ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 11 Авг 2017 - 12:24

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вт 25 Июл 2017 - 17:07

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Новости с соревнований
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 14:57

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39

» Deriugina Cup 2017
автор Admin Вт 21 Мар 2017 - 10:26

» Куплю-продам-отдам
автор Napmarys Вс 29 Янв 2017 - 20:11


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2015

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2015   Ср 27 Авг 2014 - 14:04

Первое сообщение в теме :

 Тема о предстоящих соревнованиях

Sacensību kalendārs uz 2015.g.



Читать дальше... >>>:
 
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net

АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Вс 27 Сен 2015 - 11:31

Ближайшие соревнования, в которых примут участие гимнастки нашего Клуба пройдут со 2 по 4 октября в Токио (Япония):
AEON CUP 2015 Worldwide R.G. Club Championships


В соревнованиях будут участвовать две гимнастки нашего Клуба - Арина Леин и Катя Сидороваsunny
От Латвии едет также София Никитина.

Расписание:





Цитата :
Junior Gymnasts will compete with rope, clubs, hoop and ball.
Senior Gymnasts will compete with ribbon, clubs, hoop and ball.




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Сб 10 Окт 2015 - 11:55

Сегодня и затра в Риге (на Югле) будет проходить
Чемпионат Риги по художественной гимнастике


Удачи нашим гимнасткам !!!   

Стартовый протокол 
10 октября


Sestdien, 2015.gada 10.oktobrī



10.00-11.00tiesnešu sanāksme





скакалка и обруч

11.00-12.15juniores
I Plūsma





1Anna Murikova2003Jelgavas BJSSI.Smelova
2Tamara Lana Petrosjana2002RVSN.Sidorova
3Alise Lazareva2003Jelgavas BJSSI.Smelova
4Anastasija Džemo2001RVSN.Sidorova
5Jeļizaveta Surovegina2001RVST.Galaktionova
6Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča
7Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča
8Luīze Tautere2003Jelgavas BJSSI.Smelova
9Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSST.Ņikitina
10Jekaterina Djomina2002Liepājas KSST.Ņikitina
11Jekaterina Lupinska2001RVSI.Vaivade
12Anna Eihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova
13Kira Makarova2001RVSN.Sidorova
14Renāta Kurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova
15Daniela Džeina Skutule2002Ogres NSCT.Stepulāne
16Darja Goļenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne
17Jekaterina Fedjuņina2001Latgales prp.D.Liepiņa





12.15-13.30juniores
II Plūsma





18Darja Lapiņa2002RVSG.Marjina
19Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit
20Ariana Korņejeva2003RVSA.Valujeviča
21Elīna Vildere2002RVSI.Vaivade
22Diāna Kļaviņa2003RVSA.Valujeviča
23Diāna Bobrova2002Latgales prp.D.Liepiņa
24Veronika Gruzdeva2001Ogres NSCT.Stepulāne
25Valērija Bizjajeva2003Latgales prp.D.Liepiņa
26Valērija Baltrušuna2001RVSI.Vaivade
27Jekaterina Jeļizarova2002RVST.Galaktionova
28Anastasija Kameļa2003Latgales prp.D.Liepiņa
29Alise Savļaka2003RVSA.Valujeviča
30Jurate Romanova2002RVSG.Marjina
31Aurēlija Norko2002Jelgavas BJSSI.Smelova
32Milana Alferčika2002Liepājas KSST.Ņikitina
33Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova
34Hanna Marta Hansone2001RVSŽ.Narkēviča





13.30-14.45juniores
III Plūsma





35Anastasija Alandarenko2003Liepājas KSSJ.Visocka
36Jūlija Galkina2003Jelgavas BJSSI.Smelova
37Valerija Spicina2001Liepājas KSST.Ņikitina
38Viktorija Molokoviča2000Liepājas KSST.Ņikitina
39Evelīna Ivanova2003Liepājas KSST.Ņikitina
40Denīze Andrune2002Jelgavas BJSSI.Smelova
41Poļina Stoļerova2001RVSŽ.Narkēviča
42Ksenija Lapina2001RVST.Galaktionova
43Linda Bubiere2002Liepājas KSST.Ņikitina
44Alīna Baklagina2002RVSG.Marjina
45Ksenija Gorelova2002Liepājas KSST.Ņikitina
46Karina Lukša2000RVST.Galaktionova
47Marija Žestjanņikova2003RVSG.Marjina
48Ena Daniela Ērciņa2003RVSG.Marjina
49Ērika Bogdanova2002RVSN.Sidorova
50Jeļizaveta Mamaiko2002RVSI.Vaivade





14.45-15.30pārtraukums







Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Сб 10 Окт 2015 - 12:00

15.30-17.00SENIORES
обруч и мяч






1Sofija Ņikitina1998Liepājas KSST.Ņikitina
2Karolīna Mizūne1999Jelgavas BJSSI.Smelova
3Nikola Perunova2000RVSŽ.Narkēviča
4Anastasija Jefimova1994Ogres NSCT.Stepulāne
5Elīna Zaika1999RVSI.Vaivade
6Jekaterina Iškova1999RVSA.Valujeviča
7Anna Ruģēna1996Jūrmalas SSI.Japiņa
8Jekaterina Sidorova2000RVSN.Sidorova
9Marija Klikova2000RVSN.Sidorova
10Jekaterina Savčenko2000RVSG.Marjina
11Baiba Šķirus1999RVSG.Marjina
12Jelizaveta Gamaļejeva1994RVSG.Marjina
13Anna Lazareva1999RVSN.Sidorova
14Katrīna Kurme1998RVSI.Vaivade
15Laima Lipkina1999VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
16Jana Lazareva1999RVSN.Sidorova
17Daniela Arāja1998RVSŽ.Narkēviča
18Arīna Leina1999RVSN.Sidorova
19Anastasija Bizjajeva1998Jūrmalas SSN.Maculēviča
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Сб 10 Окт 2015 - 12:07

Стартовый протокол
11 октября




10.30-11.00 laukuma izmēģināšana/izlozes secībā/



11.00-11.30GRUPU VINGROJUMI

seniores
1RVSG.Marjina

I.Valpētere, M.Pleskačova, A.Kovaļčuka, I.Jastrebova, T.Kozejeva, M.Soika

juniores
2Jūrmalas SSN.Maculeviča

J.Fiļipova, E.Novikova, A.Murugova, V.Merisjova, E.Protasova



3Jelgavas BJSSI.Smelova

A.Murikova, A.Lazareva, J.Galkina, D.Andrune, A.Norko, R.Kurbatova



4RVST.Galaktionova, L.Andrianova






5RVSG.Marjina



11.30-11.50pārtraukums



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Сб 10 Окт 2015 - 12:14

11.50-13.05juniores
I Plūsma




мяч и булавы

1Anna Murikova2003Jelgavas BJSSI.Smelova
2Tamara Lana Petrosjana2002RVSN.Sidorova
3Alise Lazareva2003Jelgavas BJSSI.Smelova
4Anastasija Džemo2001RVSN.Sidorova
5Jeļizaveta Surovegina2001RVST.Galaktionova
6Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča
7Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča
8Luīze Tautere2003Jelgavas BJSSI.Smelova
9Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSST.Ņikitina
10Jekaterina Djomina2002Liepājas KSST.Ņikitina
11Jekaterina Lupinska2001RVSI.Vaivade
12Anna Eihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova
13Kira Makarova2001RVSN.Sidorova
14Renāta Kurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova
15Daniela Džeina Skutule2002Ogres NSCT.Stepulāne
16Darja Goļenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne
17Jekaterina Fedjuņina2001Latgales prp.D.Liepiņa





13.05-14.20juniores
II Plūsma





18Darja Lapiņa2002RVSG.Marjina
19Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit
20Ariana Korņejeva2003RVSA.Valujeviča
21Elīna Vildere2002RVSI.Vaivade
22Diāna Kļaviņa2003RVSA.Valujeviča
23Diāna Bobrova2002Latgales prp.D.Liepiņa
24Veronika Gruzdeva2001Ogres NSCT.Stepulāne
25Valērija Bizjajeva2003Latgales prp.D.Liepiņa
26Valērija Baltrušuna2001RVSI.Vaivade
27Jekaterina Jeļizarova2002RVST.Galaktionova
28Anastasija Kameļa2003Latgales prp.D.Liepiņa
29Alise Savļaka2003RVSA.Valujeviča
30Jurate Romanova2002RVSG.Marjina
31Aurēlija Norko2002Jelgavas BJSSI.Smelova
32Milana Alferčika2002Liepājas KSST.Ņikitina
33Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova
34Hanna Marta Hansone2001RVSŽ.Narkēviča





14.20-15.35juniores
III Plūsma





35Anastasija Alandarenko2003Liepājas KSSJ.Visocka
36Jūlija Galkina2003Jelgavas BJSSI.Smelova
37Valerija Spicina2001Liepājas KSST.Ņikitina
38Viktorija Molokoviča2000Liepājas KSST.Ņikitina
39Evelīna Ivanova2003Liepājas KSST.Ņikitina
40Denīze Andrune2002Jelgavas BJSSI.Smelova
41Poļina Stoļerova2001RVSŽ.Narkēviča
42Ksenija Lapina2001RVST.Galaktionova
43Linda Bubiere2002Liepājas KSST.Ņikitina
44Alīna Baklagina2002RVSG.Marjina
45Ksenija Gorelova2002Liepājas KSST.Ņikitina
46Karina Lukša2000RVST.Galaktionova
47Marija Žestjanņikova2003RVSG.Marjina
48Ena Daniela Ērciņa2003RVSG.Marjina
49Ērika Bogdanova2002RVSN.Sidorova
50Jeļizaveta Mamaiko2002RVSI.Vaivade





15.35-16.20pārtraukums












Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Сб 10 Окт 2015 - 12:16

16.20-17.50SENIORES
булавы, лента






1Sofija Ņikitina1998Liepājas KSST.Ņikitina
2Karolīna Mizūne1999Jelgavas BJSSI.Smelova
3Nikola Perunova2000RVSŽ.Narkēviča
4Anastasija Jefimova1994Ogres NSCT.Stepulāne
5Elīna Zaika1999RVSI.Vaivade
6Jekaterina Iškova1999RVSA.Valujeviča
7Anna Ruģēna1996Jūrmalas SSI.Japiņa
8Jekaterina Sidorova2000RVSN.Sidorova
9Marija Klikova2000RVSN.Sidorova
10Jekaterina Savčenko2000RVSG.Marjina
11Baiba Šķirus1999RVSG.Marjina
12Jelizaveta Gamaļejeva1994RVSG.Marjina
13Anna Lazareva1999RVSN.Sidorova
14Katrīna Kurme1998RVSI.Vaivade
15Laima Lipkina1999VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
16Jana Lazareva1999RVSN.Sidorova
17Daniela Arāja1998RVSŽ.Narkēviča
18Arīna Leina1999RVSN.Sidorova
19Anastasija Bizjajeva1998Jūrmalas SSN.Maculēviča





18.00-18.20Apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:45

Rudens 2015


1 день


Sestdien, 17.oktobrī



STARTA PROTOKOLS





9.00-10.00Tiesnešu sanāksme







10.00-10.20Iesācēji 2009.g.dz un jaunāki



vingrojums bez priekšmeta







1Marta Šmite2009Tukuma SS

Sintija Jana Dobele2009Tukuma SS
2Aļesja Kalmakova2009LMVK

Sofija Vanzoviča2009LMVK
3Olīvija Riekstiņa2009RVS

Varvara Blohina2009RVS
4Valerija Muškatova201065.vsk.

Anastasija Kubrenkova200965.vsk.
5Anastasija Skvorcova2009Tukuma SS

Estere Bicāne2008Tukuma SS
6Juliana Pokrovska200965.vsk.
7Damiana Karpoviča2009Baltic Flower

Eleonora Brice2009Baltic Flower
8Aļesja Eļbe2009Liepājas KSS

Viktorija Petrova2009Liepājas KSS





10.20-11.10Iesācēji 2007.-2008.g.dz.



vingrojums bez priekšmeta







1Mariam Razmadze2007VOC/Jūrmalas SS

Marija Savrucka2008VOC/Jūrmalas SS
2Alīna Demeško2008LMVK

Anna Kolesova2008LMVK
3Anna Buza2007LMVK

Alisa Plaude2007LMVK
4Laura Lūse2007LMVK
5Elizabete Krajeva2007VOC/Jūrmalas SS

Marija Elizabete Mišurova2007VOC/Jūrmalas SS
6Elizabete Dailide2008LMVK

Alīna Skurate2008LMVK
7Anna Šaligina200796.vsk.

Veronika Staroverova200796.vsk.
8Marija Saprikova2008LMVK

Stefanija Stafecka2008LMVK
9Magdaļena Treilika2007LMVK

Kristiāna Larionova2007LMVK
10Alisa Šilkova2008LMVK

Margarita Koroļova2008LMVK
11Kristina Džemo2008LMVK

Jeļizaventa Gutenko2008LMVK
12Sofija Raklinska200896.vsk.
13Milana Frolova2008LMVK

Emīlija Mamedova2008LMVK
14Sofija Jefimova2008Liepājas KSS
15Jeļizaveta Vinogradova2007LMVK

Katrīna Hristoforova2007LMVK
16Viktorija Ambartsumjan2007VOC/Jūrmalas SS
17Tereze Trenko2007Ķekavas NSS
18Emilija Kezika2008Salaspils MVK " Grācija

Elizabete Krasna2008Salaspils MVK " Grācija
19Ksenija Kuročkina2007Salaspils MVK " Grācija
20Jana Novicka2008Baltic Flower

Lija Novicka2008Baltic Flower
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:47






11.10-12.10II sporta klase jaunākā grupa/ 2007.dz.g. un jaun.



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Ksenija saļņikova2007RVS
2Emīlija Hudoleja2007Ķekavas NSS
3Dominika Kustova2007D-pils BJSS
4Sofija Poļakova2007Jelgavas BJSS

Dorina Hrustaļova2007Jelgavas BJSS
5Viktorija Sita200775.vsk.

Marija Kostjuka200775.vsk.
6Sofija Krjučkova2007RVS

Marijana Bihanova2007RVS
7Telma Hanzena2007D-pils BJSSb/p atsevišķi

Alisa Larionova2007D-pils BJSS
8Aļesja Sergeja2007Latgales prp.

Marjana Serkeviča2007Latgales prp.
9Diāna Alandarenko2008Liepājas KSS
10Anfisa Solovjova2007Liepājas KSS
11Beata Blagonadeždina2007RVS
12Sofija Meņšikova Fiļimonova2007Jelgavas BJSS

Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSS
13Anna Vainande2007RVS

Nikola Astratjeva2007RVS





12.10-13.10II sporta klase jaunākā grupa/ 2007.dz.g. un jaun.



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







14Lauma Gaile2007RVS
15Elizabete Vilsone2007RVS

Lera Štekerhofa2007RVS
16Anastasija Leonova2007VOC/Jūrmalas SS

Jevgenija Golopjatova2007VOC/Jūrmalas SS
17Lilita Korago2007RVS

Gerda Ziemniece2007RVS
18Milana Demendjuka2008LSPA
19Elizabete Tetere200775.vsk.
20Valerija Baltramoviča2007Jūrmalas SS
21Anželina Maznaja2007LSPA
22Kerija Lubova2007Ķekavas NSS
23Anastasija Zolotarjova2007Vingro visi

Sofija Ptuškina2007Vingro visi
24Viktorija Tašbulatova200775.vsk.

Milana Doskočinska200775.vsk.
25Milana Filatova2007Jūrmalas SS
26Marija Kaļiņina200775.vsk.






13.10- 14.30II sporta klase vecākā grupa/ 2006.dz.g. un vec.



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Amira Korali2005VOC/Jūrmalas SS

Džodija Loze2006VOC/Jūrmalas SS
2Alisa Avsejeva2005D-pils BJSS
3Marija Savkina2006LMVK
4Tamila Matjaša2005Liepājas KSS
5Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSS
6Marina Dedkova2006RVS
7Darja Bondarenko2006Jūrmalas SS
8Sofija Butko2006Jūrmalas SS
9Alise Štāle2005RVS
10Veronika Krivoguza2006D-pils BJSSb/p kopā

Linda daniela Ivanova2005D-pils BJSS
11Veronika Naumova2006VOC/Jūrmalas SS
12Ksenija Daņileviča2006Jelgavas BJSS

Aleksandra Poctarenko2006Jelgavas BJSS
13Anna Bikova2006RVS

Sofija Červinska2006RVS
14Amēlija Vīmane2006Ķekavas NSS
15Patrīcija Pavļenko200675.vsk.
16Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSS





14.30-14.50apbalvošana







14.50-15.30pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:52

15.30-16.30IV sporta klase jaunākā grupa/ 2005.dz.g. un jaun.




vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Ortija Grīnberga2005RVSaplisizvēle
2Evelina Litoša200565.vsk.izvēleaplis
3Valerija Burikova2005Liepājas KSSaplisizvēle
4Marija Kaļiņina2005RVSizvēleaplis
5Jevgēnija Ozola2005Jūrmalas SSaplisizvēle
6Līze Pildegoviča2005Latgales prp.izvēleaplis
7Vineta Stivriņa2005LSPAaplisizvēle
8Juliana Sakoviča200575.vsk.izvēleaplis
9Alika Bakuradze2005Liepājas KSSaplisizvēle
10Valerija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSizvēleaplis
11Santa Stepulāne2005Ogres NSCaplisizvēle
12Amanda Sniedze2005RVSizvēleaplis






16.30-17.30IV sporta klase jaunākā grupa/ 2005.dz.g. un jaun.




vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









13Patrīcija Feldmane2005RVSaplisizvēle
14Aleksa Opekunova2005Liepājas KSSizvēleaplis
15Adriana Visocka2005Liepājas KSSaplisizvēle
16Emīlija Languša2005Jūrmalas SSizvēleaplis
17Marta Vildere2005RVSaplisizvēle
18Polina Račkovska2005Liepājas KSSizvēleaplis
19Kitija Zārberga2005Jūrmalas SSaplisizvēle
20Sofija Šlamova2005RVSizvēleaplis
21Kamilla Visocka2005Liepājas KSSaplisizvēle
22Nikija Tēra2005RVSizvēleaplis
23Patrcija Volkova2005Tukuma SSaplisizvēle
24Vladlena Kļimova2005Ogres NSCizvēleaplis
25Alisa Aļeškovska2005RVSaplisizvēle












17.30-18.30IV sporta klase vecākā grupa/ 2004.dz.g. un vec.




vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Milana Ivanova2003Ķekavas NSS/Baložiaplisizvēle
2Marija Vasiļjeva200475.vsk.izvēleaplis
3Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSaplisizvēle
4Milena Gnatčenko2004Liepājas KSSizvēleaplis
5Marika Smertjeva2004RVSaplisizvēle
6Alise Keita Driviniece2004Ogres NSCizvēleaplis
7Jelizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSaplisizvēle
8Megija Juraša2004RVSizvēleaplis
9Julija Naumova2004VOC/Jūrmalas SSaplisizvēle
10Sofija Bērziņa2004RVSizvēleaplis
11Adele Stahanova2004RVSaplisizvēle
12Marija Starovoita2004VOC/Jūrmalas SSizvēleaplis






18.30-19.30IV sporta klase vecākā grupa/ 2004.dz.g. un vec.




vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









14Veronika Strogonova2004Tukuma SSaplisizvēle
15Roza Kulakova2004Liepājas KSSizvēleaplis
16Ilze Kalniņa2004Jūrmalas SSaplisizvēle
17Līva Mūrniece2002RVSizvēleaplis
18Viktorija Sergejeva2003VOC/Jūrmalas SSaplisizvēle
19Nikola Hvostova2004Liepājas KSSizvēleaplis
20Danija Andrjevska2004Ķekavas NSSaplisizvēle
21Sofija Žagare2004RVSizvēleaplis
22Sofja Rešetova200475.vsk.aplisizvēle
23Alise Skutane200365.vsk.izvēleaplis
24Aleksandra Kiopa200496.vsk.aplisizvēle






19.30-19.50apbalvošana



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:55

Rudens 2015


2 день


Svētdien, 18.oktobrī



STARTA PROTOKOLS





9.00-10.00Tiesnešu sanāksme







10.00-11.00I sporta klase jaunākā grupa/ 2008.dz.g. un jaun.



vingrojums bez priekšmeta







1Linda Elizabete Nikolajeva2008Olaine
2Emīlija Skrazlovska2008Tukuma SS

Paula Nikola Liepa2008Tukuma SS
3Karina Burunova2008Ogres NSC

Agneta Nikitina2008Ogres NSC
4Marta Siliņa2008RVS

Anna Šipuļina2008RVS
5Anastasija Korsakova2008D-pils BJSS
6Natālija Kazakēviča2008Latgales prp.

Alīna Rozdaibida2008Latgales prp.
7Agata Šuste2008RVS
8ElizabeteSiliņa2008Ogres NSC

Anete Gaile2008Ogres NSC
9Polina Valaine2008Jelgavas BJSS

Ivanda Kļavzer2008Jelgavas BJSS
10Darja Vilsone2009RVS
11Anastasija Iskra2008Ogres NSC

Vladislava Žižina2009Ogres NSC
12Marieta Križanovska200875.vsk.

Milana Kolobanova200875.vsk.
13Sonora Bulte2009Ķekavas NSS

Sanija Strode2009Ķekavas NSS
14Dina Ostapčuka200996.vsk.
15Elina Bistrjakova200865.vsk.

Alise Klaikalte200965.vsk.
16Poļina Kamanjana2008Jūrmalas SS
17Laura Vaskāne2008Ogres NSC
18Anastasija Korsakova2008RVS
19Anžeļika Gizatuļina2008RVS

Aleksa Šaraka2008RVS
20Liora Rudakova2008Tukuma SS

Justīne Zorika2008Tukuma SS
21Agata Skorohoda200875.vsk.

Ariana Guņko200875.vsk.
22Linda Paula Kudrjavceva2008Ķekavas NSS

Krista Kumermane2008Ķekavas NSS
23Adriana Molotanova2008Ogres NSC

Nikola Gaile2008Ogres NSC
24Milena Šmeļova200875.vsk.
25Darja Gončarova200875.vsk.
26Anastasija Požaricka2008Jūrmalas SS

Ksenija Ivanova2008Jūrmalas SS
27Simona Neško2008Ogres NSC

Nikola Jansone2008Ogres NSC
11.00-11.50I sporta klase vecākā grupa/ 2007.dz.g. un vec.



vingrojums bez priekšmeta







1Arīna Gubareva2007RVS
2Kitija Ķempe2007Latgales prp.

Sofija Koņuhova2007Latgales prp.
3Polina Kahanova2007D-pils BJSS
4Milena Semenčukova2007Liepājas KSS

Milana Korženkova2007Liepājas KSS
5Odrija Gabriela Mille2006Salaspils MVK " Grācija
6Anžeļika Dudkina2006RVS

Ksenija Judre2006RVS
7Sofija Bikova2006D-pils BJSS
8Varvara Ņikolaenko2007RVS

Linda Balašova2007RVS
9Darja Dubrovskaja2007LMVK

Sofija Gluhmane2007LMVK
10Evita Digule2006Ķekavas NSS/Baloži

Arina Krilova2007Ķekavas NSS/Baloži
11Jana Kuranova2006D-pils BJSS
12Kate Sabīne Legzdiņa2006Tukuma SS

Sanija Akmene2006Tukuma SS
13Kira Ziniča2007Jūrmalas SS
14Paula Petrovska2006Tukuma SS
15Veronika Malinovska200796.vsk.

Alise Janenko200696.vsk.
16Jana Deineka 200765.vsk.
17Adriana Serga2007Liepājas KSS

Amanda Rone2007Liepājas KSS
18Daniela Vaidere2007D-pils BJSS

Ksenija Kozlova2007D-pils BJSS
19Adelina Trautmane2007Ķekavas NSS/Baloži
20Estelija Elīna Parfenoviča2007D-pils BJSS
21Aleksandra Kurilova2007Ogres NSC

Sofija Ozola2007Ogres NSC
22Daniela Hodoseviča200775.vsk





11.50-12.10apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:57







12.10-13.00III sporta klase jaunākā grupa/ 2006.dz.g. un jaun.

I Plūsma

vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar auklu









1Anastasija Sulojeva2006RVSb/paukla
2Domenika Nikija Vovka2006Ķekavas NSS auklab/p
3Viktorija Juhnēviča2006Ķekavas NSS b/paukla
4Margarita Fjodorova2007Vingro visiauklab/p
5Zlata Karpovia2006Jelgavas BJSSb/paukla
6Varvara Proščenko2006Liepājas KSSauklab/p
7Anna Kamenska2006Jūrmalas SSb/paukla
8Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSSauklab/p
9Henija Blūma2006Liepājas KSSb/paukla
10Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/Baložiauklab/p
11Elīza Valtere2006RVSb/paukla






13.00-13.50III sporta klase jaunākā grupa/ 2006.dz.g. un jaun.

II Plūsma

vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar auklu









12Marija Girinovič2006RVSauklab/p
13Nikola Macijevska2006RVSb/paukla
14Sofija Golubenkova200696.vsk.auklab/p
15Karina Plijeva2006Jūrmalas SSb/paukla
16Marija Fridrih2006Tukuma SSauklab/p
17Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSb/paukla
18Elza Rone2006Ķekavas NSSauklab/p
19Karīna Jansona2006Ķekavas NSSb/paukla
20Tīna jakubone2006Ķekavas NSSauklab/p
21Lote Skride2006Ķekavas NSSb/paukla






Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:57

13.50-14.40III sporta klase vecākā grupa/ 2005.dz.g. un vec.

I Plūsma

vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Kasandra Amirova2004D-pils BJSSb/pa/p
2Sindija Linde2005Liepājas KSSa/pb/p
3Milana Kaduka2005Liepājas KSSb/pa/p
4Viktorija Boikova2005VOC/Jūrmalas SSa/pb/p
5Jekaterina Popova200575.vsk.b/pa/p
6Veronika Asatrjana2005Liepājas KSSa/pb/p
7Jekaterina Ivanova200596.vsk.b/pa/p
8Alisija Pokrovska200565.vsk.a/pb/p
9Vlada Osipova2005Liepājas KSSb/pa/p
10Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSSa/pb/p
11Elizabete Lapoško2005RVSb/pa/p






14.40-15.30III sporta klase vecākā grupa/ 2005.dz.g. un vec.

II Plūsma

vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









12Vlada Vladikina2005Liepājas KSSb/pa/p
13Veronika Stepanova2005Latgales prp.a/pb/p
14Marija Murikova2005Jelgavas BJSSb/pa/p
15Alna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSa/pb/p
16Elizabete Saulkalna2005Liepājas KSSb/pa/p
17Vlkada Vinogradova200596.vsk.a/pb/p
18Marta Kārkliņa2005RVSb/pa/p
19Alīne Leladze200596.vsk.a/pb/p
20Sofija Šeškus2004Ķekavas NSS/Baložib/pa/p
21Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSa/pb/p
22Karlīna Bunkše
Ķekavas NSSb/pa/p






15.30-15.50apbalvošana









15.50-16.30pārtraukums



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пт 16 Окт 2015 - 8:58

16.30-17.30V sporta klase jaunākā grupa/ 2004.dz.g. un jaun.




vingrojums ar bumbu un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Milana Melānija Smirniha2004Jūrmalas SSbumbaizvēle
2Anna Zinovjeva200475.vsk.izvēlebumba
3Jekaterina Maksimova2004Ogres NSCbumbaizvēle
4Arina Jevstafjeva200475.vsk.izvēlebumba
5Džoanna Šalkovska2004RVSbumbaizvēle
6Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSizvēlebumba
7Jeļizaveta kalmikova2004Latgales prp.bumbaizvēle
8Arina Draguņeviča200465.vsk.izvēlebumba
9Emīlija Tralmaka2004Latgales prp.bumbaizvēle
10Jekaterina Sorokuna2004RVSizvēlebumba
11Ņikoļa Ivanauska200465.vsk.bumbaizvēle
12Jeļizaveta Martkoplišvili2004RVSizvēlebumba






17.30-18.20V sporta klase jaunākā grupa/ 2004.dz.g. un jaun.




vingrojums ar bumbu un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









13Valērija Pogodina2004Latgales prp.bumbaizvēle
14Jana Ašmenska2004Ķekavas NSS/Baložiizvēlebumba
15Annika Knostenberga2004Ogres NSCbumbaizvēle
16Anastasija Kopnina2004RVSizvēlebumba
17Anastāsija Kudrjavceva2004Olainebumbaizvēle
18Jūlija Krečetova2004Jūrmalas SSizvēlebumba
19Sofija Pecjuha200465.vsk.bumbaizvēle
20Marija Orlova2005RVSizvēlebumba
21Anna Marina Šuravina2004Jūrmalas SSbumbaizvēle
22Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSizvēlebumba
23Patrīcija Tīna Sokolova2004Ogres NSCbumbaizvēle






18.20-19.30Pre-junioru sporta klase j/ 2003.dz.g. un jaun.




vingrojums ar bumbu un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Lote Štrause2003RVSbumbaizvēle
2Diāna Kovaļenko2003RVSizvēlebumba
3Elīza Ragozina2003LSPAbumbaizvēle
4Sofija Siņegubova200365.vsk.izvēlebumba
5Ariana Antonova2003RVSbumbaizvēle
6Alīna Kļimenko2003RVSizvēlebumba
7Anna Avetisjana2003Ķekavas NSS/Baložibumbaizvēle
8Evelīna Lune2003RVSizvēlebumba
9Darja Froļonoka200375.vsk.bumbaizvēle
10Kate Līva Pētersone2003RVSbumbaizvēle
11Vanese Vīndedze2003Jūrmalas SSizvēlebumba
12Jūlija Kolkova2003Jelgavas BJSSbumbaizvēle
13Sofija Viļenska2003Jūrmalas SSizvēlebumba
14Ruta Rēzija Auzniece2003Ķekavas NSS bumbaizvēle
15Valērija Krušinska2003RVSizvēlebumba






19.30-19.50Apbalvošana



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Ср 21 Окт 2015 - 18:14

Информация о соревнованиях в Лиепае:

Турнир будет проходить 7 ноября по адресу:  Celmu iela 6.




Информация от Наталии Александровны тем, кто хочет поехать заранее (накануне, 06.11) :

ближайшая недорогая гостиница (в нескольких минутах ходьбы от зала):
"Brize"
http://www.hostelbrize.lv/
тел. для резервации номера: 63441566
Адрес гостиницы: O.Kalpaka 68/70

Кто добираетсяв Лиепаю на маршрутке - телефоны для резервации:
от сельскохозяйственной Академии - 26442268, для групп 29126931
(upd. с осени 2016 - посадка на Elijas 18)
от Ориго - 29866446

Есть возможность обратно поехать со всеми на автобусе.
       
Тем, кому удобнее ехать утром в день соревнований - едут утром... либо сами, либо на автобусе со всеми. Но, в любом случае, нужно всё обговорить со своим тренером. Smile
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:39

Соревнования "Vingro visi"

Стартовый протокол
1 день

Rīgā, 2015.gada 30.oktobrī








9.15-10.00Tiesnešu sanāksme







10.00-10.20Iesācēji 2009.dz.g. un jaunākas



Vingrojums bez priekšmeta







1Arina Prokopenko2008Jūrmalas SSZ.Stepanova

Aleksandra Svetlanova2009Jūrmalas SSZ.Stepanova
2Juliana Pokrovska200965.vsk.I.Zambžicka
3Valerija Muškatova201065.vsk.I.Zambžicka

Anastasija Kubrenkova200965.vsk.I.Zambžicka
4Aļesja Kolmakova2009LMVKN.Sidorova

Sofija Vanzoviča2009LMVKN.Sidorova
5Marta Šmite2009Tukuma SSR.Derjugina

Sintija Jana Dobele2008Tukuma SSR.Derjugina
6Arina Krupskaja2009RVSG.Marjina

Nikola Maksimoviča2009RVSG.Marjina
7Alesja Eļbe2009Liepājas KSST.Ņikitina

Viktorija Petrova2009Liepājas KSST.Ņikitina
8Elizabete Ivanova2009SK " ATMA" I.Tarasova










10.20-11.20Iesācēji 2007.-2008.dz.g. un jaunākas



Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Emilija Kezika2008Salaspils MVK " Grācija" I.Zambžicka

Elizabete Krasna2008Salaspils MVK " Grācija" I.Zambžicka
2Ksenija Kuročkina2007Salaspils MVK " Grācija" I.Zambžicka
3Sofija Jefimova2008Liepājas KSST.Ņikitina

Polina Žukauska2008Liepājas KSST.Ņikitina
4Alīna Demeško2008LMVKN.Sidorova

Anna Kolesova2008LMVKN.Sidorova
5Marija Opekunova2008Liepājas KSST.Ņikitina
6Aleksandra Kalašņikova2007RVSG.Marjina

Elizabete Kargapoļceva2007RVSG.Marjina
7Kristina Džemo2008LMVKN.Sidorova

Jeļizaveta Gutenko2008LMVKN.Sidorova
8Ksenija Lucuka2008RVSG.Marjina

Jekaterina Teļičenaite2008RVSG.Marjina
9Elizabete Dailide2008LMVKN.Sidorova

Alīna Skurate2008LMVKN.Sidorova
10Elizabete Krajeva2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja

Marija Elizabete Mišurova2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
11Marija Saprikova2008LMVKN.Sidorova

Stafānija Stafecka2008LMVKN.Sidorova
12Anastasija Skvorcova2009Tukuma SSR.Derjugina

Estere Bicāne2008Tukuma SSR.Derjugina
13Jana Ivanova2008VOCV.Romanova

Viktorija Jevdokimova2008VOCV.Romanova
14Anna Šaligina200796.vsk.O.Aleksejeva

Veronika Staroverova200796.vsk.O.Aleksejeva
15Jeļizaveta Vinogradova2007LMVKN.Sidorova

Emīlija Mamedova2008LMVKN.Sidorova
16Mariam Razmadze2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja

Marija Savrucka2008VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
17Marija Kavraiska2007Liepājas KSST.Ņikitina

Esenija Kuzmina2007Liepājas KSST.Ņikitina
18Viktorija Ambartsumjan2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
19Alisa Šilkova2008LMVKN.Sidorova

Margarita Koroļova2008LMVKN.Sidorova
20Sofija Raklinska200896.vsk.O.Aleksejeva

Sofija Prokofjeva200796.vsk.O.Aleksejeva
21Gabriela Drūnese2008RVSG.Marjina

Sofija Pugačova2008RVSG.Marjina
22Kristiāna Larionova2007LMVKN.Sidorova

Magdaļena Treiliha2007LMVKN.Sidorova
23Sofija Berežinska2008Jūrmalas SSZ.Stepanova

Katerina Koļesņikova2008Jūrmalas SSZ.Stepanova
24Marija Gricenko2008SK " ATMA" I.Tarasova

Anna Šupaka2008SK " ATMA" I.Tarasova
25Darja Pegasova2008SK " ATMA" I.Tarasova

Anastasija Orlova2008SK " ATMA" I.Tarasova
26Al,ise Zeļča2008SK " ATMA" I.Tarasova





11.20-11.45apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:42

11.45-12.55I sporta klase vecākā grupa 2007.dz.g. un vecākas



Vingrojums bez prieksmeta







1Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinska
2Marianna Kļava2007Ķekavas NSSN.Čekit

Sanija Cimdiņa2007Ķekavas NSSN.Čekit
3Sofija Petrova2007RVSG.Marjina
4Odrija Gabriela Mille2006Salaspils MVK " Grācija" I.Zambžicka
5Jana Deineka200765.vsk.I.Zambžicka
6Enia - Rūdolfa- Spēka2006RVSI.Vaivade
7Kitija Ķempe2007Latgales prp.D.Liepiņa

Sofija Koņuhova2007Latgales prp.D.Liepiņa
8Valerija Vuškāne2007D-pils "Harmonia"

Anna Marija Mickeviča2007D-pils "Harmonia"
9Amanda Rone2007Liepājas KSST.Ņikitina

Adriana Serga2007Liepājas KSST.Ņikitina
10Darja Dubrovskaja2007LMVKN.Sidorova

Sofija Gluhmane2007LMVKN.Sidorova
11Aija Karlsone Arklone2007Jūrmalas SSZ.Stepanova

Anastasija Petrik2007Jūrmalas SSZ.Stepanova
12Amina Minajeva2006Baltic FlowerI.Smelova

Kristiāne Skripčenoka2007Baltic FlowerI.Smelova
13Aleksandra Kurilova2007Ogres NSCT.Stepulāne

Sofija Ozola2007Ogres NSCT.Stepulāne
14Kate Sabīne Lēgzdiņa2006Tukuma SSR.Derjugina

Sanija Akmene2006Tukuma SSR.Derjugina
15Diana Martinkeviča2007D-pils "Harmonia"
16Tereze Trenko2007Ķekavas NSSN.Čekit

Sanija Pūne2005Ķekavas NSSN.Čekit
17Milena Semenčukova2007Liepājas KSST.Ņikitina

Milana Korženkova2007Liepājas KSST.Ņikitina
18Varvara Ņikolajenko2007RVSG.Marjina

Linda Balašova2007RVSG.Marjina
19Adelina Trautmane2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
20Sofija Janeviča2007D-pils "Harmonia"

Anželika Vinokurova2007D-pils "Harmonia"
21Veronika Malinovska200796.vsk.O.Aleksejeva
22Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelova

Po.lina Avlasko2006Baltic FlowerI.Smelova
23Juliana Pozdņakova2007D-pils "Harmonia"

Anastasija Rogožina2007D-pils "Harmonia"
24Sofija Bikova2007D-pils BJSSA.Samsonova
25Paula Petrovska2006Tukuma SSR.Derjugina

Kenedija Brunenaua2007Tukuma SSR.Derjugina
26Aļisa Triandafiļidi2007RVSJ.Posse

Emīlija Vīksniņa2007RVSJ.Posse
27Jana Kuranova2007D-pils BJSSA.Samsonova
28Diāna Jevsejeva2007D-pils "Harmonia"
29Kira Ziniča2007Jūrmalas SSZ.Stepanova

Polina Petrik2007Jūrmalas SSZ.Stepanova
30Evita Digule 2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka

Arina Krilova2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka





12.55-13.10Apbalvošana







13.10-14.00pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:43











14.00-15.00II sporta klase vecākā grupa 2006.dz.g. un vecākas

I plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Alise Harune2006D-pils "Harmonia"

Jana Marhele2006D-pils "Harmonia"
2Patrīcija Pavļenko200675.vsk.N.Kučinska
3Darja Bondarenko2006Jūrmalas SSZ.Stepanova

Sofija Kudrjavceva2006Jūrmalas SSZ.Stepanova
4Sanija Bērziņa2006RVSI.Vaivade

Elīna Lupika2005RVSI.Vaivade
5Linda Daniela Ivanova2005D-pils BJSSA.Samsonova
6Amira Korali2005VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja

Džodija Loze2006VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
7Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitina
8Marija savkina2006LMVKN.Sidorova
9Aļona Kaļiņina2005D-pils "Harmonia"

Alise Apine2005D-pils "Harmonia"
10Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
11Evelita Budrecka2006RVSJ.Posse
12Marina Dedkova2006RVSĻ.Hohlova

Anna Bikova2006RVSĻ.Hohlova
13Jelizaveta Aļeiņikova2006RVSA.Valujeviča

Viktorija Uškāne2006RVSA.Valujeviča





15.00-16.00II sporta klase vecākā grupa 2006.dz.g. un vecākas

II plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







14Taisija Ševkova2006Liepājas KSST.Ņikitina

Anna Petrova2005Liepājas KSST.Ņikitina
15Veronika Naumova2006VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
16Amelija Vimane2006Ķekavas NSSN.Čekit
17Anna Vavilova2006D-pils "Harmonia"
18Veronika Smiltnieka2006RVSA.Valujeviča

Sofija Staršaja2006RVSA.Valujeviča
19Ksenija Daņileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova

Aleksandra Počtarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
20Margarita Millere2005D-pils "Harmonia"
21Alise Štāle2005RVSJ.Posse
22Sofija Butko2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
23Tamila Matjaša2005Liepājas KSSJ.Visocka
24Alisa Avsejeva2005D-pils BJSSA.Samsonova
25Nikola Sāra Bogdanova2006RVSI.Vaivade

Rendija Priževaite2006RVSI.Vaivade





16.00-16.15apbalvošana












Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:45







16.15-17.00III sporta klase vecākā grupa 2005.dz.g. un vecākas

I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Alisija Pokrovska200565.vsk.I.Zambžicka
2Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova
3Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska
4Vlada Vladikina2005Liepājas KSSJ.Visocka
5Jekaterina Ivanova200596.vsk.O.Aleksejeva
6Karlīne Bunkše2005Ķekavas NSSE.Repke
7Veronika Stepanova2005Latgales prp.D.Liepiņa
8Viktorija Vancāne2005Ogres NSCT.Stepulāneaplis atsevišķi

Alise Vaskāne2005Ogres NSCT.Stepulāne
9Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitinab/p kopā

Amanda Orlova2005Liepājas KSST.Ņikitina
10Vlada Vinogradova200596.vsk.O.Aleksejeva

Alīne Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva






17.00-17.45III sporta klase vecākā grupa 2005.dz.g. un vecākas

II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









11Elizabete Saulkana2005Liepājas KSSJ.Visocka
12Marija Murikova2005Jelgavas BJSSI.Smelova

Alīna Jermolajeva2005Jelgavas BJSSI.Smelova
13Aurelija Hincenberga2005Ķekavas NSS/Baloži

14Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitinab/p kopā

Vlada Osipova2005Liepājas KSST.Ņikitina
15Viktorija Oročko2004RVSA.Valujeviča
16Viktorija Boikova2005VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
17Elizabete Lapoško2005RVSŽ.Narkēviča

Marta Kārkliņa2004RVSŽ.Narkēviča
18Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitina

Milana Kaduka2005Liepājas KSST.Ņikitina
19Kasandra Amirova2004D-pils BJSSA.Samsonova
20Sintija Rozenberga2005Jūrmalas SSZ.Stepanova






17.45-18.00 Apbalvošana















Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:47

C kategorija
18.00-18.20I sporta klase





vingrojums b/p











1Paula Blaževiča
RVSA.Valujeviča


Anastasija Grigorjeva
RVSA.Valujeviča

2Milana Frolova2008LMVKN.Sidorova


Katrīna Hristoforova2007LMVKN.Sidorova

3Ksenija Andrezene200865.vsk.I.Zambžicka


Valerija Soboļeva200665.vsk.I.Zambžicka

4Alise Janenko200696.vsk.O.Aleksejeva

5Gabriela Silva - Freimane2005Ogres NSCT.Stepulāne


Dace Dziemisova2006Ogres NSCT.Stepulāne

6Kristīne Sisojeva
RVSA.Valujeviča


Nikoļ Stratila
RVSA.Valujeviča

7Anna Buza2007LMVKN.Sidorova


Alīna Plaude2007LMVKN.Sidorova

8Nellija Pušņakova2007SK "ATMA" I.Tarasova


Aleksandra Soloveja2007SK "ATMA" I.Tarasova

9Anastasija Ptuškina2007Vingro visiA.Kaļiņina














18.20-18.50II sporta klase





Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Lada Podimina200565.vsk.I.Zambžicka

2Sofija Nasekailova2006RVSG.Marjina

3Veronika Volodjko2004Salaspils MVK " Grācija" I.Zambžicka

4Paula Šereka2006SK "ATMA" I.Tarasova

5Alise Točelovska2006RVSA.Valujeviča


Darja Pavlova2006RVSA.Valujeviča

6Arina Sanžura2006RVSA.Valujeviča


Kristiāna Knostenberga2006RVSA.Valujeviča

7Valerija Matuļenko2004Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka

8Amanda Mileika2006SK "ATMA" I.Tarasova


Līvija Gaidule2006SK "ATMA" I.Tarasova

9Ksenija Judre2006LMVKN.Sidorova








18.50-19.25III sporta klase





Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Darja Ivanova2003RVSG.Marjina


Anastasija Akmentiņa2004RVSG.Marjina

2Maija Vaikule200665.vsk.I.Zambžicka

3Viktorija Armaloviča2004Jelgavas BJSSI.Smelova


Melanija Apsīte2005Jelgavas BJSSI.Smelova

4Nadezda Červinska200596.vsk.O.Aleksejeva

5Angelina Ļevencova2003RVSG.Marjina

6Marija Kuzmina200565.vsk.I.Zambžicka


Aleksandra Savčenko200565.vsk.I.Zambžicka

7Katarina Mullagaļejeva2004Vingro visiG.Marjina


Vladislava Čakstiņa2005RVSG.Marjina

8Alina Morozova2005Jūrmalas SSZ.Stepanova


Kristīne ČVIKOVA2005Jūrmalas SSZ.Stepanova

9Ksenija Judre2006LMVKN.Sidorova

10Irīna Semjonova2005SK "ATMA" I.Tarasova


Kristīne Svikša2004SK "ATMA" I.Tarasova

11Valērija Stupaka2004SK "ATMA" I.Tarasova


Valērija Orlova2004SK "ATMA" I.Tarasova








19.25-19.40Apbalvošana











19.40-20.30IV,V sporta klase, junioru sporta klase












Vingrojums ar bumbu un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles




4.kl. 1Valeriana Golovinska2004SK "ATMA" I.Tarasovavālesizvēle
5.kl. 1Darja Antoņenko2003Jelgavas BJSSI.Smelovabumbaizvēle








Junioru sporta klase





Vingrojums ar lentu un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Alise Auzniece2001Ķekavas NSSV.Mikitanovabumbaizvēle
2Linda Žeļezņakova
Ogres NSCT.Stepulāneizvēlebumba
3Alise Deiča200196.vsk.O.Aleksejevabumbaizvēle
4Asja Bogdanova2002RVSN.Sidorovaizvēlebumba
5Anastasija Kondrtajeva2001VOC/Jūrmalas SSJ.Tihajabumbaizvēle
6Elizabete Paļonova2000RVSG.Marjinaizvēlebumba
7Nika Solovjova
Ogres NSCT.Stepulānebumbaizvēle
8Kristīne Bobrika
75.vsk.N.Kučinskaizvēlebumba
9Anželika Zorova2000Jelgavas BJSSI.Smelovabumbaizvēle
10Jelizaveta Larina200196.vsk.O.Aleksejevaizvēlebumba
11Kristīne Golovenko2002VOC/Jūrmalas SSJ.Tihajabumbaizvēle
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:51

2 день

изменённые протоколы 
(нумерацию они не поправили)

9.15-10.00tiesnešu sanāksme







10.00-11.00I sporta klase jaunākā grupa 2008.dz.g. un jaunākas



Vingrojums bez prieksmeta







1Elina Bistrjakova200865.vsk.I.Zambžicka

Alise Klaikalte200965.vsk.I.Zambžicka
2Agata Skorohoda200875.vsk.N.Kučinska

Ariana Guņko200875.vsk.N.Kučinska
3Miļena Šmeļova200875.vsk.N.Kučinska
4Darja Gončarova200875.vsk.N.Kučinska
5Emīlija Skrazlovska2008Tukuma SSR.Derjugina

Paula Nikola Liepa2008Tukuma SSR.Derjugina
6Krista Kumermane2008Ķekavas NSSE.Repke

Linda Paula Kudrjavceva2008Ķekavas NSSE.Repke
7Ketija Baltunova2008Ķekavas NSSE.Repke

Patrīcija Pelse2008Ķekavas NSSE.Repke
8Laura Vaskāne2008Ogres NSCT.Stepulāne
9Natālija Kazakēviča2008Latgales prp.D.Liepiņa

Alīna Rozdaibida2008Latgales prp.D.Liepiņa
10Poļina Valaine2008Jelgavas BJSSI.Smelova

Ivanda Kļavzer2008Jelgavas BJSSI.Smelova
11Dominika Sprice2008RVSI.Vaivade

Katrīna Litauniece2008RVSI.Vaivade
12Anastasija Požaricka2008Jūrmalas SSO.Timofejeva

Ksenija Ivanova2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
13Marieta Križanovska200875.vsk.N.Kučinska

Milana Kolobanova200875.vsk.N.Kučinska
14Liora Rudakova2008Tukuma SSR.Derjugina

Justīne Zorika2008Tukuma SSR.Derjugina
15Dina Ostapčuka200996.vsk.O.Aleksejeva
16Simona Ņeško2008Ogres NSCT.Stepulāne

Nikola Jansone2008Ogres NSCT.Stepulāne
17Poļina kamnjana2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
18Agata Šuste2008RVSŽ.Narkēviča
19Aleksa Šaraka2008RVSG.Marjina

Anželika Gizatuļļina2008RVSG.Marjina
20Anastasija Iskra2008Ogres NSCT.Stepulāne

Vladislava Žižina2009Ogres NSCT.Stepulāne
21Olīvija Riekstiņa2009RVSG.Marjina

Varvara Blohina2009RVSG.Marjina
24Karina Burunova2008Ogres NSCT.Stepulāne

Agneta Nikitina2008Ogres NSCT.Stepulāne
25Linda Elizabete Nikolajeva2008OlaineV.Stūrmane
26Adriana Molotanova2008Ogres NSCT.Stepulāne

Nikola Gaile2008Ogres NSCT.Stepulāne
27Marta Siliņa2008RVSG.Marjina

Anna Šipuļina2008RVSG.Marjina
28Elizabete Siliņa2008Ogres NSCT.Stepulāne

Anete Gaile2008Ogres NSCT.Stepulāne
27Darja Vilsone2009RVSĻ.Hohlova





11.00-11.15Apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:52

изменённые протоколы

 
11.15-12.15II sporta klase jaunākā grupa 2007.dz.g. un jaunākas

I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Beata Blagonadeždina2007RVSĻ.Hohlova
2Anna Vainande2007RVSJ.Posse

Nikola Astratjeva2007RVSJ.Posse
3Dominika Kustova2007D-pils BJSSA.Samsonovab/p atsevišķi

Alisa Larionova2007D-pils BJSSA.Samsonova
4Ksenija Saļņikova2007RVSĻ.Hohlova

Marijana Bihanova2007RVSĻ.Hohlova
5Gabriela Korvisone-Rohasa2007RVSI.Vaivade
6Līna Upeniece2007RVSG.Marjina

Una Širlija Svece2007RVSG.Marjina
7Diāna Alandarenko2008Liepājas KSSJ.Visocka

Anfisa Solovjova2007Liepājas KSSJ.Visocka
8Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinska
9Marija Kaliņina200775.vsk.N.Kučinska
10Nadīne Ķezbere2007Ķekavas NSSE.Repke
11Elizabete Vilsone2007RVSĻ.Hohlova
12Emīlija Hudoleja2007Ķekavas NSSE.Repke
13Sofija Krjučkova2008RVSĻ.Hohlova
14Sofija Poļakova2007Jelgavas BJSSI.Smelova

Dorina Hrustaļova2007Jelgavas BJSSI.Smelova






12.15-13.15II sporta klase jaunākā grupa 2007.dz.g. un jaunākas

II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









15Marjana Serkeviča2007Latgales prp.D.Liepiņa

Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņa
16Sofja Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelova

Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova
17Milana Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
18Anastasija Zolotorjova2007Vingro visiN.Kaļiņina
19Anastasija Leonova2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja

Jevgenija Golopjatova2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
20Marija Markus2007RVSG.Marjina

Lana Drozdecka-Staneviča2007RVSG.Marjina
21Viktorija Sita 200775.vsk.N.Kučinska

Marija Kostjuka200775.vsk.N.Kučinska
22Amanda Volkopa2007Ogres NSCT.Stepulāne
23Lilita Korago2007RVSĻ.Hohlova

Gerda Zemniece2007RVSĻ.Hohlova
24Lauma Gaile2007RVSJ.Posse
25Viktorija tašbulatova200775.vsk.N.Kučinska

Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
26Telma Hanzena2007D-pils BJSSA.Samsonova
27Marija Talalajeva2007RVSA.Valujeviča

Anora Alieva2007RVSA.Valujeviča






13.15-13.35Apbalvošana









13.35-14.20Pārtraukums



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 10:59

изменённые протоколы







14.20-15.10III sporta klase jaunākā grupa 2006.dz.g. un jaunākas

I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar apli









1Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
2Tīna Kitija Ertmane2006Ogres NSCT.Stepulāne

Vladislava Griba2006Ogres NSCT.Stepulāne
3Elīza Valtere2006RVSI.Vaivade
4Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSSJ.Visocka
5Margarita Fjodorova2007Vingro visiN.Kaļiņina
6Domenika Nikija Vovka2006Ķekavas NSSE.Repke
7Viktorija Juhnēviča2006Ķekavas NSSE.Repke
8Sati Čentoricka2006Latgales prp.D.Liepiņa

Danija Konradi2006Latgales prp.D.Liepiņa
9Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
10Karīna Jansona2006Ķekavas NSSN.Čekit

Elza Rone2006Ķekavas NSSN.Čekit
11Sofija Golubenkova200696.vsk.O.Aleksejeva






15.20-16.20III sporta klase jaunākā grupa 2006.dz.g. un jaunākas

II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar apli









12Anna kamenska2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
13Karina Plijeva2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
14Veronika Haruta2006RVSA.Valujeviča
15Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelovab/p kopā

Marija Fridrih2006Tukuma SSI.Smelova
16Kristiāna Bule2006RVSŽ.Narkēviča
17Nellija Neļubina2006OlaineD.Liepiņa

Karīna Petreņuka2006Latgales prp.D.Liepiņa
18Tīna Jakubone2006Ķekavas NSSN.Čekit

Lote Skride2006Ķekavas NSSN.Čekit
19Nikola Macijevska2006RVSG.Marjinab/p ats

Marija Girinoviča2006RVSG.Marjina
20Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina
21Jevģenija Roslova2006RVSĻ.Hohlova
22Anželika Zaharjana2006Ogres NSCT.Stepulāne
23Henija Blūma2006Liepājas KSSJ.Visocka






16.20-16.35Apbalvošana



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 11:01








16.35-17.25IVsporta klase jaunākā grupa 2005.dz.g. un jaunākas

I plūsma


Vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
2Juliana Sakoviča200575.vsk.N.Kučinskaizvēlevāles
3Marta Vildere2005RVSI.Vaivadevālesizvēle
4Patrīcija Feldmane2005RVSŽ.Narkēvičaizvēlevāles
5Adriana Visocka2005Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle
6Vladlena Kļimova2005Ogres NSCT.Stepulāneizvēlevāles
7Kamila Visocka2005Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle
8Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņaizvēlevāles
9Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
10Marija Kaļiņina2005Vingro visiN.Kaļiņinaizvēlevāles
11Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejevavālesizvēle
12Valerija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēlevāles














17.25-18.15IVsporta klase jaunākā grupa 2005.dz.g. un jaunākas

II plūsma


Vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











13Patrīcija Volkova2005Tukuma SSI.Smelovavālesizvēle
14Kitija Zārberga2005Jūrmalas SSO.Timofejevaizvēlevāles
15Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
16Evelina Litoša200565.vsk.I.Zambžickaizvēlevāles
17Sofija Šlamova2005RVSŽ.Narkēvičavālesizvēle
18Ortija Grīnberga2005RVSI.Vaivadeizvēlevāles
19Valerija Burikova2005Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle
20Elza Andersone2005RVSG.Marjinaizvēlevāles
21Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulānevālesizvēle
22Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēvičaizvēlevāles
23Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Possevālesizvēle
24Jevgēnija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejevaizvēlevāles







18.15-18.30Apbalvošana











18.30-19.30IVsporta klase vecākā grupa 2004.dz.g. un vecākas

I Plūsma


Vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Ilze Kalniņa2004Jūrmalas SSZ.Stepanovavālesizvēle
2Alise Keita Driviniece2004Ogres NSCT.Stepulāneizvēlevāles
3Adele Stahanova2004RVSŽ.Narkēvičavālesizvēle
4Sofija Bērziņa2004RVSI.Vaivadeizvēlevāles
5Julija Naumova2004VOC/Jūrmalas SSJ.Tihajavālesizvēle
6Roza Kulakova2004Liepājas KSSJ.Visockaizvēlevāles
7Sofija Žagare2004RVSL.Andrianovavālesizvēle
8Nikola Hvostova2004Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
9Marika Smertjeva2004RVSĻ.Hohlovavālesizvēle
10Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēlevāles
11Aleksandra Kiopa200496.vsk.O.Aleksejevavālesizvēle
12Elza Bekmane2004Jūrmalas SSO.Timofejevaizvēlevāles







19.30-20.30IVsporta klase vecākā grupa 2004.dz.g. un vecākas

I Plūsma


Vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











13Marija Starovoita2004VOC/Jūrmalas SSJ.Tihajavālesizvēle
14Viktorija Sergejeva2003VOC/Jūrmalas SSJ.Tihajaizvēlevāles
15Milena Gnatčenko2004Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
16Milana Ivanova2003Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickaizvēlevāles
17Veronika Strogonova2004Tukuma SSI.Smelovavālesizvēle
18Diāna Valdiņa2004RVSG.Marjinaizvēlevāles
19Megija Juraša2004RVSI.Vaivadevālesizvēle
20Polīna Piskura2004Ogres NSCT.Stepulāneizvēlevāles
21Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekitvālesizvēle
22Diamante Ābola2003Ogres NSCT.Stepulāneizvēlevāles







20.30-20.45Apbalvošana




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   Пн 26 Окт 2015 - 11:03

3 день

Изменённые протоколы

Starta Protokols



Rīgā, 2015.gada 1.novembrī






9.15.-10.00Tiesnešu sanāksme











9.45-10.00laukuma izmēģināšāna I sporta klase/izlozes secībā











10.00-10.30I sporta Klase





Vingrojums bez priekšmeta











1Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka




E.Digule, A.Krilova, J.Jovbaka, D.Širova, K>Dementjeva










2LMVKN.Sidorova




J.Gutenko, A.Šilkova, K.Džemo, S.Vanzoviča, A.Kolmakova, M.Koroļova











3Daugavpils BJSSA.Samsonova




A.Larionova, T.Hanzena, D.Kustova, J.Kuranova, S.Bikova











10.30-10.50laukuma izmēģināšāna II sporta klase/izlozes secībā











10.50-11.30II sporta Klase





Vingrojums ar 5 apļiem











175.vsk.-IIN.Kučinska


275.vsk.-IIN.Kučinska


3LMVK-IN.Sidorova




S.Gluhmane, D.Dubrovskaja, K.Larionova, M.Treiliha, J.Vinogradova, E.Mamedova











4LMVK-IIA.Neskoromnaja



K.Judre, M.Frolova, K.Hristoforova, A.Dudkina, A.Plaude











5Jelgavas BJSSI.Smelova




S.Meņšikova Fiļimonova, S.Poļakova, D.Andrejeva, A.Počtarenko, A.Ponamorenko




6RVSG.Marjina










11.30-11.50 apbalvošana











11.50-12.05laukuma izmēģināšāna III sporta klase/izlozes secībā











12.05-12.35III sporta Klase





Vingrojums ar 5 bumbām











1Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka




A.Hincenberga, M.Ivanova, V.Matuļenko, A.Trautmane, S.Šeškus











2Jelgavas BJSS-II.Smelova




Z.Karpoviča, V.Vazne, P.Volkova, K.Orlova, M.Murikova




3Jelgavas BJSS-III.Smelova




D.Hrustaļova, K.Daņileviča, A.Jermolajeva, V.Armoloviča, M.Apsīte











12.35-12.50Laukuma izmēģināšana 4.un 5.sporta klasei/izlozes secībā











12.50-13.20IV sporta Klase





Vingrojums ar 5 auklām











175.vsk.N.Kučinska, A.Jefremova









2RVSG.Marjina











V sporta Klase





Vingrojums ar 10 vālītēm











1VV PIRUETTL.Gorbunova




G.A.Aesma, A.M.Tammeorg, I.Petrova, L.M.Koora, M.E.Ehasoo, N.Vei











13.20-13.40Apbalvošana











13.40-14.20Pārtraukums


















14.00-14.20laukuma izmēģināšana junioru sporta klase/Izlozes secībā











14.20-15.00Junioru sporta Klase





Vingrojums ar 5 bumbam vai vingrojums ar 10 vālītēm











1Jūrmalas SSN.Maculeviča




J.Fiļipova, E.Novikova, A.Murugova, V.Merisjova, A.Šaligina, E.Protasova











2Jelgavas BJSSI.Smelova




A.Murikova, A.Lazareva, R.Kurbatova, D.Andrune, A.Norko, J.Galkina











3Ķekavas NSSN.Čekit




E.,Bērziņa. A.Gucāne, A.Sutirina, M.Nudiena,











4RVSG.Marjina










5RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Jefremova



M.Klikova, K.Makarova, A.Džemo, T.L.Petrosjana, Ē.Bogdanova











15.20-15.20Apbalvošana




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2015   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2015

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 7 из 9На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следующий

 Похожие темы

-
» Joo Se Hyuk (주세혁) South Korea, ЛУЧШИЙ,,,,Modern Defender
» НЕМНОГО О ШАХПОНГЕ
» Великая отечественная война - документальные фильмы и хроника
» << КОДЕКС ЧЕСТИ БАЙКЕРА >>
» "НОВАЯ ПОЧТА"

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -