļuka
bumba2 veids
17:55-18:55




2. plūsma
Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Jurate RomānovaRVS2002G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
2Kira MakarovaRVS2001N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
3Valerija SpicinaLiepājas KSS2001T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
4Karina Karamiševa 65.vsk.2002Irina Zambžickabumba2 veids
5Poļina Kirejeva RVS2001L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
6Hanna Marta HansoneRVSR. Šmite, Ž. Narkēvičabumba2 veids
7Dārija LapiņaRVS2002G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
8Jekaterina DjominaLiepājas KSS2002T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
9Ariana KorņejevaRVS2003A. Valujevičabumbavāles
10Alina Ivanova65.vsk.2002Irina Zambžickabumba2 veids
11Daniela Džeina SkutuleOgres NSC2002T. Stepulānebumba2 veids
12Marija ŽestjaņņikovaRVS2003G.Marjina
K. Šavļuka
bumba2 veids
13Veroņika Ņesterova RVS2001L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
14Elīna VildereRVS2002I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumba2 veids
15Anastasija DžemoRVS2001N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
18:55-20:00




3. plūsma
Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Valērija KrušinskaRVS2003R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
2Ērika Bogdanova RVS2002N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
3Darja Froļonoka75.vsk.2003N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabumba2 veids
4Milana AlferčikaLiepājas KSS2002T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
5Alise SavļakaRVS2003A. Valujevičabumbavāles
6Jekaterina Jeļizarova RVS2002L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
7Darja GoļenkovaOgres NSC2001T. Stepulānebumba2 veids
8Diāna KļaviņaRVS2003A. Valujevičabumbavāles
9Kristiāna DeksneRVS2000I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumba2 veids
10Ērika SokolovaRVS2001R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
11Ksenija Lapina RVS2001L.Andrianova, T.Galaktionovabumba2 veids
12Veronika GruzdevaOgres NSC2001T. Stepulānebumba2 veids
13Linda BubiereLiepājas KSS2002T.Nikitina, J.Riekstabumba2 veids
14Tamara Lana Petrosjana RVS2002N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremovabumba2 veids
15Elīna ĶuzeRVS2002R. Šmite, Ž. Narkēvičabumbavāles
16Polina Inšakova 65.vsk.2003Irina Zambžickabumba2 veids


20:05

Apbalvošana

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:07

 20.12.15

10:00-10:55




Senioru sporta klase




Vingrojums ar lentu un ar bumbu vai vālēm



Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Raiva Dombrovska Vingro Visi1999G.Marjina
K. Šavļuka
lenta2 veids
2Jekaterina SidorovaRVS2000N.Sidorova,N.Kučinska,A.Jefremova2 veidslenta
3Elīna ZaikaRVS1999I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovalenta2 veids
4Ludmila KopteginaRVS1997G.Marjina
K. Šavļuka
2 veidslenta
5Jekaterina IškovaRVS1999A. Valujevičalenta2 veids
6Nikola PerunovaRVS2000R. Šmite, Ž. Narkēviča2 veidslenta
7Anna Karamiševa65.vsk.1997Irina Zambžickalenta2 veids
8Daniela ArājaRVS1998R. Šmite, Ž. Narkēviča2 veidslenta
9Sofija NikitinaLiepājas KSS1998T.Nikitina, J.Riekstalenta2 veids
10Baiba ŠķirusRVS1998G.Marjina
K. Šavļuka
2 veidslenta
11Katrīna KurmeRVS1998I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovalenta2 veids







10:55-11:30




IV sporta klasē vecāka grupa (2004. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)

vingrojums ar bumbu un vālēm











Nr.p.k.Vārds UzvārdsKomandaGadsTrenere1 veids2 veids
1Roza KulakovaLiepājas KSS2004Jūlija Visockabumbavāles
2Sofija LakovskaRVS2004I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovavālesbumba
3Jeļizaveta Belozuba Jelgavas BJSS 2004Irina Smelovabumbavāles
4Elza BekmaneJūrmalas SS2004Olga Timofejevavālesbumba
5Diāna ValdiņaRVS2004G.Marjina
K. Šavļuka
bumbavāles
6Megija Anna Juraša RVS2004I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovavālesbumba
7Milena GnatčenkoLiepājas KSS2004T.Nikitina, J.Riekstabumbavāles
8Veronika Strogonova Tukuma SS2004Irina Smelovavālesbumba
9Sofija BērziņaRVS2004I.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabumbavāles














11:30-11:40




Pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:08

11:40-12:15





I sporta klasē jaunāka grupa (2008. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)


vingrojums bez priekšmeta.













Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere
1Amālija Bataševa2008+Sofija Sidorova2008Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņa
2Aleksa Šaraka 2008+Anželika Gizatuļļina2008RVSG.Marjina
K. Šavļuka
3Agata Skorohoda2008+Ariana Guņko200875.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremova
4Katrīna Litauniece 2008+Dominika Sprice2008RVSI.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorova
5Nikola Jansone2008+Elizabete Siliņa2008Ogres
NSC
N. Žvīgule
6Linda Elizabete Nikolajeva 2008+
OlaineValda Stūrmane, Daiga Liepiņa
7Anna Olīvija Riekstiņa 2009+Varvara Blohina2009RVSG.Marjina
K. Šavļuka
8Natālija Kazakēviča2008+Alīna Rozdaibida2008Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņa
9Nikola Maksimoviča 2009+Arina Krupskaja2009RVSG.Marjina
K. Šavļuka
10Poļina Valaine 2008+Ivanda Kļavzer 2008Jelgavas BJSS Irina Smelova
11Ekaterina Teļičenaite 2008+Sofija Pugačova2008RVSG.Marjina
K. Šavļuka
12Viktorija Petrova2009+Sofija Jefimova2008Liepājas KSST.Nikitina, J.Rieksta
13Adeļina Fomina2008+Nikole Gavare2008RVSJolanta Posse
14Laura Vaskāne2008+Nikola Gaile2008Ogres
NSC
N. Žvīgule
15Agata Šuste2008+Alise Gulbe2008RVSR. Šmite, Ž. Narkēviča
16Poļina Kamanjana2008
Jūrmalas SSOlga Timofejeva
17Loreta Serjakova2008+Katrina Žilkina2008RVSJolanta Posse
18Elina Bistrjakova 2008+Alise Klaikalte 200965.vsk.Irina Zambžicka
19Alesja Eļbe2009+Marija Opekunova2008Liepājas KSST.Nikitina, J.Rieksta
20Anastasija Iskra2008+Vladislava Žižina2009Ogres
NSC
N. Žvīgule
21Darija Vilsone2009
RVSL. Hohlova
22Adriana Molotanova2008
Ogres
NSC
N. Žvīgule
23Marieta Križanovska2008+Milana Kolobanova200875.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremova
24Karina Burunova2008+Agneta Nikitina2008Ogres
NSC
N. Žvīgule
25Diāna Marta Siliņa 2008+Anna Šipuļina2008RVSG.Marjina
K. Šavļuka
26Berta Kazine2007+Nata Simsone2007RVSJolanta Posse
27Simona Neško2008+Anete Gaile2008Ogres
NSC
N. Žvīgule
28Ksenija Ivanova2008+Anastasija Požaricka2008Jūrmalas SSOlga Timofejeva
29Miļena Šmeļova2008
75.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremova
30Darja Gončarova2008
75.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremova
31Liana Nikolajeva2008
RVSL. Hohlova
32Nikola Dinula-Briede2008+Ieva Kauliņa2009Ogres
NSC
N. Žvīgule
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:10

12:15-12:45
I sporta klasē vecāka grupa (2007. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)
vingrojums bez priekšmeta.











Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere
1Enia Rūdolfa – Spēka2006


RVSI.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorova
2Sofija Petrova 2007
Varvara Ņikolajenko2007RVSG.Marjina
K. Šavļuka
3Polina Žiguļina2007
Ogres
NSC
T. Stepulāne
4Amanda Rone2007+Adriana Serga2007LKSST.Nikitina, J.Rieksta
5Adelina Trautmane2007


65.vsk.Irina Zambžicka
6Aļisa Triandafiļidi2007+Daniela Zagorska2006RVSJolanta Posse
7Linda Balašova2007


RVSG.Marjina
K. Šavļuka
8Evita Digule2006
Arina Krilova2007Ķekavas NSSIrina Zambžicka
9Sofija Ozola2007+Aleksandra Kurilova2007Ogres
NSC
N. Žvīgule
10Kitija Ķempe2007+Sofija Koņuhova2007Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņa
11Jana Deineka 2007


65.vsk.Irina Zambžicka
12Odrija Gabriella Mille2006


Salaspils MVK GrācijaJekaterina Jevsejenko,Diana Lukša
13Sofija Gluhmane 2007+Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremova
14Ivanova Viktorija2007


RVSR. Šmite, Ž. Narkēviča




13:00


Apbalvošana







13:00-14:00


Pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:12

14:00-15:35








II sporta klasē jaunāka grupa (2007. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)
vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles













Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere1 veids2 veids
1Sofija Poļakova 2007+ Dorina Hrustaļova 2007Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
2Lilita Korago 2007+ Gerda Zemniece2007RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
3Una Svece 2007+ Līna Upeniece2007RVSG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaplis
4Elizabete Tetere2007
75.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-taaplis
5Lauma Gaile2007+ Nikoļa Astratjeva2007RVSJolanta Possebez priekš-taaplis
6Viktorija Tamkoviča2007

RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
7Anastasija Zolotorjova 2007


Vingro VisiG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaplis
8Diāna Alandarenko2008+ Anfisa Solovjova2007Liepājas KSSJūlija Visockabez priekš-taaplis
9Sofija Krjučkova 2008+ Aļona Samuilova2007RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
10Sofja Meņšikova-Fiļimonova 2007+ Darja Andrejeva 2007Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
11Anora Alieva2007+ Marija Talalajeva2007RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
12Lana Drozdecka-Staneviča2007+ Marija Markus2007RVSG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaukla
13Anna Vainande2007+ Emīlija Vīksniņa2007RVSJolanta Possebez priekš-taaplis
14Valērija Boltramoviča2007
Jūrmalas SSOlga Timofejevabez priekš-taaplis
15Marija Kaļinina2007
75.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-taaplis
16Amanda Volkopa2007
Ogres
NSC
T. Stepulānebez priekš-taaplis
17Beata Blagonadeždina2007
RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
18Viktorija Sita2007+ Marija Kostjuka200775.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-taaplis
19Milāna Filatova 2007
Jūrmalas SSOlga Timofejevabez priekš-taaplis
20Ksenija Saļnikova2007+ Marijana Bihanova2007RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
21Viktorija Tašbulatova2007+ Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-taaplis
22Elizabete Vilsone 2007+ Lera Štekerhofa2007RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
23Aļesja Sergeja2007+ Marjana Serkeviča2007Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņabez priekš-taaplis


15:35-16:30







II sporta klasē vecāka grupa (2006. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)
vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles














Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere1 veids2 veids
1Alise Štāle2005+ Roze Štamere2004RVSJolanta Possebez priekš-taaplis
2Marija Savkina2006+ Patricija Pavļenko200675.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-ta2 veids
3Sanija Bērziņa2006+ RVSI.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabez priekš-ta2 veids
4Evelita Budrecka2006+ Jana Podoļako2006RVSJolanta Possebez priekš-taaplis
5Ksenija Daņileviča 2006+ Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
6Jelizaveta Aleiņikova2006+ Viktorija Uškāne2006RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
7Tamila Matjaša2005Liepājas KSSJūlija Visockabez priekš-taaplis
8Sofija Murza2005+ Taisija Ševkova2006Liepājas KSST.Nikitina, J.Riekstabez priekš-ta2 veids
9Sofija Butko2006Jūrmalas SSOlga Timofejevabez priekš-taaplis
10Marina Dedkova2006+ Anna Bikova2006RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
11Sofija Červinska2006RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
12Veronika Smiltneka2006+ Sofija Staršaja2006RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
13Alisa Ponomarenko 2006Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
14Rendija Priževaite 2006+ Nikola Sāra Bogdanova2006RVSI.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabez priekš-ta2 veids
16:30 -16:40
Pārtraukums
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:15

16:40 -17:50
III sporta klasē jaunāka grupa (2006. gadā dzimušas un jaunākas vingrotājas)
vingrojums bez priekšmeta un ar apli vai auklu


Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere1 veids2 veids
1Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Nikitina, J.Riekstabez priekš-ta2 veids
2Sati Čentoricka2006+ Danija Konradi2006Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņabez priekš-taaplis
3Elīza Valtere2006RVSI.Vaivade, S.Brante, M.Fjodorovabez priekš-ta2 veids
4Veronika Vazne 2006+ Marija Fridrih 2006Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
5Henija Blūma2006Liepājas KSSJūlija Visockabez priekš-taaplis
6Veronika Haruta2004RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
7Nikola Macijevska2006RVSG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaplis
8Anna Kamenska2006Jūrmalas SSOlga Timofejevabez priekš-taaplis
9Vladislava Griba2006Ogres
NSC
T. Stepulānebez priekš-ta2 veids
10Margarita Fjodorova2007RVSG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaukla
11Vitalina Lavrenko 2006+ Jevģenija Roslova2006RVSL. Hohlovabez priekš-taaplis
12Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Nikitina, J.Riekstabez priekš-ta2 veids
13Anželika Zaharjana2006+ Tīna Kitija Ertmane2006Ogres
NSC
T. Stepulānebez priekš-ta2 veids
14Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjina
K. Šavļuka
bez priekš-taaukla
15Ņikola Jēkabsone 2006Ķekavas NSSIrina Zambžickabez priekš-ta2 veids
16Anastasija Kuzmina 2006Liepājas KSSJūlija Visockabez priekš-taaplis
17Zlata Karpoviča 2006Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
18Nellija Ņeļubina2006+ Karīna Petreņuka2006Olaine /Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņabez priekš-taaplis
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вт 15 Дек 2015 - 10:16

17:50-18:35







III sporta klasē vecāka grupa (2005. gadā dzimušas un vecākas vingrotājas)
vingrojums bez priekšmeta un ar apli vai auklu
Nr.p.k.Vārds UzvārdsGads
Vārds UzvārdsGadsKomandaTrenere1 veids2 veids
1Aurēlija Hincenberga 2005Ķekavas NSSIrina Zambžickabez priekš-ta2 veids
2Katerina Orlova 2005+ Alīna Jermolajeva 2004Jelgavas BJSS Irina Smelovabez priekš-ta2 veids
3Sindija Linde2005Liepājas KSST.Nikitina, J.Riekstabez priekš-ta2 veids
4Alisija Pokrovska200565.vsk.Irina Zambžickabez priekš-ta2 veids
5Viktorija Oročko2004RVSA. Valujevičabez priekš-taaplis
6Viktorija Vancāne2005+ Alise Vaskāne2005Ogres
NSC
T. Stepulānebez priekš-ta2 veids (atsevišķi)
7Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska,N.Sidorova,A.Jefremovabez priekš-ta2 veids
8Marta Madara Kārkliņa2004+ RVSR. Šmite, Ž. Narkēvičabez priekš-taaplis
9Olga Kuļbidjuka2005Liepājas KSST.Nikitina, J.Riekstabez priekš-ta2 veids
10Vlada Vladikina 2005+ Elizabete Saulkalna 2005Liepājas KSSJūlija Visockabez priekš-taaplis
11Veronika Stepanova2005Olaine /Latgales priekšpilsētaValda Stūrmane, Daiga Liepiņabez priekš-taaplis

18:50 Apbalvošana
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2015

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 9 из 9На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 Похожие темы

-
» Joo Se Hyuk (주세혁) South Korea, ЛУЧШИЙ,,,,Modern Defender
» НЕМНОГО О ШАХПОНГЕ
» Великая отечественная война - документальные фильмы и хроника
» << КОДЕКС ЧЕСТИ БАЙКЕРА >>
» "НОВАЯ ПОЧТА"

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -