ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Куплю-продам-отдам
автор Marija Ср 4 Окт 2017 - 14:48

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вс 27 Авг 2017 - 10:50

» Наши гимнастки
автор Viktorija Чт 24 Авг 2017 - 13:00

» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 11 Авг 2017 - 12:24

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Новости с соревнований
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 14:57

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2017

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2017   Вт 31 Янв 2017 - 13:20


Sacensību kalendārs mākslas vingrošanā 2017

No
Līdz
Sacensību nosaukums
Statuss
Pilsēta
Valsts
2017.02.10.
2017.02.12.
Miss Valentine 2017
Starptautiskās sacensības ( > 15 valstis)
Tartu
Igaunija
2017.02.15.
2017.02.20.
Moscow Grand Prix 2017
Starptautiskās sacensības FIG
Maskava
Krievija
2017.02.18.
2017.02.19.
Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.02.25.
2017.02.26.
Ogres novada sporta centra starpt. turnīrs “Sniegpārsliņas Kauss”
Starptautiskās sacensības
Ogre
Latvija
2017.03.04.
2017.03.05.
Starptautiskās sacensības “Baltic Flower 2016”
Starptautiskās sacensības
Jelgava
Latvija
2017.03.11.
2017.03.12.
International RG Tournament Baltic Hoop 2016   sen, jun
Starptautiskās sacensības FIG
Rīga
Latvija
2017.03.11.
2017.03.12.
Inter. RG Tournament L.Kachkalda Memorial Cup  Groop  Seniors
Starptautiskās sacensības FIG
Rīga
Latvija
2017.03.18.
2017.03.19.
Biedrības LMVK turnīrs “Pavasaris 2017”
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.04.01.
2017.04.02.
LR kauss un čempionāts  atsevišķos veidos
LR Kauss un čempionāts atsev.veidos
Rīga
Latvija
2017.04.08.
2017.04.09.
Rīgas Vingrošanas skolas un biedrības “Vingro visi” turnīrs
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.04.07.
2017.04.09.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kauss
Pesaro
Itālija
2017.04.22.
2017.04.23.
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts individuālajā programmā
Pilsētas čempionāts
Jūrmala
Latvija
2017.04.21.
2017.04.23.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Taškenta
Uzbekistana
2017.04.28.
2017.04.30.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Baku
Azerbaidžana
2017.05.05.
2017.05.07.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Sofija
Bulgārija
2017.05.06.
2017.05.07.
Ogres NSC starptautiskais turnīrs “Sniegpulkstenīšu kauss 2016”
Starptautiskās sacensības
Ogre
Latvija
2017.05.12.
2017.05.14.
FIG World Challenge Cup
Pasaules kauss
Portimao
Portugāle
2017.05.12.
2017.05.13.
Ķekavas NSS starpt. turnīrs “Mazās zvaigznītes 2017”
Starptautiskās sacensības
Ķekava
Latvija
2017.05.19.
2017.05.21.
33. Eiropas čempionāts
Eiropas čempionāts
Budapešta
Ungārija
2017.05.27.
2017.05.28.
Biedrības “Baltijas puķe ” turnīrs “Baltijas puķe 2017”
Pilsētas meistarsacīkstes
Tukums
Latvija
2017.06.02.
2017.06.04.
Starptautiskais turnīrs “Vēju pilsētas Kauss”
Starptautiskās sacensības
Liepāja
Latvija
2017.06.17.
2017.06.18.
Jūrmalas atklātais čempionāts grupu vingrojumos
Pilsētas meistarsacīkstes
Jūrmala
Latvija
2017.07.07.
2017.07.09.
VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
Latvijas Jaunatnes olimpiāde
Rīga
Latvija
2017.07.07.
2017.07.09.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Berlīne
Vācija
2017.07.21.
2017.07.23.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Gvadalahara
Spānija
2017.08.11.
2017.08.13.
World Cup 2017 cat. B
Pasaules kausa etaps
Kazaņa
Krievija
2017.08.24.
2017.08.27.
Starptautiskās sac. “Mazā  un Lielā Grācija  2016”
Starptautiskās sacensības
Jūrmala
Latvija
2017.08.29.
2017.09.03.
35.Pasaules čempionāts RGI, RGG
Pasaules čempionāts
Pesaro
Itālija
2017.09.23.
2017.09.24.
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes individuālajā programmā
Pilsētas meistarsacīkstes
Jūrmala
Latvija
2017.10.14.
2017.10.15.
Rīgas pilsētas čempionāts
Pilsētas čempionāts
Rīga
Latvija
2017.10.21.
2017.10.22.
LMVK turnīrs “Rudens 2017”
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.10.28.
2017.10.29.
Ķekavas NSS turnīrs
Pilsētas meistarsacīkstes
Ķekava
Latvija
2017.11.04.
2017.11.05.
Biedrības “Vingro visi” turnīrs “Vingro visi 2017”
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.11.11.
2017.11.12.
LR čempionāts  īnd. Un LR čempionāts grupu vingr.
LR čempionāts
Liepāja
Latvija
2017.12.02.
2017.12.03.
Salaspils MVK Grācija turnīrs “Ziemas  Grācija”
Pilsētas meistarsacīkstes
Salaspils
Latvija
2017.12.09.
2017.12.10.
Rīgas Vingrošanas skolas turnīrs “Ziemassvētku prieki”
Pilsētas meistarsacīkstes
Rīga
Latvija
2017.12.16.
2017.12.17.
Jūrmalas pilsētas atklātais “Ziemassvētku turnīrs “
Pilsētas meistarsacīkstes
Jūrmala
Latvija
2017.12.16.
2017.12.17.
Liepājas čempionāts
Pilsētas čempionāts
Liepāja
Latvija

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Вт 31 Янв 2017 - 13:27

 04-05 февраля наши гимнастки участвуют в соревнованиях в Таллинне
KULDNE KARIKAS 2017

Адрес: Tallinna Lilleküla Gymnasium
Kuldnoka 24
Tallinn

http://rgform.eu/event.php?id_prop=221

Расписание.KULDNE KARIKAS 2017 Timetable
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 9 Фев 2017 - 16:00

Miss Valentine 2017

Удачи нашим гимнасткам !!!


Schedule







9.february
8.00-18.00 – Miss Valentine RG and AGG preliminaries


10.february
8.00-20.00 – Miss Valentine RG preliminaries and AGG finals


11.february
8.00-13.00 – Miss Valentine RG preliminaries
13.00-15.00 – World cup in AGG
15.00-20.00 – Miss Valentine RG preliminaries


12.february
9.00-13.00 and 16.00 – Miss Valentine RG finals
13.00-15.00 – World cup finals
19.00 – GALA

 
More detailed schedule here: TIMETABLE

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 10 Фев 2017 - 18:56

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:52

Rīgas Jaunatnes  meistarsacīkstes mākslas vingrošanā
Rīgas Vingrošanas skolas atklātais turnīrs mākslas vingrošanā

Стартовый протокол

Rīga, 2017.gada 18.februārī










Grupu vingrojumi









8.50-10.00Laukuma izmēģināšana II un III sporta klase/ izlozes secībā









9.15-10.00tiesnešu sanāksme









10.00-11.30II Sporta klase B grupa/ 2008.g.dz. un jaunākas




vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Rīgas 65.vsk.I.Zambžicka


2Ogres NSCT.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda


3ĶNSS/MVK GrācijaI.Zambžicka


4RVSĻ.Hohlova









II Sporta klase A grupa/ 2008.g.dz. un jaunākas




vingrojums ar 5 apļiem









5Jūrmalas SSO.Timofejeva


675.vsk.N.Kučinska


7RVS/Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina


8RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča


9Ogres NSCT.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda









III Sporta klase B grupa/ 2007.g.dz. un jaunākas




vingrojums ar 5 apļiem









10RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča


11RVSL.Andrianova, T.Galaktionova









III Sporta klase A grupa/ 2007.g.dz. un jaunākas




vingrojums ar 5 auklām









1275.vsk.N.Kučinska


13Jelgavas BJSSI.Smelova


14RVS/Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina








11.30-12.00apbalvošana



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:53

12.00-13.20laukuma izmēģināšana IV un V sporta klasei







13.20-15.00IV un V sporta klase








IV Sporta klase B grupa/ 2006.g.dz. un jaunākas



vingrojums ar 5 bumbām vai 5 auklām







1RVS-2Ļ.Hohlova

2Jelgavas BJSSI.Smelova

3RVS-1Ļ.Hohlova

4RVSA.Valujeviča







IV Sporta klase A grupa/ 2006.g.dz. un jaunākas



vingrojums ar 5 bumbām







5RVSN.Kučinska,N.Sidorova, A.Matoviča

6Ķekavas NSSN.Čekit

7RVSA.Valujeviča

8Jelgavas BJSSI.Smelova

9RVS/Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina

10Jūrmalas SSO.Timofejeva

11Ogres NSCT.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda







V Sporta klase B grupa/ 2005.g.dz. un jaunākas



vingrojums ar 5 auklām vai 5 bumbām vai 10 vālēm vai 5 lentām







12RVS/Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina

13Ogres NSCT.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda







V Sporta klase A grupa/ 2005.g.dz. un jaunākas



vingrojums ar 5 lentām







14RVSN.Kučinska,N.Sidorova, A.Matoviča

15RVSK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina






15.00-15.30appbalvošana







15.30-16.00pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:53

Individuālā programma







16.00-16.40IV sporta klase jaunākā grupa 2007.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar auklu un vingrojums ar apli











1Milāna Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejevaauklaaplis
2Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinskaaplisaukla
3Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņaauklaaplis
4Sofja Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisaukla
5Margarita Fjodorova2007RVSG.Marjinaauklaaplis
6Viktorija Tašbulatova200775.vsk.N.Kučinskaaplisaukla
7Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelovaauklaaplis
8Jevģenija Golopjatova200775.vsk.N.Kučinskaaplisaukla
9Diana Alandarenko2008Liepājas KSSJ.Visockaauklaaplis







16.40-17.20IV sporta klase vecākā grupa 2006.g.dz. un vecākas





vingrojums ar auklu un vingrojums ar apli











1Ksenija Danileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelovaauklaaplis
2Tamila Matjaša2005Liepājas KSSJ.Visockaaplisaukla
3Marija Kaļiņina2007RVSN.Sidorovaauklaaplis
4Marija Girinoviča2006RVSG.Marjinaaplisaukla
5Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelovaauklaaplis
6Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisaukla
7Kasandra Amirova2004D-pils BJSSA.Samsonovaauklaaplis
8Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisaukla
9Marija Savkina2006RVSN.Sidorovaauklaaplis
10Patrīcija Pavļenko2006RVSN.Kučinskaaplisaukla







17.20-17.30pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:54

17.30-18.10V sporta klase jaunākā grupa 2006.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar apli un vingrojums ar bumbu











1Sofija Golubenkova2006RVSG.Marjinaaplisbumba
2Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
3Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisbumba
4Nikoļa Macijevska2006RVSG.Marjinabumbaaplis
5Nikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickaaplisbumba
6Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjinabumbaaplis
7Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitinaaplisbumba
8Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
9Henija Blūma2006Liepājas KSSJ.Visockaaplisbumba







18.10-19.00V sporta klase vecākā grupa 2005.g.dz. un vecākas





vingrojums ar apli un vingrojums ar bumbu











1Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisbumba
2Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
3Olga Kuļbidjuka2005Liepājas KSST.Ņikitinaaplisbumba
4Vlada Vladikina2005Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
5Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejevaaplisbumba
6Alisija Pokrovska2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickabumbaaplis
7Aurēlija Hincenberga2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickaaplisbumba
8Jekaterina Ivanova2005RVSN.Kučinskabumbaaplis
9Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitinaaplisbumba
10Milana Kaduka2005Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
11Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitinaaplisbumba
12Patrīcija Feldmane2005RVSN.Sidorovabumbaaplis
13Adriana Visocka2005Liepājas KSSJ.Visockaaplisbumba














19.00-20.10Prejunioru sporta klase 2005.g.dz.





vingrojums ar apli un vingrojums ar bumbu











1Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēvičaaplisbumba
2Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņabumbaaplis
3Valērija Burikova2005Liepājas KSST.Ņikitinaaplisbumba
4Jevgenija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejevabumbaaplis
5Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisbumba
6Vladlena Kļimova2005Ogres NSCT.Stepulānebumbaaplis
7Kitija Zārberga2005RVSN.Kučinskaaplisbumba
8Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Possebumbaaplis
9Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulāneaplisbumba
10Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitinabumbaaplis
11Marija Orlova2005RVSG.Marjinaaplisbumba
12Jekaterina Popova2005RVSN.Kučinskabumbaaplis
13Marta Vildere2005RVSA.Valujevičaaplisbumba
14Juliāna Sakoviča2005RVSN.Kučinskabumbaaplis
15Evelina Litoša2005Rīgas 65.vsk.I.Zambžickaaplisbumba
16Patrīcija Volkova2005Tukuma SSI.Smelovabumbaaplis
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:56

Rīga, 2017.gada 19.februārī














Starta Protokols







8.50-10.00Laukuma izmēģināšana I sporta klase/ izlozes secībā







9.15-10.00Tiesnešu sanāksme







10.00-11.20I sporta klase








I Sporta klase B grupa/ 2009.g.dz. un jaunākas



vingrojums bez priekšmeta







196.vsk.O.Aļeksejeva

2MVK Gracija/SalaspilsI.Zambžicka

3BALTIC FLOWERI.Smelova

4Tukuma SSZ.Stepanova, I.Smelova

5RVSĻ.Hohlova

6RVS/ SK AltaA.Valujeviča

7Jūrmalas SSZ.Stepanova, N.Demčenko

8D-pils BJSSA.Samsonova

9RVSA.Valujeviča

10RVSL.Andrianova, T.Galaktionova







I Sporta klase A grupa/ 2009.g.dz. un jaunākas



vingrojums bez priekšmeta







11Jūrmalas SSZ.Stepanova, N.Demčenko

12Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, N.Kaļiņina

13ĶNSS/MVK GrācijaI.Zambžicka






11.20-11.50apbalvošana







11.50-12.10Pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:57

III sporta klase jaunākā grupa 2008.g.dz. un jaunākas





vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles (aukla, bumba, vāles, lenta)










Alīna Rozdaibida2008Latgales prp.D.Liepiņab/paplisizvēle
Marija Opekunova2008Liepājas JSST.Ņikitinaaplisizvēleb/p
Poļina Valaine2008Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēleb/paplis
Milena Šmeļova200875.vsk.N.Kučinskab/paplisizvēle
Alisa Šilkova2008RVSN.Sidorovaaplisizvēleb/p
Darja Gončarova200875.vsk.N.Kučinskaizvēleb/paplis







III sporta klase vecākā grupa 2007.g.dz. un vecākas





vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar apli un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles (aukla, bumba, vāles, lenta)










Lauma Gaile2007RVSJ.Posseb/paplisizvēle
Jana Kuranova2006D-pils BJSSA.Samsonovaaplisizvēleb/p
Linda Daniela Ivanova2005D-pils BJSSA.Samsonovaizvēleb/paplis
Marija Fridrih2006Tukuma SSI.Smelovab/paplisizvēle
Amanda Rone2007Liepājas JSST.Ņikitinaaplisizvēleb/p
Alisa Proščinko2004D-pils BJSSA.Samsonovaizvēleb/paplis
Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinskab/paplisizvēle
Adriana Judina2007Liepājas JSST.Ņikitinaaplisizvēleb/p
Sofija Bikova2006D-pils BJSSA.Samsonovaizvēleb/paplis
Alisa Avsejeva2005D-pils BJSSA.Samsonovab/paplisizvēle
Dorina Hrustaļova2007Jelgavas BJSSI.Smelovaaplisizvēleb/p
Viktorija Sita200775.vsk.N.Kučinskaizvēleb/paplis
Adelina Trautmane2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickab/paplisizvēle
Odrija Gabriella Mille2006MVK Grācija/SalaspilsI.Zambžickaaplisizvēleb/p
Veronika Krivoguza2006D-pils BJSSA.Samsonovaizvēleb/paplis
Sofija Gluhmane2007RVSN.Sidorovab/paplisizvēle
Nikola Astratjeva2007RVSJ.Posseaplisizvēleb/p







pārtraukums, apbalvošana












IV sporta klase jaunākā grupa 2007.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles












Milāna Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejevavālesizvēle
Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinskaizvēlevāles
Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņavālesizvēle
Sofja Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēlevāles
Margarita Fjodorova2007RVSG.Marjinavālesizvēle
Viktorija Tašbulatova200775.vsk.N.Kučinskaizvēlevāles
Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelovavālesizvēle
Jevģenija Golopjatova200775.vsk.N.Kučinskaizvēlevāles
Diana Alandarenko2008Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle







IV sporta klase vecākā grupa 2006.g.dz. un vecākas





vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles












Ksenija Danileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelovavālesizvēle
Tamila Matjaša2005Liepājas KSSJ.Visockaizvēlevāles
Marija Kaļiņina2007RVSN.Sidorovavālesizvēle
Marija Girinoviča2006RVSG.Marjinaizvēlevāles
Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelovavālesizvēle
Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēlevāles
Kasandra Amirova2004D-pils BJSSA.Samsonovavālesizvēle
Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelovaizvēlevāles
Marija Savkina2006RVSN.Sidorovavālesizvēle
Patrīcija Pavļenko2006RVSN.Kučinskaizvēlevāles







V sporta klase jaunākā grupa 2006.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles












Sofija Golubenkova2006RVSG.Marjinavālesizvēle
Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelovavālesizvēle
Nikoļa Macijevska2006RVSG.Marjinaizvēlevāles
Nikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickavālesizvēle
Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjinaizvēlevāles
Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
Henija Blūma2006Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle







apbalvošana , pārtraukums





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Фев 2017 - 11:57

V sporta klase vecākā grupa 2005.g.dz. un vecākas




vingrojums ar vālēm un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles










Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelovavālesizvēle
Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
Olga Kuļbidjuka2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
Vlada Vladikina2005Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejevavālesizvēle
Alisija Pokrovska2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickaizvēlevāles
Aurēlija Hincenberga2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickavālesizvēle
Jekaterina Ivanova2005RVSN.Kučinskaizvēlevāles
Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitinaizvēlevāles
Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitinavālesizvēle
Patrīcija Feldmane2005RVSN.Sidorovaizvēlevāles
Adriana Visocka2005Liepājas KSSJ.Visockavālesizvēle






Prejunioru sporta klase 2005.g.dz.




vingrojums ar apli un vingrojums ar bumbu










Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēvičavāleslenta
Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņalentavāles
Valērija Burikova2005Liepājas KSST.Ņikitinavāleslenta
Jevgenija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejevalentavāles
Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelovavāleslenta
Vladlena Kļimova2005Ogres NSCT.Stepulānelentavāles
Kitija Zārberga2005RVSN.Kučinskavāleslenta
Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Posselentavāles
Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulānevāleslenta
Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitinalentavāles
Marija Orlova2005RVSG.Marjinavāleslenta
Jekaterina Popova2005RVSN.Kučinskalentavāles
Marta Vildere2005RVSA.Valujevičavāleslenta
Juliāna Sakoviča2005RVSN.Kučinskalentavāles
Evelina Litoša2005Rīgas 65.vsk.I.Zambžickavāleslenta
Patrīcija Volkova2005Tukuma SSI.Smelovalentavāles






apbalvošana
















Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 2 Мар 2017 - 13:15

Latvia, Jelgava, Kronvalda iela 24, 
Zemgales Olympic center


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 2 Мар 2017 - 13:33

8th international rhythmic gymnastics tournament “BALTIC FLOWER
2017”
Latvia, Jelgava, Kronvalda iela 24, in Zemgales Olympic center

TIMETABLE


04.03.2017

08:30 - 09:04 Rotation 1
1.sport class (A) (2010 and younger) R1

09:06 - 09:48 Rotation 2
1.sport class (B) (2009 and older) R1

09:50 - 10:32 Rotation 3
2.sport class (A) (2009 and younger) R1
2.sport class (A) (2009 and younger) R2

10:50 - 11:56 Rotation 4
2.sport class (B) (2008 and older) A R1
2.sport class (B) (2008 and older) A R2

11:58 - 13:00 Rotation 5
2.sport class (B) (2008 and older) B R1
2.sport class (B) (2008 and older) B R2

14:00 - 15:22 Rotation 6
Juniors (A) (2004-2002) A R1
Juniors (A) (2004-2002) A R2

15:24 - 16:42 Rotation 7
Juniors (A) (2004-2002) B R1
Juniors (A) (2004-2002) B R2

                                 
17:00 - 17:34 Rotation 8
3.sport class (A) (2008 and younger) R1
3.sport class (A) (2008 and younger) R2

17:36 - 18:58 Rotation 9
5.sport class (A) (2006 and younger) R1
5.sport class (A) (2006 and younger) R2

19:10 - 20:04 Rotation 10
5.sport class (B) (2005 and older) A R1
5.sport class (B) (2005 and older) A R2

20:06 - 21:00 Rotation 11
5.sport class (B) (2005 and older) B R1
5.sport class (B) (2005 and older) B R2



05.03.2017

09:00 - 10:30 Rotation 12
3.sport class (B) (2007 and older) R1
3.sport class (B) (2007 and older) R2

10:45 - 11:47 Rotation 13
4.sport class (A) (2007 and younger) R1
4.sport class (A) (2007 and younger) R2

11:49 - 13:11 Rotation 14
4.sport class (B) (2006 and older) R1
4.sport class (B) (2006 and older) R2

14:15 - 15:45 Rotation 15
Seniors (2001 and older) R1
Seniors (2001 and older) R2

15:47 - 17:13 Rotation 16
Pre-Juniors (2005 and younger) R1
Pre-Juniors (2005 and younger) R2

17:30 - 19:04 Rotation 17
Juniors (B) (2004-2002) A R1
Juniors (B) (2004-2002) A R2

19:06 - 20:36 Rotation 18
Juniors (B) (2004-2002) B R1
Juniors (B) (2004-2002) B R2
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Сб 11 Мар 2017 - 17:51

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 16 Мар 2017 - 11:14

Желаем нашим гимнасткам успешного выступления в Киеве! Держим кулаки!

www.rg4u.clan.su/forum/32-2554-1
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Сб 18 Мар 2017 - 9:17

18 марта стартуют соревнования Pavasaris 2017, которые организует наш Клуб.

Удачи нашим гимнасткам!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Чт 6 Апр 2017 - 11:10

Желаем нашим гимнасткам удачного выступления в Pesaro (Италия) !!!



World Cup 2017

7 April Individual All Around – hoop and ball
All Around Group – 5 hoops

8 April Individual All Around – clubs and ribbon
All Around Group – 3 balls/2ropes

9 April Individual Finals
Group Finals

http://www.rgworldcup-pesaro.it/public/documenti/RGWCUP-Programma-di-gara.pdf

http://rg4u.clan.su/forum/32-2750-1

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 21 Апр 2017 - 13:17

Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts atklātajā programmā mākslas vingrošanā









Jūrmala, 2017.gada 22.-23.aprīlis
















Starta protokols









10.30-11.00Tiesnešu sanāksme















11.00-13.00Pre-juniores/ 2005.g.dz.







aplis, bumba, bāles, lenta















1Alisa Aļeškovska2005RVSJ.Posse



2Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēviča



3Kitija Zārberga2005RVSN.Kučinska



4Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova



5Jevgēnija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejeva



6Marta Vildere2005RVSA.Valujeviča



7Sofija Šlamova2005RVSŽ.Narkēviča



8Jekaterina Popova2005RVSN.Kučinska



9Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulāne



10Patrīcija Feldmane2005RVSN.Kučinska



11Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejeva



12Juliāna Sakoviča2005RVSN.Kučinska












13.00-13.20Apbalvošana






Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 21 Апр 2017 - 13:21

13.20-14.00Seniores A/ 2001.g.dz. un vec.





aplis, bumba, bāles, lenta











1Karolīna Mizūne1999Jelgavas BJSSI.Smelova

2Ieva Valpētere1998RVSG.Marjina

3Jeļizaveta Fiļipova1999Jūrmalas SSN.Maculeviča

4Elīna Zaika1999RVSI.Vaivade

5Inese Jastrebova
RVSG.Marjina

6Anastasija Bizjajeva1998Jūrmalas SSN.Maculeviča

7Raiva Dombrovska
Vingro visiG.Marjina

8Katrīna Kurme1998RVSI.Vaivade








14.00-14.45Seniores B/ 2001.g.dz. un vec.





aplis, bumba, bāles, lenta











1Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit

2Anna Eihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova

3Arnela Murugova2001Jūrmalas SSN.Maculeviča

4Jeļizaveta Surovegina2001RVST.Galaktionova

5Nikola Perunova2000RVSŽ.Narkēviča

6Simona Brokāne2000RVSI.Vaivade

7Alise Gucāne2001Ķekavas NSSN.Čekit

8Darja Golenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne

9Poļina Kirejeva2001RVST.Galaktionova








14.45-15.45pārtraukums











15.45-16.35Juniores A/ 2002.-2004.g.dz.
I Plūsma



aplis, bumba, bāles, lenta




ā.k. Danata Jeļisejeva2001RVST.Galaktionova

1Annika Knostenberga2004RVSA.Valujeviča

2Marija Žestjanņikova
RVSG.Marjina

3Diāna Kovaļenko2003RVSN.Kučinska

4Jeļizaveta Mamaiko2002RVSI.Vaivade

5Elīna Vildere2002Ogres NSCA.Valujeviča

6Ena-Daniela Ērciņa
RVSG.Marjina

7Darja Froļonoka2003RVSN.Kučinska

8Dārija Lapiņa
RVSG.Marjina

9Alise Savļaka2003RVSA.Valujeviča

10Kristīne Škutāne
RVSG.Marjina








16.35-17.25Juniores A/ 2002.-2004.g.dz.
I Plūsma










aplis, bumba, bāles, lenta




11Jekaterina Maksimova2004RVSA.Valujeviča

12Katrīna Zingule2004Jelgavas BJSSI.Smelova

13Jekaterina Jeļizarova2002RVST.Galaktionova

14Poļina Inšakova
Vingro visiG.Marjina

15Alise Lazareva2003Jelgavas BJSSI.Smelova

16Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča

17Renāte Kurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova

18Alīna Baklagina
RVSG.Marjina

19Sofja Žagare2004RVST.Galaktionova

20Paula Jurate Romanova
RVSG.Marjina








17.25-17.40pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 21 Апр 2017 - 13:21

17.45-19.20Juniores B/ 2002.-2004.g.dz.
I plūsma



aplis, bumba, bāles, lenta











1Vanesa Vīndedze2002Ķekavas NSSE.Repke

2Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSZ.Stepanova

3Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča

4Diāna Valdiņa
RVSG.Marjina

5Milāna Melānija Smirniha2004Jūrmalas SSO.Timofejeva

6Jūlija Krečetova2004Jūrmalas SSI.Jāpiņa

7Anastasija Sutirina2002Ķekavas NSSN.Čekit

8Patrīcija Tīna Sokolova2004RVSA.Valujeviča

9Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSI.Smelova

10Adriana Šaligina2002Jūrmalas SSI.Jāpiņa

11Alīna Kļimenko2004RVSN.Kučinska

12Luīze Sviķe2002Ķekavas NSSE.Repke

13Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

14Anastasija Ševčenko
Vingro visiG.Marjina

15Adele Stahanova2004RVSŽ.Narkēviča

16Marika Smertjeva2004RVSL.Hohlova

17Vanese Vīndedze2003Jūrmalas SSI.Jāpiņa








19.20-20.50Juniores B/ 2002.-2004.g.dz.
II plūsma



aplis, bumba, bāles, lenta











18Darja Makareviča2004Ķekavas NSSN.Čekit

19Jeļizaveta Martkoplišvili
RVSJ.Posse

20Elza Bekmane2004Jūrmalas SSO.Timofejeva

21Anna Avetisjana
Vingro visiG.Marjina

22Anna Marija Asare2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

23Marta Nudiena2002Ķekavas NSSN.Čekit

24Valērija Krušinska2003RVSŽ.Narkēviča

25Danija Andrijevska2003Ķekavas NSSN.Čekit

26Valerija Merisjova2002Jūrmalas SSI.Jāpiņa

27Evelīna Lune
RVSG.Marjina

28Marija Krasnova2002Ķekavas NSSE.Repke

29Sofija Pecjuha
Vingro visiG.Marjina

30Sofija Viļenska2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

31Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelova

32Anna-Marija Šuravina
RVSG.Marjina

33Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekit

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 21 Апр 2017 - 13:22

Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts atklātajā programmā mākslas vingrošanā







Jūrmala, 2017.gada 22.-23.aprīlis












Starta protokols







10.30-11.00Tiesnešu sanāksme











11.00-11.40Seniores A/ 2001.g.dz. un vec.





vāles, lenta











1Karolīna Mizūne1999Jelgavas BJSSI.Smelova

2Ieva Valpētere1998RVSG.Marjina

3Jeļizaveta Fiļipova1999Jūrmalas SSN.Maculeviča

4Elīna Zaika1999RVSI.Vaivade

5Inese Jastrebova
RVSG.Marjina

6Anastasija Bizjajeva1998Jūrmalas SSN.Maculeviča

7Raiva Dombrovska
Vingro visiG.Marjina

8Katrīna Kurme1998RVSI.Vaivade








11.40-12.25Seniores B/ 2001.g.dz. un vec.





vāles, lenta











1Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit

2Anna Eihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova

3Arnela Murugova2001Jūrmalas SSN.Maculeviča

4Jeļizaveta Surovegina2001RVST.Galaktionova

5Nikola Perunova2000RVSŽ.Narkēviča

6Simona Brokāne2000RVSI.Vaivade

7Alise Gucāne2001Ķekavas NSSN.Čekit

8Darja Golenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne

9Poļina Kirejeva2001RVST.Galaktionova








12.25-12.45pārtraukums











12.45-13.35Juniores A/ 2002.-2004.g.dz.
I Plūsma



vāles, lenta











ā.k. Danata Jeļisejeva2001RVST.Galaktionova

1Annika Knostenberga2004RVSA.Valujeviča

2Marija Žestjanņikova
RVSG.Marjina

3Diāna Kovaļenko2003RVSN.Kučinska

4Jeļizaveta Mamaiko2002RVSI.Vaivade

5Elīna Vildere2002Ogres NSCA.Valujeviča

6Ena-Daniela Ērciņa
RVSG.Marjina

7Darja Froļonoka2003RVSN.Kučinska

8Dārija Lapiņa
RVSG.Marjina

9Alise Savļaka2003RVSA.Valujeviča

10Kristīne Škutāne
RVSG.Marjina








13.35-14.25Juniores A/ 2002.-2004.g.dz.
I Plūsma



vāles, lenta











11Jekaterina Maksimova2004RVSA.Valujeviča

12Katrīna Zingule2004Jelgavas BJSSI.Smelova

13Jekaterina Jeļizarova2002RVST.Galaktionova

14Poļina Inšakova
Vingro visiG.Marjina

15Alise Lazareva2003Jelgavas BJSSI.Smelova

16Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča

17Renāte Kurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova

18Alīna Baklagina
RVSG.Marjina

19Sofja Žagare2004RVST.Galaktionova

20Paula Jurate Romanova
RVSG.Marjina








14.25-15.25pārtraukums











15.25-16.50Juniores B/ 2002.-2004.g.dz.
I plūsma



vāles, lenta











1Vanesa Vīndedze2002Ķekavas NSSE.Repke

2Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSZ.Stepanova

3Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča

4Diāna Valdiņa
RVSG.Marjina

5Milāna Melānija Smirniha2004Jūrmalas SSO.Timofejeva

6Jūlija Krečetova2004Jūrmalas SSI.Jāpiņa

7Anastasija Sutirina2002Ķekavas NSSN.Čekit

8Patrīcija Tīna Sokolova2004RVSA.Valujeviča

9Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSI.Smelova

10Adriana Šaligina2002Jūrmalas SSI.Jāpiņa

11Alīna Kļimenko2004RVSN.Kučinska

12Luīze Sviķe2002Ķekavas NSSE.Repke

13Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

14Anastasija Ševčenko
Vingro visiG.Marjina

15Adele Stahanova2004RVSŽ.Narkēviča

16Marika Smertjeva2004RVSL.Hohlova

17Vanese Vīndedze2003Jūrmalas SSI.Jāpiņa








16.50-18.20Juniores B/ 2002.-2004.g.dz.
II plūsma



vāles, lenta











18Darja Makareviča2004Ķekavas NSSN.Čekit

19Jeļizaveta Martkoplišvili
RVSJ.Posse

20Elza Bekmane2004Jūrmalas SSO.Timofejeva

21Anna Avetisjana
Vingro visiG.Marjina

22Anna Marija Asare2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

23Marta Nudiena2002Ķekavas NSSN.Čekit

24Valērija Krušinska2003RVSŽ.Narkēviča

25Danija Andrijevska2003Ķekavas NSSN.Čekit

26Valerija Merisjova2002Jūrmalas SSI.Jāpiņa

27Evelīna Lune
RVSG.Marjina

28Marija Krasnova2002Ķekavas NSSE.Repke

29Sofija Pecjuha
Vingro visiG.Marjina

30Sofija Viļenska2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

31Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelova

32Anna-Marija Šuravina
RVSG.Marjina

33Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekit

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 21 Апр 2017 - 17:04

Адрес: Sporta nams "Taurenītis"
Kļavu iela 29/31, Dubulti
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1815
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   Пт 5 Май 2017 - 10:39

Ogres novada sporta centra un biedrības “Mākslas vingrošanas klubs ALTA”
turnīrs mākslas vingrošanā
Sniegpulkstenīšu kauss 2017
STARTA PROTOKOLS
Sestdiena, 2017. gada 6. maija
7.15- 8.45Laukuma izmēģināšana I, II, III, IV sporta klases
9.00- 9.40I A sporta klases grupu vingrojumi

RVS
L.Hohlova
1. sporta klase A grupa

Daugavpils VS “Harmonia”
I.Kazakeviča, O. Šelgunova
1. sporta klase A grupa

Vingro Visi
N. Kaļiņina, G. Marjina
1. sporta klase A grupa

RVS
A.Valujeviča
1. sporta klase A grupa

SK Baltic Flower
V.Stoļarova
1. sporta klase A grupa

Jūrmalas SS
Z.Stepanova,N.Demčenko
1. sporta klase A grupa
9.40-10.10I B sporta klases grupu vingrojumi

Jurmalas SS
T. Petrova
1. sporta klase B grupa

Daugavpils VOC/BJSS
A. Samsonova
1. sporta klase B grupa

SK “Baltic flower”
I. Smelova, V. Stoļarova
1. sporta klase B grupa

Jūrmalas SS
Z.Stepanova, N.Demčenko
1. sporta klase B grupa

Ogres NSC
T.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda
1. sporta klase B grupa
10.10-10.35II A sporta klases grupu vingrojumi

RVS
K.Šavļuka
2. sporta klase A grupa

RVS
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
2. sporta klase A grupa

Jūrmalas SS
O.Timofejeva, I.Timofejeva
2. sporta klase A grupa

Ogres NSC
T.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda
2. sporta klase A grupa
10.35-11.05II B sporta klases grupu vingrojumi

RVS
Ļ.Hohlova, N.Hohlova
2. sporta klase B grupa

Daugavpils VS “Harmonia”
I.Kazakeviča, O. Šelgunova
2. sporta klase B grupa

RVS
J.Posse
2. sporta klase B grupa

RVS
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
2. sporta klase B grupa

Ogres NSC
T.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda
2. sporta klase B grupa
11.05- 11.15 Pārtraukums.
11.15- 11.30Apbalvošana I, II sporta klases
11.30-12.15III sp.kl.grupu vingrojumi

RVS
K.Šavļuka
3. sporta klase A grupa

RVS
J.Posse
3. sporta klase A grupa

Rīgas 75.vsk.
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
3. sporta klase A grupa

Jelgavas BJSS
I. Smelova, V. Stoļarova
3. sporta klase A grupa

Daugavpils BJSS
A. Samsonova
3. sporta klase B grupa

RVS
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
3. sporta klase B grupa

RVS
J. Iškova
3. sporta klase B grupa
11.30-12.15IV sp.kl.grupu vingrojumi

RVS
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
4. sporta klase A grupa

RVS
K.Šavļuka
4. sporta klase A grupa

RVS
A.Valujeviča
4. sporta klase A grupa

Ogres NSC
T.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda
4. sporta klase A grupa

RVS - 2. komanda
Ļ.Hohlova, N.Hohlova
4. sporta klase B grupa

Jelgavas BJSS
I. Smelova, V. Stoļarova
4. sporta klase B grupa

RVS –SK „ALTA”
A.Valujeviča
4. sporta klase B grupa

RVS - 1. komanda
Ļ.Hohlova, N.Hohlova
4. sporta klase B grupa

13.15-13.30Apbalvošana III, IV sporta klases
13.30- 14.10Pārtraukums
13.30- 14.10Laukuma izmēģināšana V, junioru un senioru sp. kl. grupu vingrojumu (pēc sacensības saraksta, katrai komandai 3 min.)
14.10-14.45V sp.kl.grupu vingrojumi

RVS
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
5. sporta klase A grupa

RVS
K.Šavļuka
5. sporta klase A grupa

Vingro Visi
N. Kaļiņina, G. Marjina
5. sporta klase B grupa

RVS
I.Vaivade
5. sporta klase B grupa

Ogres NSC
T.Stepulāne, N.Žvīgule, K.Konoda
5. sporta klase B grupa

14.45-15.30Junioru, senioru sp.kl.grupu vingrojumi

Jelgavas BJSS
I. Smelova, V. Stoļarova
Junioru sporta klase A grupa

RVS
K.Šavļuka
Junioru sporta klase A grupa

Latvijas izlase
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
Junioru sporta klase A grupa

Jelgavas BJSS
I. Smelova, V. Stoļarova
Junioru sporta klase B grupa

Jūrmalas SS
O.Timofejeva, I.Timofejeva
Junioru sporta klase B grupa

RVS –SK „ALTA”
A.Valujeviča
Junioru sporta klase B grupa

Latvijas izlase
N.Sidorova,N.Kučinska, A.Matoviča, A.Sidenko
Senioru sporta klase A grupa

15.40-15.50Apbalvošana V, junioru, senioru sporta klases
15.50-16.10Pārtraukums










16.10- 17.20Pre junioru sporta klase

ValērijaDrozdovaDaugavgrīvas SK
1. veids
2. veids

MarijaOrlovaRVS
1. veids
2. veids

PolinaRačkovskaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

AļisaAļeškovskaRVS
1. veids
2. veids

JevgenijaOzolaJūrmalas SS
1. veids
2. veids

JuliānaSakovičaRVS
1. veids
2. veids

ElzaAndersoneRVS
1. veids
2. veids

VladlenaKlimovaOgres NSC
1. veids
2. veids

ValērijaKuzmenkoJelgavas BJSS
1. veids
2. veids

PatrīcijaFeldmaneRVS
1. veids
2. veids

SofijaPraļaDaugavgrīvas SK
1. veids
2. veids

SantaStepulāneOgres NSC
1. veids
2. veids

PatrīcijaVolkovaTukuma SS
1. veids
2. veids

KitijaZarbergaRVS
1. veids
2. veids

MartaVildereRVS
1. veids
2. veids

EmīlijaLangušaJūrmalas SS
1. veids
2. veids

ValērijaBurikovaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

JekaterinaPopovaRVS
1. veids
2. veids

17.20- 18.00Junioru sporta klase I plūsma

AngelīnaŠerstņovaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

Jurate-PaulaRomanovaRVS
1. veids
2. veids

AnastasijaKudrjavcevaOlaine
1. veids
2. veids

Ena DanielaĒrciņaRVS
1. veids
2. veids

PoļinaInšakovaVingro visi
1. veids
2. veids

EvelīnaIvanovaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

ArianaAntonovaRVS
1. veids
2. veids

RenāteKurbatovaJelgavas BJSS
1. veids
2. veids

DarjaFroļonokaRVS
1. veids
2. veids

18.00- 18.15Pārtraukums
18.15- 18.55Junioru sporta klase II plūsma

AnastasijaKameļaLatgales pr-ta
1. veids
2. veids

AnastasijaAlandarenkoLiepājas KSS
1. veids
2. veids

JekaterinaMaksimovaRVS
1. veids
2. veids

Tamara LanaPetrosjanaRVS
1. veids
2. veids

ElīnaVildereONSC
1. veids
2. veids

MarijaŽestjaņņikovaRVS
1. veids
2. veids

MilanaAlferčikaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

AliseLazarevaJelgavas BJSS
1. veids
2. veids

JekaterinaDjominaLiepājas KSS
1. veids
2. veids

17.55- 19.45Senioru sporta klase

IevaValpētereRVS
1. veids
2. veids

JekaterinaFedjuņinaLatgales pr-ta
1. veids
2. veids

KatrinaKurmeRVS
1. veids
2. veids

RaivaDombrovskaVingro visi
1. veids
2. veids

JeļizavetaGamaļejevaRVS
1. veids
2. veids

DarjaGoļenkovaOgres NSC
1. veids
2. veids

KarolīnaMizūneJelgavas BJSS
1. veids
2. veids

ElinaZaikaRVS
1. veids
2. veids

IneseJastrebovaRVS
1. veids
2. veids

ArīnaLeinaRVS
1. veids
2. veids

SimonaBrokāneRVS
1. veids
2. veids

20.00Apbalvošana pre junioru, junioru un senioru sporta klases
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2017   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2017

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

 Похожие темы

-
» Эндуро-покатушки. Киев
» «Кубок Мэра Иркутска-2013» по шахматам. 17-18 августа 2013
» Книги по археологии(обновляются)
» Школа юного арбитра
» Мэдисон Чок - Эван Бейтс / Madison CHOCK - Evan BATES USA

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -