ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 11 Авг 2017 - 12:24

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вт 25 Июл 2017 - 17:07

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Новости с соревнований
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 14:57

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39

» Deriugina Cup 2017
автор Admin Вт 21 Мар 2017 - 10:26

» Куплю-продам-отдам
автор Napmarys Вс 29 Янв 2017 - 20:11


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 9 Янв 2016 - 18:46

Первое сообщение в теме :

Sacensību kalendārs uz 2016.g.

LaiksSacensību nosaukumsVietaValsts
23.-24.01.2016.Ogres novada sporta centra Starpt. Sac. "Sniegpārsliņas Kauss" *SS
OgreLatvija
30.-31.01.2016.Starptautiskās sacenšības "Baltic Flower 2016" *SS
JelgavaLatvija
06.-07.02.2016.Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes *PM
RīgaLatvija
07.-08.02.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts grupu vingrojumos *PČJūrmalaLatvija
17.-22.02.2016.Moscow Grand Prix 2016 *SSMaskavaKrievija
26.-28.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKEEspooSomija
11.-13.03.2016.2nd Aphrodite Cup 2016 *SS FIGFaliroGrieķija
12.-13.03.2016.International RG Tournament "Baltic Hoop 2016" sen, jun *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Inter. RG Tournament "L.Kachkalda Memorial Cup" Groop Seniors *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Starpt. Junioru turnīrs individ. *SSRīgaLatvija
16.-20.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKELisabonPortugāle
26.-27.03.2016.Thiais Grand Prix *SS FIGThiaisFrancija
01.-03.04.2016.World Cup 2016 cat. B *PKPesaroItālija
09.-10.04.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts indiv. *PČJūrmalaLatvija
14.-17.04.2016.Holon Grand Prix *SS FIGHolonIzraela
16.-17.04.2016.Ogres NSC starptautiskais turnīrs "Sniegpulkstenīšu kauss 2016" *SSOgreLatvija
16.-24.04.2016.Second Olympic Qualification *KORioBrazīlija
21.-22.04.2016.LR Kauss un Čempionāts atsevišķos veidos *LRČJūrmalaLatvija
13.-15.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKETaškentaUzbekistana
13.-15.05.2016.Starptautiskās sac. "Mazās zvaigznītes 2016" *SSĶekavaLatvija
20.-22.05.2016.BSB Bank World Cup 2016 Cat. B *PKMinskaBaltkrievija
27.-29.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKSofijaBulgārija
28.-29.05.2016."Baltijas puķe 2016" *SSTukumsLatvija
03.-05.06.2016.Starptautiskais turnīrs "Vēju pilsētas Kauss" *SSLiepājaLatvija
03.-05.06.2016.World Cup 2016 cat. B *PKGvadalaharaSpānija
12.-16.06.2016.Eiropas čempionāts Sen: Ind, Groups Jun ind *EČHolonIzraela
01.-03.07.2016.Berlin Master World Cup 2016 Cat. B *PKBerlīneVācija
01.-03.07.2016.Latvijas Olimpiāde ind., grupas. Pieaugušie *LOJelgavaLatvija
08.-10.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKKazaņaKrievija
22.-24.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKBakuAzerbaidžana
 05.-21.08.2016.XXXI Olimpiskās spēles *OS Rio de ŽaneiroBrazīlija
25.-28.08.2016.Starptautiskās sac. "Mazā un Lielā Grācija 2016" *SSJūrmalaLatvija
24.-25.09.2016.Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes ind. *PMJūrmalaLatvija
15.-16.10.2016.Rīgas pilsētas čempionāts *PČRīgaLatvija
22.-23.10.2016."Rudens 2016"RīgaLatvija
05.11.2016.Vingro visi 2016 1-5.sp.kl ind. un grupu vingrojumsRīgaLatvija
12.-13.11.2016.LR Čempionāts īnd. Un LR Čempionāts grupu vingr. *LRČLiepājaLatvija
03.-04.12.2016.Salaspils MVK Grācija turnīrs "Ziemas Grācija"SalaspilsLatvija
03.-04.12.2016.Rīgas Vingrošanas skolas turnīrs "Ziemassvētku prieki"RīgaLatvija
17.12.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais "Ziemassvētku turnīrs" *PMJūrmalaLatvija
17.-18.12.2016.Liepājas čempionāts *PČLiepājaLatvija
* FIG ofic. Sacensibas
  



PČ - Pilsētas čempionāts
PM - Pilsētas meistarsacīkstes
LRČ - Latvijas Republikas čempionāts
LO - Latvijas Olimpiāde
SS - Starptautiskās sacensības
SS FIG - Starptautiskās sacensības FIG
EČ - Eiropas čempionāts
PKE - Pasaules kausa etaps
PK - Pasaules kauss
KO - Kvalifikācija Olimpiādei
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net

АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:24

14.00-14.50II sporta klase , jaunākā grupa / 2008.dz. un jaunākas

I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Agata Šuste2008RVSŽ.Narkēviča

Alise Gulbe2008RVSŽ.Narkēviča
2Poļina Kamanjana2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
3Linda Elizabete Nikolajeva2008OlaineV.Stūrmane
4Liora Rudakova2008Tukuma SSZ.Stepanova

Justīne Zorika2008Tukuma SSZ.Stepanova
5Agneta Ņikitina2008Ogres NSCT.Stepulāne

Nikola Dinula-Briede2008Ogres NSCT.Stepulāne
6Emīlija Skrazlovska2008Tukuma SSZ.Stepanova
7Agata Skorohoda200875.vsk.N.Kučinska

Marieta Križanovska200875.vsk.N.Kučinska
8Ivanda Kļavzer2008Jelgavas BJSSI.Smelova

Poļina Valaine2008Jelgavas BJSSI.Smelova
9Miļena Šmeļova200875.vsk.N.Kučinska

Darja Gončarova200875.vsk.N.Kučinska
10Jelizaveta Mazeina2008RVST.Galaktionova

Emilija Krjukova2008RVST.Galaktionova
11Karina Burunova2008Ogres NSCT.Stepulāne

Elizabete Siliņa2008Ogres NSCT.Stepulāne
12Alisa Šilkova2008RVSN.Sidorova





14.50-15.40II sporta klase , jaunākā grupa / 2008.dz. un jaunākas

II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







13Paula Nikola Liepa2008Tukuma SSZ.Stepanova

Estere Bicāne2008Tukuma SSZ.Stepanova
14Dominika Sprice2008RVSI.Vaivade
15Aļeksa Šaraka2008RVSG.Marjina

Anžeļika Gizatuļļina2008RVSG.Marjina
16Kristina Džemo2008RVSN.Sidorova

Jeļizaveta Gutenko2008RVSN.Sidorova
17Anastasija Iskra2008Ogres NSCT.Stepulāne

Vladislava Žižina2009Ogres NSCT.Stepulāne
18Ariana Guņko200875.vsk.N.Kučinska

Milana Kolobanova200875.vsk.N.Kučinska
19Laura Vaskāne2008Ogres NSCT.Stepulāne
20Amālija Bataševa2008Latgales prp.D.Liepiņa

Alina Rozdaibida2008Latgales prp.D.Liepiņa
21Linda Paula Kudrjavceva2008Ķekavas NSSE.Repke
22Marija Opekunova2008Liepājas KSST.Ņikitina
23Ksenija Ivanova2008Jūrmalas SSO.Timofejeva

Annika Dūmiņa2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
24Emilija Mamedova2008RVSN.Sidorova

Margarita Koroļova2008RVSN.Sidorova
25Sofija Morozova2008RVST.Galaktionova





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:25

16.00-16.50II sporta klase , vecākā grupa / 2007.dz. un vecākas

I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









1Jekaterina Šinkeviča2007RVST.Galaktionova

Poļina Petjkane2006RVST.Galaktionova
2Sanija Cimdiņa2007Ķekavas NSSN.Čekit

Marianna Kļava2007Ķekavas NSSN.Čekit
3Telma Hanzena2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
4Viktorija Ivanova2007RVSŽ.Narkēviča

Dana Avada2006RVSŽ.Narkēviča
5Sofija Gluhmane2007RVSN.Sidorova

Darja Dubrovskaja2007RVSN.Sidorova
7Evita Digule2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka

Diana Poļaka2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
8Adriana Serga2007Liepājas KSST.Ņikitina

Milena Semenčukova2007Liepājas KSST.Ņikitina
9Sofija Prokofjeva200796.vsk.O.Aleksejeva
10Kira Ziniča2007Jūrmalas SST.Petrova

Aija Karlsone-Arklone2006Jūrmalas SST.Petrova
11Emīlija Vīksniņa2007RVSJ.Posse

Aļisa Triandafilidi2007RVSJ.Posse
12Paula Petrovska2006Tukuma SSZ.Stepanova
13Jana Deineka2007MVK GrācijaI.Zambžicka






16.50-17.40II sporta klase , vecākā grupa / 2007.dz. un vecākas

II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









14Adriana Molotanova2008Ogres NSCT.Stepulāne

Nikola Gaile2008Ogres NSCT.Stepulāne
15Darta Širova2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka

Kristiana Demetjeva2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
16Elīza Grīvāne2007Tukuma SSZ.Stepanova

Kate Sabīne Legzdiņa2006Tukuma SSZ.Stepanova
17Odrija Gabriella Mille2006MVK GrācijaJ.Voronova
18Rendija Priževaite2006RVSI.Vaivade

Sanija Bērziņa2006RVSI.Vaivade
19Nikola Astratjeva2007RVSJ.Posse
20Veronika Krivoguza2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova

Alisa Larionova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
21Viktorija Tašbulatova200775.vsk.N.Kučinska

Viktorija Sita200775.vsk.N.Kučinska
22Daniela Vaidere2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova

Polina Kahanova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
23Magdalēna Treiliha2007RVSN.Sidorova

Jeļizaveta Vinogradova2007RVSN.Sidorova
24Mariami Razmadze2007VOCV.Romanova
25Katrina Hristoforova2007LMVKA.Neskoromnaja

Milana Frolova2007LMVKA.Neskoromnaja






17.40-18.30II sporta klase , vecākā grupa / 2007.dz. un vecākas

III Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles









26Aleksandra Počtarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova

Dorina Hrustaļova2006Jelgavas BJSSI.Smelova
27Marija Kostjuka200775.vsk.N.Kučinska

Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinska
28Linda Balašova2007RVSG.Marjina

Varvara Ņikolaenko2007RVSG.Marjina
29Aleksandra Kurilova2007Ogres NSCT.Stepulāneb/p kopā

Polīna Žiguļina2007Ogres NSCT.Stepulāne
30Amanda Rone2007Liepājas KSST.Ņikitina

Milana Korženkova2007Liepājas KSST.Ņikitina
31Ksenija Gazina2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
32Ksenija Judre2006LMVKA.Neskoromnaja
33Marija Elizabete Mišurova2007VOCV.Romanova

Jelizaveta Krajeva2007VOCV.Romanova
34Sofija Petrova2007RVSG.Marjina
35Arina Krilova2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickab/p kopā

Adelina Trautmane2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
36Anastasija Kuzņecova2006RVST.Galaktionova

Anastasija Zamickaja2007RVST.Galaktionova
18.30-18.50pārtraukums, apbalvošana









Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:25

18.50-19.30Pre-junioru sporta klase / 2004.g.dz.

I Plūsma


2 veidi pēc izvēles




1Elza Bekmane2004Jūrmalas SSO.Timofejeva1.veids2.veids
2Adele Stahanova2004RVSŽ.Narkēviča2.veids1.veids
3Julija Naumova2004VOCV.Romanova1.veids2.veids
4Jeļizaveta Martkoplišvili2004RVSJ.Posse2.veids1.veids
5Džoanna Šalkovska2004RVSI.Vaivade1.veids2.veids
6Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekit2.veids1.veids
7Darja Makareviča2004Ķekavas NSSN.Čekit1.veids2.veids
8Sofija Bērziņa2004RVSI.Vaivade2.veids1.veids
9Milāna - Melānija Smirniha2004Jūrmalas SSO.Timofejeva1.veids2.veids
10Valērija Pogodina2004Latgales prp.D.Liepiņa2.veids1.veids
11Marika Smertjeva2004RVSŽ.Narkēviča1.veids2.veids







19.30-20.10Pre-junioru sporta klase / 2004.g.dz.

II Plūsma


2 veidi pēc izvēles











12Milena Gnatčenko2004Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
13Patrīcija Tīna Sokolova2004RVSA.Valujeviča2.veids1.veids
14Megija Juraša2004RVSI.Vaivade1.veids2.veids
15Aleksandra Kiopa200496.vsk.O.Aleksejeva2.veids1.veids
16Jūlija Krečetova2004Jūrmalas SSI.Japiņa1.veids2.veids
17Arina Draguņeviča2004MVK GrācijaI.Zambžicka2.veids1.veids
18Diāna valdiņa2004RVSG.Marjina1.veids2.veids
19Sofija Pecjuha2004MVK GrācijaI.Zambžicka2.veids1.veids
20Sofija Lakovska2004RVSI.Vaivade1.veids2.veids
21Polīna Piskura2004Ogres NSCT.Stepulāne2.veids1.veids
22Jekaterina Sorokuna2004RVSŽ.Narkēviča1.veids2.veids







20.10-20.30apbalvošana











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:27

Rudens 2016
Второй день
30.10
Latvijas Mākslas vingrošanas kluba
sacensības mākslas vingrošanā "RUDENS 2016"





Rīgā, 2016.gada 30.oktobrī



Starta protokols
9.15-10.00Tiesnešu sanāksme







10.00-11.00III sporta klase , vecākā grupa / 2006.dz. un vecākas

I plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Linda Daniela Ivanova2005Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
2Elza Rone2006Ķekavas NSSN.Čekit
3Ksenija Daņileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
4Amēlija Vīmane2006Ķekavas NSSN.Čekit
5Jana Podoļako2006RVSJ.Posse
6Veronika Smiltnieka2006RVSA.Valujeviča
7Dzodija Loze2006VOCV.Romanova
8Sofija Kudrjavceva2006Jūrmalas SST.Petrova

Darja Bondarenko2006Jūrmalas SST.Petrova
9Marija Fridrih2006Tukuma SSZ.Stepanova
10Jana Podoļako2006RVSJ.Posse

Evelita Budrecka2006RVSJ.Posse
11Viktorija Juhnēviča2006Ķekavas NSSE.Repke
12Marija Savkina2006RVSN.Sidorova
13Tīna Jakubone2006Ķekavas NSSN.Čekit
14Jelizaveta Aļeņikova2006RVSA.Valujeviča

Viktorija Tamkoviča2007RVSA.Valujeviča





11.00-12.00III sporta klase , vecākā grupa / 2006.dz. un vecākas

II plūsma

Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







15Alise Vaskāne2005Ogres NSCT.Stepulāne
16Patrīcija Pavļenko2006RVSN.Kučinska
17Karina Plijeva2006Jūrmalas SSO.Timofejeva

Sofija Butko2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
18Taisija Ševkova2006Liepājas KSST.Ņikitina

Anna Petrova2005Liepājas KSST.Ņikitina
19Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelova

Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelova
20Sofija Staršaja2006RVSA.Valujeviča

Arina Sanžura2006RVSA.Valujeviča
21Darja Bondarenko2006Jūrmalas SST.Petrova
22Veronika Naumova2006VOCV.Romanova
25Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelova
26Sofija Murza2005Liepājas KSST.Ņikitina
27Viktorija Juhnēviča2006Ķekavas NSSE.Repke





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:27

12.00-12.50IV sporta klase , vecākā grupa / 2005.dz. un vecākas

I Plūsma


2 veidi pēc izvēles











1Alisija Pokrovska2005MVK GrācijaI.Zambžicka1.veids2.veids
2Milana Kaduka2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
3Viktorija Oročko2004RVSA.Valujeviča1.veids2.veids
4Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejeva2.veids1.veids
5Vlada Vinogradova200596.vsk.O.Aleksejeva1.veids2.veids
6Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
7Jekaterina Ivanova2005RVSN.Kučinska1.veids2.veids
8Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
9Vlada Vladikina2005Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
10Karlīna Bunkše2005Ķekavas NSSE.Repke2.veids1.veids
11Nikija Tēra2005Ogres NSCT.Stepulāne1.veids2.veids
12Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova2.veids1.veids
13Kasandra Amirova2004Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova1.veids2.veids
14Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelova2.veids1.veids







12.50-13.40IV sporta klase , vecākā grupa / 2005.dz. un vecākas

II Plūsma


2 veidi pēc izvēles











15Alīna Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva1.veids2.veids
16Amanda Orlova2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
17Katarina Mullagaļejeva2004RVSG.Marjina1.veids2.veids
18Aurēlija Hincenberga2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka2.veids1.veids
19Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
20Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
21Viktorija Vancāne2005Ogres NSCT.Stepulāne1.veids2.veids
22Nadežda Červinska200596.vsk.O.Aleksejeva2.veids1.veids
23Ilze Kalniņa2004Jūrmalas SST.Petrova1.veids2.veids
24Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
25Viktorija Boikova2005VOCV.Romanova1.veids2.veids
26Jevgenija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejeva2.veids1.veids
27Veronika Stepanova2005Latgales prp.D.Liepiņa1.veids2.veids







13.40-14.00apbalvošana











14.00-14.40pārtraukums











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:28

14.40-16.00III sporta klase , jaunākā grupa / 2007.dz. un jaunākas



Vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Marija Kaļiņina2007RVSA.Matoviča
2Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
3Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņa

Marjana Serkeviča2007Latgales prp.D.Liepiņa
4Sofija Poļakova2007Jelgavas BJSSI.Smelova

Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova
5Anna Vainande2007RVSJ.Posse

Lauma Gaile2007RVSJ.Posse
6Jevgenija Golopjatova200775.vsk.N.Kučinska
7Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinska
8Valērija Boltramoviča2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
9Kitija Ķempe2007Latgales prp.D.Liepiņa

Sofija Koņuhova2007Latgales prp.D.Liepiņa
10Marija Talalajeva2007RVSA.Valujeviča
11Māra Marija Markus2007RVSG.Marjina

Līna Upeniece2007RVSG.Marjina
12Amanda Volkopa2007Ogres NSCT.Stepulāne
13Emīlija Hudoleja2007Ķekavas NSSE.Repke

Kerija Leticija Lubova2007Ķekavas NSSE.Repke
14Milāna Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
15Sofja Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
16Anora Alieva2007RVSA.Valujeviča
17Una Širlija Svece2007RVSG.Marjina
18Anastasija Leonova2007VOCV.Romanova








16.00-16.50IV sporta klase , jaunākā grupa / 2006.dz. un jaunākas

I Plūsma


2 veidi pēc izvēles











1Domenika Nikija Vovka2006Ķekavas NSSE.Repke1.veids2.veids
2Karīna Jansena2006Ķekavas NSSN.Čekit2.veids1.veids
3Danija Konradi2006Latgales prp.D.Liepiņa1.veids2.veids
4Tīna Kitija Ertmane2006Ogres NSCT.Stepulāne2.veids1.veids
5Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjina1.veids2.veids
6Sati Čentoricka2006Latgales prp.D.Liepiņa2.veids1.veids
7Sofija Golubenkova2006RVSG.Marjina1.veids2.veids
8Zloata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova2.veids1.veids
9Lote Skride2006Ķekavas NSSN.Čekit1.veids2.veids
10Veronika Haruta2006RVSA.Valujeviča2.veids1.veids
11Viktorija Uškāne2006RVSA.Valujeviča1.veids2.veids
12Karīna Petreņuka2006Latgales prp.D.Liepiņa2.veids1.veids







16.50-17.40IV sporta klase , jaunākā grupa / 2006.dz. un jaunākas

II Plūsma


2 veidi pēc izvēles











13Anastasija Zolotorjova2006Vingro visiG.Marjina1.veids2.veids
14Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka2.veids1.veids
15Marija Girinoviča2006RVSG.Marjina1.veids2.veids
16Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
17Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
18Anželika Zaharjana2006Ogres NSCT.Stepulāne2.veids1.veids
19Margarita Fjodorova2006RVSG.Marjina1.veids2.veids
20Elīza Valtere2006RVSI.Vaivade2.veids1.veids
21Nikola Macijevska2006RVSG.Marjina1.veids2.veids
22Vladislava Griba2006Ogres NSCT.Stepulāne2.veids1.veids
23Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids







17.40-17.50pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:29









17.50-19.10V sporta klase / 2005.g.dz un jaunākas






2 veidi pēc izvēles













1Ortija Grīnberga2005RVSI.Vaivade1.veids2.veids
2Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēviča2.veids1.veids
3Vladlena Kļimova2005Ogres NSCT.Stepulāne1.veids2.veids
4Patrīcija Volkova2005Tukuma SSZ.Stepanova2.veids1.veids
5Marija Kaļiņina2005RVSG.Marjina1.veids2.veids
6Sofija Šlamova2005RVSŽ.Narkēviča2.veids1.veids
7Juliāna Sakoviča2005RVSN.Kučinska1.veids2.veids
8Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Posse2.veids1.veids
9Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
10Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulāne2.veids1.veids
11Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņa1.veids2.veids
12Kitija Zārberga2005RVSN.Kučinska2.veids1.veids
13Marija Orlova2005RVSG.Marjina1.veids2.veids
14Evelina Litoša2005MVK GrācijaI.Zambžicka2.veids1.veids
15Valērija Burikova2005Liepājas KSST.Ņikitina1.veids2.veids
16Elza Andersone2005RVSG.Marjina2.veids1.veids
17Jekaterina Popova2005RVSN.Kučinska1.veids2.veids
18Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova2.veids1.veids
19Patrīcija Feldmane2005RVSN.Sidorova1.veids2.veids
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 26 Окт 2016 - 10:30

19.10-20.00Juniores C grupa





2 vingrojumi pēc izvēles











1Ruta Rēzija Auzniece2003Ķekavas NSSE.Repke1.veids2.veids
2Beata Perova2001Liepājas KSST.Ņikitina2.veids1.veids
3Jelizaveta Larina200196.vsk.O.Aleksejeva1.veids2.veids
4Kristīne Golovenko2002VOCV.Romanova2.veids1.veids
5Asja Bogdanova2002RVSN.Sidorova1.veids2.veids
6Jūlija Kolkova2002Jelgavas BJSSI.Smelova2.veids1.veids
7Estere Grīvāne2003SK Baltic Flower
1.veids2.veids
8Dita Urpena2002Ķekavas NSSE.Repke2.veids1.veids
9Lote Štrause2003RVSŽ.Narkēviča1.veids2.veids
10Anastāsija Andrejeva2002VOCV.Romanova2.veids1.veids







20.00-20.20apbalvošana











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 29 Окт 2016 - 10:16

Сведения из Узбекистана - наши девочки вышли в финал !!!
Лана Петросян в финале с булавами и обручем, Алина Клименко - с мячом, Аня Зиновьева - с мячом.
Держим за них кулаки! Удачи в финале!

Также всем нашим гимнасткам желаем побед на соревнованиях Rudens, которые стартовали сегодня утром!


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 2 Ноя 2016 - 11:56

Atklātās meistarsacīkstes indivuduālajā un grupu vingrojumu programmā mākslas vingrošanā
"Vingro visi"




Rīgā, 2016.gada 5.oktobrī






Grupu vingrojumi




Starta protokols




11tiesnešu sanāksme / Izloze LR čempionātam




12.20-13.00laukuma izmēģināšana I-II sporta klase/Izlozes secībā




13.00-14.00grupu vingrojumi I un II Sporta klase






I sporta klase


vingrojums bez priekšmeta





1Ķekavas NSSE.Repke, A.Ancīte, A.Ciema

A.Samčenokova, L.P.Kudrjavceva, A.Ērgle, M.Ērgle, E.Namrika





2Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova

D.Vaidere, A.Korsakova, T.Hanzena, A.Larionova, V.Krivoguza





3Jūrmalas SSO.Timofejeva

P.Kamanjana, K.Ivanova, A.Dūmiņa, E.Ābola, S.Nosireva, S.Arlamoviča






II sporta klase


vingrojums ar 5 apļiem





4RVSL.Hohlova




575.vsk.-2N.Kučinska, N.Sidorova, A.Matoviča




6RVS-1N.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča

D.Dubrovskaja, M.Koroļova, M.Treiliha, J.Vinogradova, E.Mamedova





7Jelgavas BJSSI.Smelova

S.Meņšikova, Fiļimonova, S.Poļakova, P.Valaine, I,Kļavzer,D.Andrejeva





875.vsk.-1N.Kučinska, N.Sidorova, A.Matoviča








9Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova

J.Kuranova, A.Avsejeva, D.Kustova, S.Bikova, K.Kozlova





10RVS-2N.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča

J.Gutenko, A.Šilkova, K.Džemo, S.Vanzoviča, A.Kalmakova





14.30-15.10laukuma izmēģināšana III-IVsporta klase/Izlozes secībā




15.10-16.00grupu vingrojumi III un IV Sporta klase






III sporta klase


vingrojums ar 5 bumbām





1Jelgavas BJSS/Tukuma SSI.Smelova

V.Vazne, K.Orlova, Z.Karpoviča, P.Volkova, A.Zeltiņa





2RVSL.Hohlova








3RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča

M.Kaļiņina, M.Savkina, P.Pavļenko, M.Doskočinska, E.Tetere





4Jelgavas BJSSI.Smelova

D.Hrustaļova, K.Danileviča, A.Počtarenko, A.Ponomarenko, M.Apsīte






IV sporta klase


vingrojums ar 5 auklām





5Ķekavas NSSN.Čekit

L.Skride, K.Jansena, T.Jakubone, E.Rone, A.Vīmane, S.Prohorenko





6RVSG.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka








7Jūrmalas SSO.Timofejeva

K.Plijeva, S.Butko, V.Boltramoviča, K.Gazina, M.Filatova





16.00-16.30apbalvošana





16.30-17.30laukuma izmēģināšana V un junioru sporta klase/Izlozes secībā




17.30-18.40grupu vingrojumi V un junioru Sporta klase






V sporta klase


vingrojums ar 10 vālēm





1Ogres NSCT.Stepulāne

S.Stepulāne, V.Kļimova, N.Tēra, V.Vancāne, P.Piskura





2Jūrmalas SSO.Timofejeva

J.Ozola, E.languša, E.Bekmane, M.M.Smirniha, J.Krečetova





3RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča

J.Sakoviča, J.Popova, P.Feldmane, K.Zarberga, J.Ivanova






Junioru sporta klase


vingrojums ar 10 vālēm





4Ķekavas NSSE.Repke, A.Ancīte, A.Ciema

V.Vīndedze, M.Krasnova, I.L.Drava, L.Sviķe, R.R.auzniece, D.Urpena





5RVS/Vingro visiG.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka








6Jelgavas BJSS/Tukuma SSI.Smelova

J.Kolkova, V.Strogonova, T.Kudrjavceva, J.Belozuba, A.Jermolajeva, V.Kuzmenko





7RVSN.Sidorova, N.Kučinska, A.Matoviča

T.L.Petrosjana, S.Rešetova, D.Froļonoka, A.Kļimenko, D.Kovaļenko, N.Ivanauska





9Ķekavas NSSN.Čekit

D.Andrijevska, M.Nudiena, A.Sutirina, A.Gucāne, E.Bērziņa





10RVSG.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka








11Jelgavas BJSSI.Smelova

A.Murikova, A.Lazareva, R.Kurbatova, D.Andrune, K.Zingule, L.Tautere









18.40-19.10apbalvošana





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 2 Ноя 2016 - 11:59

Второй день
Atklātās meistar sacīkstes indivuduālajā un grupu vingrojumu programmā mākslas vingrošanā
"Vingro visi"






Rīgā, 2016.gada 6.oktobrī




Individuālā programma C grupa






Starta protokols
10.30-11.00Tiesnešu sanāksme









11.00-12.00Iesācēji / 2009.g.dz un jaunāki




vingrojums bez priekšmeta









1Milāna Petrovska2009SK ATMA

2Darja Loskutova2009Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
3Sofija Germane2010HarmoniaI.Kazakeviča
4Arianna Brauna2009Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
5Margarita Duceva2009Vingro visiK.Šavļuka

Sona Gutaroviča2009Vingro visiK.Šavļuka
6Uļjana Ļitvičenko2009RVSI.Vaivade

Enija Rubene2009RVSI.Vaivade
7Marta Ločmele2010VOCV.Romanova

Erika Tokbajeva2009VOCV.Romanova
8Elizabete Rībena2009RVSI.Vaivade

Sofija Glušāņina2010RVSI.Vaivade
9Nikola Vaļko2010Vingro visiK.Šavļuka

Marija Korovina2010Vingro visiK.Šavļuka
10Estere Sofija Locava2009VOCV.Romanova
11Ksenija Ivanova2009RVSA.Matoviča

Katrīna Daiļide2009RVSA.Matoviča
12Polina Krestinina2010Vingro visiK.Šavļuka

Veronika Semjonova2010Vingro visiK.Šavļuka
13Anastasija Ļahoviča2009SK ATMA


Anastasija Groznija2009SK ATMA

14Dina Asapčuka2009Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
15Samanta Strautiņa2009RVSI.Vaivade

Beatrise Lutere2009RVSI.Vaivade
16Elizaveta Paljčaga2009Vingro visiK.Šavļuka
17Katrīna Bondare2010SK ATMA


Vlada Šumina2010SK ATMA

18Marija Galickaja2009Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
19Dana Malina2010HarmoniaI.Kazakeviča
20Anastasija Škabireva2009RVSA.Matoviča
21Amelija Rudāne2009Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
22Arina Trutjko2009HarmoniaI.Kazakeviča
23Darja Girinoviča2010RVSK.Šavļuka
24Sofina Durandina2010RVSK.Šavļuka

Sofija Svincicka2009RVSK.Šavļuka
25Alise Lebedeva2009RVSA.Matoviča

Milana Subotjalo2009RVSA.Matoviča
26Viktorija Sorokina 2009Vingro visiK.Šavļuka
27Kira Pjanova2009RVSL.Hohlova

Adriana Urbāne2009RVSL.Hohlova
28Ksenija Vasiljeva2010HarmoniaI.Kazakeviča
29Luize Lilienfelde2009RVSI.Vaivade

Lorēna Sviķe2009RVSI.Vaivade






12.00-12.50I sporta klase /2008.g.dz. un vecāki




vingrojums bez priekšmeta









1Veronika Malinovskaja2007Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
2Keita Freimane2008RVSI.Vaivade
3Alina Kozlovska2008HarmoniaI.Kazakeviča
4Diana Jevsejeva2007HarmoniaI.Kazakeviča
5Ksenija Lukucka2008RVSK.Šavļuka

Sofija Pugacova2008RVSK.Šavļuka
6Anais Korali2008Vingro visiK.Šavļuka

Marija Savrucka2008Vingro visiK.Šavļuka
7Jana Francķeviča2008HarmoniaI.Kazakeviča
8Darja Pegasova2008SK ATMA


Anna Ščupaka2008SK ATMA

9Odrija Klints2008LMVKA.Neskoromnaja

Simona Seržane2008LMVKA.Neskoromnaja
10Milana Savarina2008RVSL.Hohlova

Sofija Reine2008RVSL.Hohlova
11Aleksandra Soloveja2007SK ATMA


Nellija Pušņakova2007SK ATMA

12Alisa Smoļakova2008LMVKA.Neskoromnaja

Anna Koļesova2008LMVKA.Neskoromnaja
13Anastasija Orlova2008SK ATMA

14Līva Tamuža2008RVSI.Vaivade

Katrīna Šildere2008RVSI.Vaivade
15Elizabete Skredele2007SK ATMA

16Marta Lineta Vilkāja2008SK AltaN.Zvigule

Kristina Poplavska2008SK AltaN.Zvigule
17Sofija Raklinska2008SK AltaN.Zvigule
18Linda Balašova2007RVSK.Šavļuka

Varvara Nikolaenko2007RVSK.Šavļuka
19Laura Lūse2007LMVKA.Neskoromnaja

Jekaterina Slavicka2008LMVKA.Neskoromnaja
20Sofija Isajeva2007RVSL.Hohlova

Katrīna Čeliševa2007RVSL.Hohlova
21Diana Martinķevica2007HarmoniaI.Kazakeviča
22Viktorija Timoševiča2007Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
23Selīna Krasta2008RVSI.Vaivade

Loreta Calmane2008RVSI.Vaivade
24Marija Gricenko2008SK ATMA


Alise Zlča2008SK ATMA

25Aurēlija Proņina2008VOCV.Romanova

Marija Galkina2008VOCV.Romanova
26Arina Krupska2009RVSK.Šavļuka

Oļesja Ņikerova2009RVSK.Šavļuka
27Arina Azamatova2008Vingro visiO.Gusarčuka






12.50-13.20apbalvošana









Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 2 Ноя 2016 - 11:59

13.20-14.40II sporta klase /2007.g.dz. un vecāki



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Nikoļ Cielava2006Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
2Amanda Mileika2006SK ATMA
3Margarita Millere2005HarmoniaI.Kazakeviča
4Alisa Plaude2007LMVKA.Neskoromnaja
5Paula Blaževiča2007SK AltaN.Zvigule

Milānija Pārmale2007SK AltaN.Zvigule
6Līvija Gaidule2006SK ATMA
7Alisa Harune2006HarmoniaI.Kazakeviča
8Paula Šereka2006SK ATMA
9Anna Buza2007RVSA.Matoviča

Nikola Megi2007RVSA.Matoviča
10Marija Faita2007SK AltaN.Zvigule

Nikola Stratila2007SK AltaN.Zvigule
11Rajana Tokbajeva2007VOCV.Romanova
12Elīna Kitija Krievāne2007VOCV.Romanova
13Diāna Uļitova2006Ogres NSCT.Stepulāne

Arina Astronomova2006Ogres NSCT.Stepulāne
14Sofija Petrova2007RVSK.Šavļuka
15Jana Marhele2006HarmoniaI.Kazakeviča
16Kristīne Homenko2006Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
17Dace Dziesmisova2006SK Alta - OgreT.Stepulāne





14.40-15.00apbalvošana







15.00-16.10III un IV sporta klase








III sporta klase /2006.g.dz. un vecāki



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Amina Minajeva
Jelgavas BJSSI.Smelova
2Melānija Mazule2005SK Alta - OgreT.Stepulāne
3Anastasija Grigorjeva2006SK Alta
4Marta Niedra2005SK Alta - OgreT.Stepulāne
5Sofija Arabska2005VOCV.Romanova
6Gabriela Silva Freimane2005SK Alta - OgreT.Stepulāne






IV sporta klase /2005.g.dz. un vecāki



vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







7Alise Vorobjova2005Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
8Melānija Apsīte
Jelgavas BJSSI.Smelova
9Darina Novikova2005SK ATMA
10Vladislava Čakstiņa
RVSK.Šavļuka
11Veronika Loskutova2005Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
12Irina Semjonova2005SK ATMA
13Kima Pintenere2004VOCV.Romanova
14Anastasija Akmentiņa
RVSK.Šavļuka
15Nikoļ Vedernikova2004Anniņmuižas vsk.O.Svjatova
16Jekaterina Majorkova2004VOCV.Romanova





16.10-16.30apabalvošana







16.30-17.20V un junioru sporta klase








V sporta klase /2004.g.dz. un vecāki



2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







1Darja Ivanova
RVSK.Šavļuka
2Valērija Stupaka2004SK ATMA
3Viktorija Armaloviča
Jelgavas BJSSI.Smelova
4Angeļina Ļevencova
RVSK.Šavļuka
5Valeriana Golovinska2004SK ATMA






Junioru sporta klase /2004.g.dz. un vecāki



2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







6Anastasija Andrejeva2002VOCV.Romanova
7Diamante Ābola2003Ogres NSCT.Stepulāne
8Kristīne Golovenko2002VOCV.Romanova
9Julija Kolkova
Jelgavas BJSSI.Smelova
10Linda Žeļezņakova2002Ogres NSCT.Stepulāne
11Signe Pilmane2002VOCV.Romanova





17.20-17.40Apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:00

В эти выходные гимнастки нашего Клуба участвуют в Чемпионате Латвии по художественной гимнастике.
Пожелаем нашим девочкам удачи !


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:35

Latvijas Republikas čempionāts pieaugušajiem un junioriem mākslas vingrošanā 2016









Liepāja, 2016.gada 12.novembrī







Starta protokols









9.45-10.30tiesnešu sanāksme






10.30 - 11.20juniores I plūsma C grupa




a.k.Kristina Škola200065.vsk.




1Danija Andrijevska2003Ķekavas NSS




2Alīna Kļimenko2003RVSскак.обр.


3Marta Nudiena2002Ķekavas NSS




4Karina Karamiševa200265.vsk.




5Ariana Antonova2003RVS




6Anastasija Ševčenko2003Vingro visi




7Kate Līva Pētersone2003RVS




8Luīze Sviķe
Ķekavas NSS




9Marija Krasnova
Ķekavas NSS




10Anna-Marija Šuravina2004Vingro visi




11Danata Jelisejeva2001RVS













11.20 - 12.05juniores II plūsma C grupa




12Anna Avetisjana2003ĶNSS/Baloži




13Valērija Pogodina2004Latgales prp.




14Sofja Žagare2004RVS




15Veronika Strogonova2004Tukuma SS




16Anna Zinovjeva2004RVSскак.обр.


17Sofija Viļenska2003Jūrmalas SS




18Anastasija Sutirina2002Ķekavas NSS




19Ērika Sokolova2001RVS




20Jeļizaveta Surovegina2001RVS




21Poļina Kirejeva2001RVS




22Veronika Ņesterova2001RVS




23Alisa Skutane200365.vsk.




12.05 - 12.55juniores III plūsma B grupa



24Alise Keita Driviniece2003Ogres NSC




25Varvara Guitere200465.vsk.




26Kristīne Škutāne2002RVS




27Jekateriona Jelizarova2002RVS




28Diāna Bobrova2002Latgales prp.




29Alise Gucane2001Ķekavas NSS




30Anastasija Kameļa2003Latgales prp.




31Katrīna Zingule2004Jelgavas BJSS




32Alīna Andrejeva2002RVS




33Evelīna Lune2003RVS




34Valērija Bizjajeva2003Latgales prp.




35Ksenija Gorelova2002Liepājas KSS













12.55 - 13.45juniores IV plūsma B grupa




36Vanesa Vīndedze
Ķekavas NSS




37Elīna Ķuze2002RVS




38Luīze Tautere2003Jelgavas BJSS




39Alise Savļaka2003RVS




40Annika Knostenberga2004RVS




41Valērija Krušinska2003RVS




42Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSS




43Tamara Lana Petrosjana2002RVSобр.скак.


44Darija Lapiņa2002RVS




45Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSS




46Anna Marija Asare2003Jūrmalas SS




47Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SS













13.45 - 14.30pārtraukums






Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:38

14.30 - 15.25juniores V plūsma A grupa


a.k.Jeļizaveta Polstjanaja2003Vingro visi


48Ena-Daniela Ērciņa2003RVS


49Denīza Andrune2002Jelgavas BJSS


50Evelīna Ivanova2003Liepājas KSS


51Diāna Kovaļenko2003RVSскак.обр.
52Jekaterina Maksimova2004RVS


53Polina Inšakova200365.vsk.


54Sofja Rešetova2004RVSобр.скак.
55Paula-Jurate Romanova2002RVS


56Marija Žestjanņikova2003RVS


57Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSS


58Renāte Kurbatova2002Jelgavas BJSS


59Arīna Jevstafjeva2004RVSскак.обр.







15.25 - 16.15juniores VI plūsma A grupa


60Anna Murikova2003Jelgavas BJSS


61Darja Froļonoka2003RVSобр.скак.
62Anastasija Kudrjavceva2004Olaine


63Elīna Vildere2002Ogres NSC


64Jelizaveta Mamaiko2002RVS


65Ērika Bogdanova2002RVSобр.скак.
66Alina Baklagina2002RVS


67Jana Ašmenska2004ĶNSS/Baloži


68Alise Lazareva2003Jelgavas BJSS


69Nikola Ivanauska2004RVSобр.скак.
70Jekaterina Djomina2002Liepājas KSS


71Milana Alferčika2002Liepājas KSS









16.15 - 16.45pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:41

16.45 - 18.25seniores I plūsma





1Jekaterina Fedjuņina2001Latgales prp.



2Katrīna Kurme1998RVS



3Raiva Dombrovska1999Vingro visi



4Valērija Baltrušuna2001RVS



5Ksenija Lapina2001RVS



6Darja Goļenkova2001Ogres NSC



7Inese Jastrebova1997RVS



8Sofija Ņikitina1998Liepājas KSS



9Marija Pleskačova2000RVS



10Ieva Valpētere1997RVS



11Simona Brokāne2000RVS



12Nikola Perunova2000RVS











18.25 - 20.05seniores II plūsma





13Jekaterina Lupinska2000RVS



14Anastasija Bizjajeva1998Jūrmalas SS



15Arnela Murugova2001Jūrmalas SS



16Arīna Leina1999RVSлентаобр.мячбулавы
17Jelizaveta Filipova1999Jūrmalas SS



18Karolīna Mizūne1999Jelgavas BJSS



19Elīna Zaika1999RVS



20Anna Eihlere2000Jūrmalas SS



21Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSS



22Kira Makarova2001RVSмячбул.лентаобруч
23Jelizaveta Gamaļejeva1994RVS



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:43

Latvijas Republikas meistarsacīkstes grupu vingrojumos mākslas vingrošanā 2016





Liepāja, 2016.gada 13.novembrī



Starta protokols





09.30 - 10.30tiesnešu sanāksme

grupu vingrojumi, laukuma izmēģināšana/ izlozes secībā
10.30 - 11.50grupu vingrojumi



V sporta klase







1RVSN.Kučinska, N.Sidorova, A.Matoviča






2Ogres NSCT.Stepulāne






3Jūrmalas SSO.Timofejeva







Junioru sporta klase







4RVSK.Šavļuka, O.Gusarčuka, G.Marjina






5Jelgavas BJSSI.Smelova






6Ķekavas NSSN.Čekit






7Jelgavas BJSS/Tukuma SSI.Smelova






8RVSN.Kučinska, N.Sidorova, A.Matoviča






9Ķekavas NSSE.Repke, A.Ancīte, A.Ciema






10RVS/ Vingro visiK.Šavļuka, O.Gusarčuka, G.Marjina







Senioru sporta klase







11RVSN.Kučinska, N.Sidorova, A.Matoviča1.izg.2.izg.





12Jūrmalas SSN.Maculeviča2.izg.1.izg.





13RVST.Galaktionova, L.Andrianova1.izg.2.izg.





11.50 - 12.00pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:47

Latvijas Republikas čempionāts pieaugušajiem un junioriem mākslas vingrošanā 2016








Liepāja, 2016.gada 13.novembrī






Starta protokols








12.00 - 12.50juniores I plūsma C grupa



a.k.Kristina Škola200065.vsk.



1Danija Andrijevska2003Ķekavas NSS



2Alīna Kļimenko2003RVSмячбул.

3Marta Nudiena2002Ķekavas NSS



4Karina Karamiševa200265.vsk.



5Ariana Antonova2003RVS



6Anastasija Ševčenko2003Vingro visi



7Kate Līva Pētersone2003RVS



8Luīze Sviķe
Ķekavas NSS



9Marija Krasnova
Ķekavas NSS



10Anna-Marija Šuravina2004Vingro visi



11Danata Jelisejeva2001RVS











12.50 - 13.35juniores II plūsma C grupa



12Anna Avetisjana2003ĶNSS/Baloži



13Valērija Pogodina2004Latgales prp.



14Sofja Žagare2004RVS



15Veronika Strogonova2004Tukuma SS



16Anna Zinovjeva2004RVSмячбул.

17Sofija Viļenska2003Jūrmalas SS



18Anastasija Sutirina2002Ķekavas NSS



19Ērika Sokolova2001RVS



20Jeļizaveta Surovegina2001RVS



21Poļina Kirejeva2001RVS



22Veronika Ņesterova2001RVS



23Alisa Skutane200365.vsk.



13.35 - 14.30pārtraukums













14.30 - 15.20juniores III plūsma B grupa











24Alise Keita Driviniece2003Ogres NSC



25Varvara Guitere200465.vsk.



26Kristīne Škutāne2002RVS



27Jekateriona Jelizarova2002RVS



28Diāna Bobrova2002Latgales prp.



29Alise Gucane2001Ķekavas NSS



30Anastasija Kameļa2003Latgales prp.



31Katrīna Zingule2004Jelgavas BJSS



32Alīna Andrejeva2002RVS



33Evelīna Lune2003RVS



34Valērija Bizjajeva2003Latgales prp.



35Ksenija Gorelova2002Liepājas KSS











15.20 - 16.10juniores IV plūsma B grupa











36Vanesa Vīndedze
Ķekavas NSS



37Elīna Ķuze2002RVS



38Luīze Tautere2003Jelgavas BJSS



39Alise Savļaka2003RVS



40Annika Knostenberga2004RVS



41Valērija Krušinska2003RVS



42Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSS



43Tamara Lana Petrosjana2002RVSбул.мяч

44Darija Lapiņa2002RVS



45Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSS



46Anna Marija Asare2003Jūrmalas SS



47Kristīne Bendorjus2003Jūrmalas SS











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 8 Ноя 2016 - 10:51









16.10 - 17.05juniores V plūsma A grupa











a.k.Jeļizaveta Polstjanaja2003Vingro visi



48Ena-Daniela Ērciņa2003RVS



49Denīza Andrune2002Jelgavas BJSS



50Evelīna Ivanova2003Liepājas KSS



51Diāna Kovaļenko2003RVSмячбул.

52Jekaterina Maksimova2004RVS



53Polina Inšakova200365.vsk.



54Sofja Rešetova2004RVSбул.мяч

55Paula-Jurate Romanova2002RVS



56Marija Žestjanņikova2003RVS



57Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSS



58Renāte Kurbatova2002Jelgavas BJSS



59Arīna Jevstafjeva2004RVSмячбул.









17.05 - 18.00juniores VI plūsma A grupa



60Anna Murikova2003Jelgavas BJSS



61Darja Froļonoka2003RVSбул.мяч

62Anastasija Kudrjavceva2004Olaine



63Elīna Vildere2002Ogres NSC



64Jelizaveta Mamaiko2002RVS



65Ērika Bogdanova2002RVSбул.мяч

66Alina Baklagina2002RVS



67Jana Ašmenska2004ĶNSS/Baloži



68Alise Lazareva2003Jelgavas BJSS



69Nikola Ivanauska2004RVSбул.мяч

70Jekaterina Djomina2002Liepājas KSS



71Milana Alferčika2002Liepājas KSS











18.00 - 18.20pārtraukums













18.20 - 20.00seniores/FINĀLS/12 dal














FINĀLS













1 rez2





26





39





41





53





68





75





811





912





107





114





1210





















20.10 - 20.30apbalvošana













Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 25 Ноя 2016 - 8:59

Сегодня гимнастки нашего Клуба - Лана Петросян, Алина Клименко и Диана Коваленко - уезжают на соревнования Nevis cup в Швецию.

Участвуют юниорки - Швеции, Дании, Голландии, Польши, Эстонии, Норвегии.  Выступления 26.11, все делают 3 вида.

Удачи!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 25 Ноя 2016 - 22:34

Salaspils MVK GRĀCIJA turnīrs
"Ziemas grācija 2016"






Salaspils, 2016.gada 26.novembrī










Starta Protokols






10.15-11.00tiesnešu sanāksme









11.00-11.40I sporta klasē;




Jaunākā grupa- 2009. g.dz. vingrojums bez priekšmeta.






1Arina Krupska2009RVSO.Gusarčuka

Oļesja Ņikerova2009RVSO.Gusarčuka
2Alesja Kalmakova2009RVSN.Sidorova

Sofija Vanzoviča2009RVSN.Sidorova
3Sofja Repņikova2009RVS


Emili Morozova2009RVS

4Miļena Nikitina2009RVSL.Hohlova

Darija Vilsone2009RVSL.Hohlova
5Alise Klaikalte200965.vsk.I.Zambžicka
6Everita Ābola2009Jūrmalas SSO.Timofejeva

Ksenija Melidu2009Jūrmalas SSO.Timofejeva
7Alise Lebedeva2009RVSN.Kučinska

Milana Subotjalo2009RVSN.Kučinska
8Riana Mežale2009Salaspils MVK GrācijaJ.Voronova

Annija Austruma2009Salaspils MVK Grācija

9Eleonora Brice2009Jelgavas BJSSI.Smelova

Damiana Karpoviča2009Jelgavas BJSSI.Smelova
10Olīvija Riekstiņa2009RVSO.Gusarčuka

Nikola Maksimoviča2009RVSO.Gusarčuka
11Jana Matulenko2009Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
12Veronika Velikanova2009RVS


Eva Evelina Nozdrina2009RVS

13Anastasija Škabireva2009RVSN.Kučinska
14Alesja Eļbe2009Liepājas KSST.Ņikitina

Viktorija Petrova2009Liepājas KSST.Ņikitina
15Aleksandra Svetlanova2009Jūrmalas SST.Petrova
16Juliana Pokrovska2009MVK GrācijaI.Zambžicka
17Sofija Sidorova2009Latgales prp.D.Liepiņa
18Aleksandra Proskurņa2009RVS


Anastasija Šinkeviča2009RVS

19Varvara Blohina2009RVSO.Gusarčuka






11.40-12.40I sporta klasē;




Vecākā grupa- 2008. g.dz.vingrojums bez priekšmeta.
1Jana Mazepa2008RVS

2Kamilla Arutjunjana2007RVSL.Hohlova

Ksenija Geraščenko2007RVSL.Hohlova
3Adeļina Fomina2008RVSJ.Posse

Katrina Žilkina2008RVSJ.Posse
4Sofija Isajeva2007RVSL.Hohlova
5Evelīna Sisotaļina2008RVSN.Kučinska
6Ksenija Andrezene2008MVK GrācijaI.Zambžicka

Jekaterina Andrezene2007MVK GrācijaI.Zambžicka
7Katerina Kolesnikova
Jūrmalas SST.Petrova

Anastasija Djacenko
Jūrmalas SST.Petrova
8Marija Saprikova2008LMVKA.Neskoromnaja

Stefānija Stafecka2008LMVKA.Neskoromnaja
9Darja Ševcova2008Ķekavas NSSN.Čekit

Madara Gaile2007Ķekavas NSSN.Čekit
10Nikole Gavare2008RVSJ.Posse
11Arina Prokopenko
Jūrmalas SST.Petrova

Varvara Kuraseva
Jūrmalas SST.Petrova
12Alīna Skurate2008RVSN.Kučinska

Elizabete Daiļide2008RVSN.Kučinska
13Alise Diediske
Jūrmalas SST.Petrova

Katerina Celicinajte
Jūrmalas SST.Petrova
14Liana Nikolajeva2008RVSL.Hohlova
15Jana Novicka2008Jelgavas BJSSI.Smelova

Lija Novicka2008Jelgavas BJSSI.Smelova
16Milana Savarina2008RVSL.Hohlova

Sofija Reine2008RVSL.Hohlova
17Ksenija Kuročkina2007Salaspils MVK GrācijaJ.Voronova
18Marija Galkina2008VOCV.Romanova

Viktorija Jevdokimova2008VOCV.Romanova
19Rafaela Račko2007RVSN.Kučinska
20Daniela Arhipova2008Latgales prp.D.Liepiņa
21Diāna Marta Siliņa2008RVSN.Kučinska
22Sofija Jefimova2008Liepājas KSST.Ņikitina

Polina Žukauska2008Liepājas KSST.Ņikitina
23Anžeļina Maznaja200765.vsk.I.Zambžicka
24Emilija Kezika2008Salaspils MVK GrācijaJ.Voronova

Elizabete Krāsna2008Salaspils MVK GrācijaJ.Voronova
25Anais Korali2008Vingro visiO.Gusarčuka

Marija savrucka2008Vingro visiO.Gusarčuka
26Elza Dzenīte2008Jūrmalas SST.Petrova
27Krista Kumermane2008Ķekavas NSSI.Zambžicka






12.40-13.00apbalvošana



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 25 Ноя 2016 - 22:35

13.40-14.50II sporta klasē;




Jaunāka grupa- 2008. g.dz.vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles.






1Ksenija Ivanova2008Jūrmalas SSO.Timofejeva

Annika Dūmiņa2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
2Sofija Morozova2008RVS

3Sofija Krjučkova2008RVSL.Hohlova
4Alisa Šilkova2008RVSN.Sidorova
5Poļina Kamanjana2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
6Emilija Mamedova2008RVSN.Sidorova

Margarita Koroļova2008RVSN.Sidorova
7Natālija Kazakēviča2008Latgales prp.D.Liepiņa

Amālija Bataševa2008Latgales prp.D.Liepiņa
8Aļeksa Šaraka2008RVSO.Gusarčuka

Anžeļika Gizatuļļina2008RVSO.Gusarčuka
9Ariana Guņko200875.vsk.N.Kučinska

Milana Kolobanova200875.vsk.N.Kučinska
10Marija Bondarenko2008Jūrmalas SST.Petrova
11Jelizaveta Mazeina2008RVS


Emilija Krjukova2008RVS

12Kristina Džemo2008RVSN.Sidorova

Jeļizaveta Gutenko2008RVSN.Sidorova
13Dominika Sprice2008RVSI.Vaivade
14Agata Skorohoda200875.vsk.N.Kučinska

Marieta Križanovska200875.vsk.N.Kučinska
15Ivanda Kļavzer2008Jelgavas BJSSI.Smelova

Poļina Valaine2008Jelgavas BJSSI.Smelova
16Miļena Šmeļova200875.vsk.N.Kučinska

Darja Gončarova200875.vsk.N.Kučinska
17Marija Opekunova2008Liepājas KSST.Ņikitina






14.50-15.50II sporta klasē;

I plūsma

Vecāka grupa- 2007. g.dz. vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles.






1Anastasija Kuzņecova2006RVS


Anastasija Zamickaja2007RVS

2Lilita Korago2007RVSL.Hohlova

Gerda Zemniece2007RVSL.Hohlova
3Nikola Astratjeva2007RVSJ.Posse
4Sofija Petrova2007RVSO.Gusarčuka
5Darja Dubrovskaja2007RVSN.Sidorova
6Sanija Cimdiņa2007Ķekavas NSSN.Čekit

Marianna Kļava2007Ķekavas NSSN.Čekit
7Viktorija Tašbulatova200775.vsk.N.Kučinska

Viktorija Sita200775.vsk.N.Kučinska
8Adriana Judina2007Liepājas KSST.Ņikitina

Milena Semenčukova2007Liepājas KSST.Ņikitina
9Ksenija Judre2006LMVKA.Neskoromnaja

Anželika Dudkina2006LMVKA.Neskoromnaja
10Evita Digule2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickab/p kopā

Arina Krilova2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
11Aleksandra Počtarenko2007Jelgavas BJSSI.Smelova

Dorina Hrustaļova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
12Aija Karlsone-Arklone2007Jūrmalas SST.Petrova

Linda Dzenīte2007Jūrmalas SST.Petrova
13Diāna Poļaka2007Ķekavas NSSI.Zambžicka

Kristiāna Dementjeva2007Ķekavas NSSI.Zambžicka
14Emīlija Vīksniņa2007RVSJ.Posse

Aļisa Triandafiļidi2007RVSJ.Posse






15.50-16.50II sporta klasē;

II plūsma

Vecāka grupa- 2007. g.dz. vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles.






15Ksenija Saļņikova2007RVSL.Hohlova
16Ksenija gazina2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
17Magdalēna Treiliha2007RVSN.Sidorova

Jeļizaveta Vinogradova2007RVSN.Sidorova
18Rendija Priževaite2006RVSI.Vaivade

Sanija Bērziņa2006RVSI.Vaivade
19Jekaterina Šinkeviča2007RVS


Poļina Petjkane2006RVS

20Marija Elizabete Mišurova2007VOCV.Romanova
21Marija Kostjuka200775.vsk.N.Kučinska

Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinska
22Amanda Rone2007Liepājas KSST.Ņikitina

Milana Korženkova2007Liepājas KSST.Ņikitina
23Jana Deineka2007MVK GrācijaI.Zambžicka
24Katrina Hristoforova2007LMVKA.Neskoromnaja

Milana Frolova2007LMVKA.Neskoromnaja
25Adelina Trautmane2007Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
26Odrija Gabriella Mille2006Salaspils MVK GrācijaJ.Voronova
27Linda Balašova2007RVSO.Gusarčuka

Varvara Ņikolaenko2007RVSO.Gusarčuka
28Kira Ziniča2007Jūrmalas SST.Petrova






16.50-17.10apbalvošana, pārtraukums



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 25 Ноя 2016 - 22:35

17.10-18.10III sporta klasē;




Jaunāka grupa- 2007. g.dz. vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles.






1Marijana Bihanova2007RVSL.Hohlova

Aļona Samuilova2007RVSL.Hohlova
2Milana Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejevab/p kopā

Valērija Boltramoviča2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
3Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinska
4Māra Marija Markus2007RVSO.Gusarčuka

Līna Upeniece2007RVSO.Gusarčuka
5Kitija Ķempe2007Latgales prp.D.Liepiņa

Sofija Koņuhova2007Latgales prp.D.Liepiņa
6Anna Vainande2007RVSJ.Posseb/p kopā

Lauma Gaile2007RVSJ.Posse
7Marija Kaļiņina2007RVSN.Sidorova
8Anastasija Leonova2007VOCV.Romanova
9Jevgenija Golopjatova200775.vsk.N.Kučinska
10Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
11Beata Blagonadeždina2007RVSL.Hohlova
12Una Širlija Svece2007RVSO.Gusarčuka
13Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņa

Marjana Serkeviča2007Latgales prp.D.Liepiņa
14Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova






18.10-19.10III sporta klasē;




Vecāka grupa- 2006. g.dz. vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles.






1Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
2Taisija Ševkova2006Liepājas KSST.Ņikitina

Anna Petrova2005Liepājas KSST.Ņikitina
3Darja Bondarenko2006Jūrmalas SST.Petrova

Sofija Kudrjavceva2006Jūrmalas SST.Petrova
4Karina Plijeva2006Jūrmalas SSO.Timofejevab/p kopā

Sofija Butko2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
5Veronika Naumova2006VOCV.Romanova
6Elza Rone2006Ķekavas NSSN.Čekit

Tīna Jakubone2006Ķekavas NSSN.Čekit
7Vitalina Lavrenko2006RVSL.Hohlova

Jevgenija Roslova2006RVSL.Hohlova
8Sofija Murza2005Liepājas KSST.Ņikitina
9Marina Dedkova2006RVSL.Hohlova
10Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelova
11Džodija Loze2006VOCV.Romanova
12Amelija Vīmane2006Ķekavas NSSN.Čekit
13Patricija Pavļenko2006RVSN.Kučinska






19.20-19.40-20.20Apbalvošana









Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1795
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 25 Ноя 2016 - 22:43

Salaspils MVK GRĀCIJA turnīrs

"Ziemas grācija 2016"

Salaspils, 2016.gada 27.novembrī












Starta Protokols








10.15-11.00Tiesnešu sanāksme











11.00-12.10IV sporta klase: Jaunākā grupa- 2006. g.dz.





vingrojums ar vālēm un vingrojums ar bumbu.








1Nikola Macijevska2006RVSO.Gusarčukavāles bumba
2Lote Skride2006Ķekavas NSSN.Čekitbumbavāles
3Danija Konradi2006Latgales prp.D.Liepiņavāles bumba
4Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitinabumbavāles
5Margarita Fjodorova2007RVSO.Gusarčukavāles bumba
6Sati Čentoricka2006Latgales prp.D.Liepiņabumbavāles
7Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitinavāles bumba
8Sofija Golubenkova2006RVSO.Gusarčukabumbavāles
9Marija Girinoviča2006RVSO.Gusarčukavāles bumba
10Karīna Petreņuka2006Latgales prp.D.Liepiņabumbavāles
11Elīza Valtere2006RVSI.Vaivadevāles bumba
12Anastasija Zolotorjova2007Vingro visiO.Gusarčukabumbavāles
13Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickavāles bumba
14Anastasija Kuzmina2006Liepājas KSST.Ņikitinabumbavāles
15Karīna Jansena2006Ķekavas NSSN.Čekitvāles bumba
16Anastasija Sulojeva2006RVSO.Gusarčukabumbavāles







12.10-13.20IV sporta klase:Vecākā grupa- 2005. g.dz.





vingrojums ar vālēm un vingrojums ar apli vai bumbu.








1Vlada Vladikina2005Liepājas KSST.Ņikitinavāles bumba vai aplis
2Milana Kaduka2005Liepājas KSST.Ņikitinabumba vai aplisvāles
3Jevgēnija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejevavāles bumba vai aplis
4Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitinabumba vai aplisvāles
5Viktorija Boikova2005VOC V.Romanovavāles bumba vai aplis
6Ilze Kalniņa2005Jūrmalas SST.Petrovabumba vai aplisvāles
7Alisija Pokrovska2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickavāles bumba vai aplis
8Katarina Mullagaļejeva2004RVSO.Gusarčukabumba vai aplisvāles
9Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejevavāles bumba vai aplis
10Olga Kuļbidjuka2005Liepājas KSST.Ņikitinabumba vai aplisvāles
11Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitinavāles bumba vai aplis
12Aurēlija Hincenberga2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžickabumba vai aplisvāles
13Jekaterina Ivanova2005RVSN.Kučinskavāles bumba vai aplis
14Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitinabumba vai aplisvāles
15Veronika Stepanova2005Latgales prp.D.Liepiņavāles bumba vai aplis
16Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitinabumba vai aplisvāles
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 5 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

 Похожие темы

-
» Первенство СФО среди юношей и девушек. 12-17 марта 2013 г.
» Joo Se Hyuk (주세혁) South Korea, ЛУЧШИЙ,,,,Modern Defender
» НЕМНОГО О ШАХПОНГЕ
» ДОБАВЛЕНО ПОЛНОЕ ВИДЕО ДТП от 11.04.13 г. в г. Шелехов
» X Всероссийский рейтинговый турнир по настольному теннису памяти мастера спорта Рштуни А.Г. г.Новосибирск

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -