ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 17 Ноя 2017 - 22:02

» Новости с соревнований
автор Admin Пт 17 Ноя 2017 - 21:31

» Куплю-продам-отдам
автор Marija Ср 4 Окт 2017 - 14:48

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вс 27 Авг 2017 - 10:50

» Наши гимнастки
автор Viktorija Чт 24 Авг 2017 - 13:00

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 9 Янв 2016 - 18:46

Первое сообщение в теме :

Sacensību kalendārs uz 2016.g.

LaiksSacensību nosaukumsVietaValsts
23.-24.01.2016.Ogres novada sporta centra Starpt. Sac. "Sniegpārsliņas Kauss" *SS
OgreLatvija
30.-31.01.2016.Starptautiskās sacenšības "Baltic Flower 2016" *SS
JelgavaLatvija
06.-07.02.2016.Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes *PM
RīgaLatvija
07.-08.02.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts grupu vingrojumos *PČJūrmalaLatvija
17.-22.02.2016.Moscow Grand Prix 2016 *SSMaskavaKrievija
26.-28.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKEEspooSomija
11.-13.03.2016.2nd Aphrodite Cup 2016 *SS FIGFaliroGrieķija
12.-13.03.2016.International RG Tournament "Baltic Hoop 2016" sen, jun *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Inter. RG Tournament "L.Kachkalda Memorial Cup" Groop Seniors *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Starpt. Junioru turnīrs individ. *SSRīgaLatvija
16.-20.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKELisabonPortugāle
26.-27.03.2016.Thiais Grand Prix *SS FIGThiaisFrancija
01.-03.04.2016.World Cup 2016 cat. B *PKPesaroItālija
09.-10.04.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts indiv. *PČJūrmalaLatvija
14.-17.04.2016.Holon Grand Prix *SS FIGHolonIzraela
16.-17.04.2016.Ogres NSC starptautiskais turnīrs "Sniegpulkstenīšu kauss 2016" *SSOgreLatvija
16.-24.04.2016.Second Olympic Qualification *KORioBrazīlija
21.-22.04.2016.LR Kauss un Čempionāts atsevišķos veidos *LRČJūrmalaLatvija
13.-15.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKETaškentaUzbekistana
13.-15.05.2016.Starptautiskās sac. "Mazās zvaigznītes 2016" *SSĶekavaLatvija
20.-22.05.2016.BSB Bank World Cup 2016 Cat. B *PKMinskaBaltkrievija
27.-29.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKSofijaBulgārija
28.-29.05.2016."Baltijas puķe 2016" *SSTukumsLatvija
03.-05.06.2016.Starptautiskais turnīrs "Vēju pilsētas Kauss" *SSLiepājaLatvija
03.-05.06.2016.World Cup 2016 cat. B *PKGvadalaharaSpānija
12.-16.06.2016.Eiropas čempionāts Sen: Ind, Groups Jun ind *EČHolonIzraela
01.-03.07.2016.Berlin Master World Cup 2016 Cat. B *PKBerlīneVācija
01.-03.07.2016.Latvijas Olimpiāde ind., grupas. Pieaugušie *LOJelgavaLatvija
08.-10.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKKazaņaKrievija
22.-24.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKBakuAzerbaidžana
 05.-21.08.2016.XXXI Olimpiskās spēles *OS Rio de ŽaneiroBrazīlija
25.-28.08.2016.Starptautiskās sac. "Mazā un Lielā Grācija 2016" *SSJūrmalaLatvija
24.-25.09.2016.Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes ind. *PMJūrmalaLatvija
15.-16.10.2016.Rīgas pilsētas čempionāts *PČRīgaLatvija
22.-23.10.2016."Rudens 2016"RīgaLatvija
05.11.2016.Vingro visi 2016 1-5.sp.kl ind. un grupu vingrojumsRīgaLatvija
12.-13.11.2016.LR Čempionāts īnd. Un LR Čempionāts grupu vingr. *LRČLiepājaLatvija
03.-04.12.2016.Salaspils MVK Grācija turnīrs "Ziemas Grācija"SalaspilsLatvija
03.-04.12.2016.Rīgas Vingrošanas skolas turnīrs "Ziemassvētku prieki"RīgaLatvija
17.12.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais "Ziemassvētku turnīrs" *PMJūrmalaLatvija
17.-18.12.2016.Liepājas čempionāts *PČLiepājaLatvija
* FIG ofic. Sacensibas
  



PČ - Pilsētas čempionāts
PM - Pilsētas meistarsacīkstes
LRČ - Latvijas Republikas čempionāts
LO - Latvijas Olimpiāde
SS - Starptautiskās sacensības
SS FIG - Starptautiskās sacensības FIG
EČ - Eiropas čempionāts
PKE - Pasaules kausa etaps
PK - Pasaules kauss
KO - Kvalifikācija Olimpiādei
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net

АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 25 Фев 2016 - 18:13

Admin пишет:
Ближайшие соревнования, в которых участвуют гимнастки нашего Клуба:
Открытый Чемпионат Литвы по художественной гимнастике (в Вильнюсе)
OPEN LITHUANIAN CHAMPIONCHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS


Дата:  26 - 27 февраля 2016

Положение: http://gimnastika.lt/files/2016/2016_RG_Lithuanian_Open_Directives_2016-01-15.PDF
Кира Макарова и Юлиана Сакович завтра уезжают в Литву. Удачи !!!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 2 Апр 2016 - 11:10

В эти выходные гимнастки нашего Клуба участвуют в соревнованиях в Германии
Düsseldorf Cup 2016

От нашего Клуба выступают: Яна Лазарева, Катя Сидорова, Лана Петросян, Юлиана Сакович, Маша Калинина.

Положение соревнований (в формате PDF) тут >>>


Удачи !!!
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Ольга
Модератор
avatar

Сообщения : 146
Дата регистрации : 2014-09-06

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 2 Апр 2016 - 17:04



1-3 апреля в итальянском городе Pesaro проходит очередной этап кубка мира по гимнастике. На этих соревнованиях Латвию представляет Елизавета Гамалеева.

Параллельно там же проходит международный турнир среди юниорок в командном зачете. В этом турнире принимают участие четыре юниорки из Латвии и среди них наша Эрика Богданова.

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:41

LR Kauss un Čempionāts atsevišķos veidos
Кубок Латвии и Чемпионат Латвии в отдельных видах

Laiks un vieta:
2016.gada 22.-23.aprīlī, Sporta namā “Taurenītis”, Kļavu ielā 29/31, Jūrmalā

Dalībnieces un programma:

LR Kauss un čempionāts: Seniori , 2000.dz.g. un vecākas.
LR Junioru kauss - 2001.dz.g. – 2003.dz.g.

22.04..2016. seniores - sacensības Nr.1, 4 veidi; juniores – sacensības Nr.1.-
divi veidi;
23.04.2016. Sacensībās Nr.3 piedalās 8 labākās seniores pēc sacensību
Nr.1. rezultātiem; Juniores - sacensības Nr.1.-divi veidi



Latvijas Republikas kausa izcīņa mākslas vingrošanā




Jūrmalā



2016.gada 22.aprīlī
Seniores/DAUDZCĪŅA
Starta Protokols
10.15-11.00Tiesnešu sanāksme














11.00-12.20Seniores I Plūsma




ā.k.Anna Karamiševa1997MVK "Grācija"I.Zambžicka



1Viktorija Molokoviča2000Liepājas KSST.Nikitina



2ElīnaZaika1999RVSI.Vaivade



3KarolīnaMizūne1999Jelgavas BJSSI.Smelova



4Jana Lazareva1999RVSN.Sidorova
 обруч 
 мяч  булавы 
 лента
5Anna Ruģēna1996Jūrmalas SSI.Japiņa



6MarijaKlikova2000RVSN.Sidorovaбулавы
лента  обруч
 мяч
7JeļizavetaFiļipova1999Jūrmalas SSN.Maculeviča



8AnnaLazareva1999RVSN.Sidorovaобруч
мяч
булавы
лента
9Daniela Arāja1998RVSŽ.Narkēviča













12.20-12.40pārtraukums














12.40-14.00Seniores II Plūsma




10Jekaterina Sidorova2000RVSN.Sidorova
обруч

мяч

булавы

лента
11Jeļizaveta Gamaļejeva1994RVSG.Marjina



12LaimaLipkina1999VOC-Jūrmalas SSJ.Tihaja



13KatrīnaKurme1998RVSI.Vaivade



14NikolaPerunova2000RVSŽ.Narkēviča



15Arīna Leina1999RVSN.Sidorova
мяч

булавы 

лента

 обруч 
16KarinaLukša 2000RVST.Galaktionova



17Raiva Dombrovska1999Vingro visiG.Marjina



18EvelīnaNovikova2000Jūrmalas SSN.Maculeviča



19Jekaterina Lupinska2000RVSI.Vaivade













14.00-14.45Pārtraukums, apbalvošana




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:42

LR Junioru kauss mākslas vingrošanā 2016
Jūrmala



2016.gada 22.-23.aprīlī










Daudzcīņa/JUNIORES










14.45-15.55Juniores I Plūsma




ā.k.AnnaEihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova



1Marija Žestjanņikova2003RVSG.Marjina



2AnastasijaDžemo2001RVSN.Sidorova
скакалка
обруч


3AliseGucāne2001Ķekavas NSSN.Čekit



4JekterinaJeļizarova2002RVST.Galaktionova



5PoļinaKirejeva2001RVST.Galaktionova



6DarjaFroļonoka200375.vsk.N.Sidorova
 скакалка 

 обруч 


7ArianaKorņejeva2003RVSA.Valujeviča



8Alīna Baklagina2002RVSG.Marjina



9ĒrikaBogdanova2002RVSN.Sidorova обруч
 скакалка 


10ArianaAntonova2003RVSG.Marjina



11Jūlija Kolkova2002Jelgavas BJSSI.Smelova



12KristīneŠkutāne2002RVSG.Marjina



13KristīneBendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova



14ValērijaKrušinska2003RVSŽ.Narkēviča



15ValērijaBizjajeva2003Latgales prp.D.Liepiņa













15.55-17.05Juniores II Plūsma




ā.k.AnastasijaAlandarenko2003LiepājaJ.Visocka



16Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča



17Arnela Murugova2001Jūrmalas SSN.Maculeviča



18EvelīnaIvanova2003Liepājas KSST.Nikitina



19Alise Savļaka2002RVSA.Valujeviča



20Veronika Gruzdeva2001Ogres NSCT.Stepulāne



21JeļizavetaSurovegina2001RVST.Galaktionova



22Ēna DanielaĒrciņa2003RVSG.Marjina



23Alise KeitaDriviniece2003Ogres NSCT.Stepulāne



24AdrianaŠaligina2002Jūrmalas SSI.Japiņa



25Luīze Tautere2003Jelgavas BJSSI.Smelova



26RenāteKurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova



27Ieva LuīzeDrava2003Ķekavas NSSV.Mikitanova



28VanesaVīndedze2002Ķekavas NSSV.Mikitanova



29JeļizavetaMamaiko2002RVSI.Vaivade



30Diāna Kovaļenko2003RVSN.Sidorova обруч
 скакалка












17.05-17.20pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:43

17.20-18.30Juniores III Plūsma


31ValerijaSpicina2001Liepājas KSST.Nikitina

32Kate Līva Pētersone2003RVSŽ.Narkēviča

33ĒrikaSokolova2001RVSŽ.Narkēviča

34Jekaterina Djomina2002Liepājas KSST.Nikitina

35Tamara LanaPetrosjana2002RVSN.Sidorova
 скакалка 

 обруч 
36ElīnaVildere2002RVSA.Valujeviča

37VaneseVindedze2003Jūrmalas SSI.Japiņa

38VeronikaŅesterova2001RVST.Galaktionova

39Diāna Bobrova2002Latgales prp.D.Liepiņa

40Hanna Marta Hansone2001RVSŽ.Narkēviča

41Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit

42ValerijaMerisjova2002Jūrmalas SSI.Japiņa

43Kristīne EstereBrinkmane2001VOC-Jūrmalas SSJ.Tihaja

44Denīze Andrune2002Jelgavas BJSSI.Smelova

45Anna Marija Asare2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

46Karīna Karamiševa2002MVK "Grācija"I.Zambžicka









18.30-19.40Juniores IV Plūsma


47PolinaInšakova2003MVK "Grācija"I.Zambžicka

48Alīna Kļimenko2003RVSN.Sidorova обруч
 

 скакалка 
49Jurate Paula Romanova2002RVSG.Marjina

50Diāna Kļaviņa2003RVSA.Valujeviča

51Anna Murikova2003Jelgavas BJSSI.Smelova

52ValērijaBaltrušuna2001RVSI.Vaivade

53MilanaAlferčika2002Liepājas KSST.Nikitina

54KsenijaGorelova2002Liepājas KSST.Nikitina

55Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSST.Nikitina

56Sofija Viļenska2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

57DarjaGoļenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne

58DarijaLapiņa2002RVSG.Marjina

59Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča

60AnastāsijaKameļa2003Latgales prp.D.Liepiņa

61KiraMakarova2001RVSN.Sidorova
скакалка 

 обруч
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:48

LR Junioru kauss mākslas vingrošanā 2016
Jūrmala



2016.gada23.aprīlī








Daudzcīņa/JUNIORES
STARTA PROTOKOLS
9.30-10.00Tiesnešu sanāksme


10.00-11.10Juniores I Plūsma


ā.k.AnnaEihlere2000Jūrmalas SSZ.Stepanova

1Marija Žestjanņikova2003RVSG.Marjina

2AnastasijaDžemo2001RVSN.Sidorova мяч булавы 
3AliseGucāne2001Ķekavas NSSN.Čekit

4JekterinaJeļizarova2002RVST.Galaktionova

5PoļinaKirejeva2001RVST.Galaktionova

6DarjaFroļonoka200375.vsk.N.Sidorova мяч булавы 
7ArianaKorņejeva2003RVSA.Valujeviča

8Alīna Baklagina2002RVSG.Marjina

9ĒrikaBogdanova2002RVSN.Sidorova булавы  мяч
10ArianaAntonova2003RVSG.Marjina

11Jūlija Kolkova2002Jelgavas BJSSI.Smelova

12KristīneŠkutāne2002RVSG.Marjina

13KristīneBendorjus2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

14ValērijaKrušinska2003RVSŽ.Narkēviča

15ValērijaBizjajeva2003Latgales prp.D.Liepiņa









11.10-12.20Juniores II Plūsma


ā.k.AnastasijaAlandarenko2003LiepājaJ.Visocka

16Alīna Andrejeva2002RVSŽ.Narkēviča

17Arnela Murugova2001Jūrmalas SSN.Maculeviča

18EvelīnaIvanova2003Liepājas KSST.Nikitina

19Alise Savļaka2002RVSA.Valujeviča

20Veronika Gruzdeva2001Ogres NSCT.Stepulāne

21JeļizavetaSurovegina2001RVST.Galaktionova

22Ēna DanielaĒrciņa2003RVSG.Marjina

23Alise KeitaDriviniece2003Ogres NSCT.Stepulāne

24AdrianaŠaligina2002Jūrmalas SSI.Japiņa

25Luīze Tautere2003Jelgavas BJSSI.Smelova

26RenāteKurbatova2002Jelgavas BJSSI.Smelova

27Ieva LuīzeDrava2003Ķekavas NSSV.Mikitanova

28VanesaVīndedze2002Ķekavas NSSV.Mikitanova

29JeļizavetaMamaiko2002RVSI.Vaivade

30Diāna Kovaļenko2003RVSN.Sidorova булавы мяч








12.20-12.40pārtraukums


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:54

12.40-13.50Juniores III Plūsma


31ValerijaSpicina2001Liepājas KSST.Nikitina

32Kate Līva Pētersone2003RVSŽ.Narkēviča

33ĒrikaSokolova2001RVSŽ.Narkēviča

34Jekaterina Djomina2002Liepājas KSST.Nikitina

35Tamara LanaPetrosjana2002RVSN.Sidorova мяч булавы 
36ElīnaVildere2002RVSA.Valujeviča

37VaneseVindedze2003Jūrmalas SSI.Japiņa

38VeronikaŅesterova2001RVST.Galaktionova

39Diāna Bobrova2002Latgales prp.D.Liepiņa

40Hanna Marta Hansone2001RVSŽ.Narkēviča

41Elīza Bērziņa2001Ķekavas NSSN.Čekit

42ValerijaMerisjova2002Jūrmalas SSI.Japiņa

43Kristīne EstereBrinkmane2001VOC-Jūrmalas SSJ.Tihaja

44Denīze Andrune2002Jelgavas BJSSI.Smelova

45Anna Marija Asare2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

46Karīna Karamiševa2002MVK "Grācija"I.Zambžicka









13.50-15.00Juniores IV Plūsma


47PolinaInšakova2003MVK "Grācija"I.Zambžicka

48Alīna Kļimenko2003RVSN.Sidorova булавы  мяч
49Jurate Paula Romanova2002RVSG.Marjina

50Diāna Kļaviņa2003RVSA.Valujeviča

51Anna Murikova2003Jelgavas BJSSI.Smelova

52ValērijaBaltrušuna2001RVSI.Vaivade

53MilanaAlferčika2002Liepājas KSST.Nikitina

54KsenijaGorelova2002Liepājas KSST.Nikitina

55Angelīna Šerstņova2003Liepājas KSST.Nikitina

56Sofija Viļenska2003Jūrmalas SSZ.Stepanova

57DarjaGoļenkova2001Ogres NSCT.Stepulāne

58DarijaLapiņa2002RVSG.Marjina

59Elīna Ķuze2002RVSŽ.Narkēviča

60AnastāsijaKameļa2003Latgales prp.D.Liepiņa

61KiraMakarova2001RVSN.Sidorova мяч булавы








15.00-15.45Pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 22 Апр 2016 - 16:56

Latvijas Republikas čempionāts
atsevišķos daudzcīņas veidos





Seniores
Jūrmala




2016.gada 23.aprīlī
FINĀLS
Starta Protokols

15.45-16.05FINĀLS





11.rez.





25





36





43





52





64





78





87




rezerve























16.05-16.25FINĀLS





14.rez.





21





36





45





57





68





73





82




rezerve















16.25-16.45Pārtraukums





16.45-17.05FINĀLS





18.rez.





27





32





41





56





64





75





83




rezerve























17.05-17.25FINĀLS





17.rez.





22





36





41





55





68





73





84




rezerve















17.30-18.00apbalvošana




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 30 Апр 2016 - 11:23

Ближайшие соревнования будут проходить в следующие выходные - 7 и 8 мая.
Их проводит наш Клуб  sunny
Место соревнований: как всегда , Тейка
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:19

Pavasaris 2016
1 день

2016.gada7.maijā












Starta protokols

9.15-10.00tiesnešu sanāksme











10.00-10.30Iesācēji/ 2009.g.dz. un jaunākas





vingrojums bez priekšmeta











1Bažena Maslovska200996.vsk.O.Aleksejeva
1

Angelina Sļesarenoka200996.vsk.O.Aleksejeva
2
2Ieva Namrika2009Ķekavas NSSE.Repke
3

Rebeka Grīnberga2009Ķekavas NSSE.Repke
4
3Vladislava Svjatoboga2009LMVKN.Sidorova
5

Katrīna Lobikova2009LMVKN.Sidorova
6
4Margarita Viļuma2010RVSŽ.Narkēviča
7
5Anastasija Škabireva2009LMVKN.Sidorova
8

Ksenija Ivanova2009LMVKN.Sidorova
9
6Olivija Muceniece2009Liepājas KSST.Ņikitina
10

Alise Sproģe2009Liepājas KSST.Ņikitina
11
7Amīna Alekperova2009LMVKN.Sidorova
12

Katrīna Daļide2009LMVKN.Sidorova
13
8Nika Filipova2009LMVKN.Sidorova
16

Olesja Strelina2009LMVKN.Sidorova
17
9Anna Leibča2009Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
18
10Daria Šadurova2009VOCV.Romanova
19
11Milana Vasiļjeva2010Liepājas KSST.Ņikitina
20

Adriana Rone2010Liepājas KSST.Ņikitina
21
12Sonora Bulte2009Ķekavas NSSE.Repke
22
13Milana Subotjalo2009LMVKN.Sidorova
23

Alise Lebedeva2009LMVKN.Sidorova
24





















10.30-11.10Iesācēji/2007.-2008.g.dz.





vingrojums bez priekšmeta











1Estere Stepanova2008VOCV.Romanova
1

Marija Galkina2008VOCV.Romanova
2
2Grēta Sprūde2007Liepājas KSST.Ņikitina
3

Patrīcija Karlsone2008Liepājas KSST.Ņikitina
4
3

RVSI.Vaivade
5



RVSI.Vaivade
6
4Odrija Klints2008LMVKN.Sidorova
7

Alisa Smoļakova2008LMVKN.Sidorova
8
5Alina Dermenži2008Liepājas KSST.Ņikitina
9

Arina Zaharova2008Liepājas KSST.Ņikitina
10
6jana Ivanova2008VOCV.Romanova
11

Anais Korali2008VOCV.Romanova
12
7Madara Ērgle2008Ķekavas NSSE.Repke
13

Elza Namrika2008Ķekavas NSSE.Repke
14
8Ksenija Geraščenko2007RVSN.Hohlova
15
9Polina Promislova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
16
10Valja Marija Spaņjolo200796.vsk.O.Aleksejeva
17

Līvija Ziberta200896.vsk.O.Aleksejeva
18
11

RVSI.Vaivade
19



RVSI.Vaivade
20
12Ance Ērgle2008Ķekavas NSSE.Repke
21

Daniela Vaskāne2008Ķekavas NSSE.Repke
22
13Esenija Kuzmina2007Liepājas KSST.Ņikitina
23

Margarita Zvirgzde2008Liepājas KSST.Ņikitina
24
14Annika Dūmiņa2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
25

Ksenija Gazina2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
26
15Evelīna Sisoļatina2008LMVKN.Sidorova
27

Jekaterina Slavicka2008LMVKN.Sidorova
28
16Kamilla Arutjunjana2007RVSN.Hohlova
29

Katrīna Čeliševa2007RVSN.Hohlova
30
17

RVSI.Vaivade
31



RVSI.Vaivade
32
18Jana Benta2007Liepājas KSST.Ņikitina
33
19Katarina Hansa2008LSPAI.Turakova
34
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:20








11.10-11.40I sporta klase / jaunākā grupa 2009.g.dz. un jaunākas





vingrojums bez priekšmeta











1Anastasija Skvorcova2009Tukuma SSZ.Stepanova
1
2Sofija Sidorova2009Latgales prp.D.Liepiņa
3
3Margarita Kabiša2009RVSŽ.Narkēviča
4

Elizabete Adītāja2009RVSŽ.Narkēviča
5
4Darja Vilsone2009RVSN.Hohlova
6

Miļena Nikitina2009RVSN.Hohlova
7
5Darja Kutļina2009RVSŽ.Narkēviča
8

Linda Rikmane2009RVSŽ.Narkēviča
9
6Nikola Maksimoviča2009RVSG.Marjina
10

Olivija Rieksta2009RVSG.Marjina
11
7Marta Šmite2009Tukuma SSZ.Stepanova
12

Sintija Jana Dobele2009Tukuma SSZ.Stepanova

8Alesja Kalmakova2009LMVKN.Sidorova
13

Sofija Vanzoviča2009LMVKN.Sidorova
14
9Arina Vasiļenko200996.vsk.O.Aleksejeva
15
10Varvara Blohina2009RVSG.Marjina
16

Aļesja Ņikerova2009RVSG.Marjina
17
11Alesja Eļbe2009Liepājas KSST.Ņikitina
18

Viktorija Petrova2009Liepājas KSST.Ņikitina
19







11.40-12.50I sporta klase / vecākā grupa 2008.g.dz. un vecākas





vingrojums bez priekšmeta











1Poļina Petjkane2006RVST.Galaktionova
1

Milana Lovžinska2007RVST.Galaktionova
2
2Marija Opekunova2008Liepājas KSST.Ņikitina
3
3Ivanda Kļavzer2008Jelgavas BJSSI.Smelova
4
4Ēmilija Mamedova2008LMVKN.Sidorova
5
5Krista Kumermane2008Ķekavas NSSE.Repke
6

Nadīne Ķezbere2007Ķekavas NSSE.Repke
7
6Stefanija Stafecka2008LMVKN.Sidorova
8

Elizabete Dailide2008LMVKN.Sidorova
9
7Darja Ševcova2008Ķekavas NSSN.Čekit
10

Sanija Cimdiņa2007Ķekavas NSSN.Čekit
11
8Anna Kačnova2008RVSŽ.Narkēviča
12

Jekaterina Tararina2008RVSŽ.Narkēviča
13
9Laura Lūse2008LMVKN.Sidorova
14

Anna Klesova2008LMVKN.Sidorova
15
10Anastasija Korsakova2008Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
16
11Domenika Lapiņa2006RVST.Galaktionova
17

Vladlena Tumanova2006RVST.Galaktionova
18
12Sofija Jefimova2008Liepājas KSST.Ņikitina
19

Polina Žukauska2008Liepājas KSST.Ņikitina
20
13Sofija Pastare2007Ķekavas NSSN.Čekit
21

Madara Gaile2007Ķekavas NSSN.Čekit
22
14Anastasija Kuzņecova2006RVST.Galaktionova
23

Jeļizaveta Mazeina2008RVST.Galaktionova
24
15Marija Saprikova2008LMVKN.Sidorova
25

Alīna Skurate2008LMVKN.Sidorova
26
16Emilija Krjukova2008RVST.Galaktionova
27
17Viktorija Jevdokimova2008VOCV.Romanova
28
18Nikole Gavare2008RVSJ.Posse
29
19Arīna Gubareva2007RVSN.Hohlova
30
20Sofija Prokofjeva200796.vsk.O.Aleksejeva
31

Veronika Staroverova200796.vsk.O.Aleksejeva
32
21Linda Paula Kudrjavceva2008Ķekavas NSSE.Repke
33
22Jekaterina Šinkeviča2007RVST.Galaktionova
34

Alisa Kučika2007RVST.Galaktionova
35
23Patrīcija Pelse2008Ķekavas NSSE.Repke
36
24Milana Demendjuka2008DaugavgrīvaDemendjuka
37
25Marta Siliņa2008RVSG.Marjina
38
26Elizabete Tararina2008RVSŽ.Narkēviča
39
27Tereze Trenko2007Ķekavas NSSN.Čekit
40

Marianna Kļava2007Ķekavas NSSN.Čekit
41
28Anastasija Zamicka2007RVST.Galaktionova
42

Sofija Morozova2008RVST.Galaktionova
43
29Adelīna Fomina2008RVSJ.Posse
44

Katrina Žilkina2008RVSJ.Posse
45
30Liāna Nikolajeva2008RVSN.Hohlova
46
31Sofija Raklinska200896.vsk.O.Aleksejeva
47
32Katarina Čiževska2007DaugavgrīvaDemendjuka
48














12.50-13.50pārtraukums, apbalvošana











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:22








13.50-15.00II sporta klase / jaunākā grupa 2008.g.dz. un jaunākas





vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Sofija Krjučkova2008RVSN.Hohlova
1
2Alīna Rozdaibida2008Latgales prp.D.Liepiņa
2
3Agata Skorohoda200875.vsk.N.Kučinska
3

Marieta Križanovska200875.vsk.N.Kučinska
4
4Emīlija Skrazlovska2008Tukuma SSZ.Stepanova
5

Estere Bicāne2008Tukuma SSZ.Stepanova
6
5Amālija Bataševa2008Latgales prp.D.Liepiņa
7

Natālija Kazakeviča2008Latgales prp.D.Liepiņa
8
6Miļena Šmeļova200875.vsk.N.Kučinska
9
7Kristina Džemo2008LMVKN.Sidorova
10

Jeļizaveta Gutenko2008LMVKN.Sidorova
11
8Agata Šuste2008RVSŽ.Narkēviča
12

Alise Gulbe2008RVSŽ.Narkēviča
13
9Justīne Zorika2008Tukuma SSZ.Stepanova
14
10Alisa Šilkova2008LMVKN.Sidorova
15

Margarita Koroļova2008LMVKN.Sidorova
16
11Ariāna Guņko200875.vsk.N.Kučinska
17

Milana Kolobanova200875.vsk.N.Kučinska
18
12Ksenija Ivanova2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
19

Poļina Kamanjana2008Jūrmalas SSO.Timofejeva
20
13Poļina Valaine2008Jelgavas BJSSI.Smelova
21
14Darja Gončarova200875.vsk.N.Kučinska
22
15Dominika Sprice2008RVSI.Vaivade
23

Katrīna Litauniece2008RVSI.Vaivade
24
16Anželika Gizatuļina2008RVSG.Marjina
25

Aleksa Šaraka2008RVSG.Marjina
26
17Liora Rudakova2008Tukuma SSZ.Stepanova


Paula Nikola Liepa2008Tukuma SSZ.Stepanova








Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:22








15.00-16.00II sporta klase / vecākā grupa 2007.g.dz. un vecākas

I plūsma


vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Sanija Bērziņa2006RVSI.Vaivade
1
2Paula Petrovska2006Tukuma SSZ.Stepanova
2
3Līna Upeniece2007RVSG.Marjina
3

Una Svece2007RVSG.Marjina
4
4Taisija Ševkova2006Liepājas KSST.Ņikitina
5
5Marija Kostjuka200775.vsk.N.Kučinska
6

Daniela Hodoseviča200775.vsk.N.Kučinska
7
6Alisa Plaude2007LMVKN.Sidorova
8

Anna Buza2007LMVKN.Sidorova
9
7Amanda Zeltiņa2006Jelgavas BJSSI.Smelova
10
8Veronika Krivoguza2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonovapriekšmets ats.11

Sofija Bikova2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova12
9Kate Sabīne Legzdiņa2006Tukuma SSZ.Stepanova
13

Elīza Grīvāne2007Tukuma SSZ.Stepanova
14
10Amanda Rone2007Liepājas KSST.Ņikitina
15

Adriana Serga2007Liepājas KSST.Ņikitina
16
11Sofija Gluhmane2007LMVKN.Sidorova
17

Darja Dubrovskaja2007LMVKN.Sidorova
18
12Telma Hanzena2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonovapriekšmets ats.19

Jana Kuranova2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova20
13Katrina Hristoforova2007LMVKN.Sidorova
21

Milana Frolova2007LMVKN.Sidorova
22







16.00-17.00II sporta klase / vecākā grupa 2007.g.dz. un vecākas

II plūsma


vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











14Polina Kahanova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonovapriekšmets ats.23

Ksenija Kozlova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova24
15Elizabete Vilsone2007RVSĻ.Hohlova
25

Lilita Korago2007RVSĻ.Hohlova
26
16Jeļizaveta Vinogradova2007LMVKN.Sidorova
27
17Vikrorija Ivanova2007RVSŽ.Narkēviča
28

Emīlija Kreicberga2007RVSŽ.Narkēviča
29
19Anagelīna Maznaja2007LSPAI.Turakova
30
20Kitija Ķempe2007Latgales prp.D.Liepiņa
31

Sofija Koņuhova2007Latgales prp.D.Liepiņa
32
21Nikoļ Astratjeva2007RVSJ.Posse
33

Emilija Vīksniņa
RVSJ.Posse
34
22Sofija Ptuškina2007Vingro visi G.Marjina
35
23Dorina Hrustaļova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
36

Aleksandra Počtarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
37
24Alisa Larionova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonovapriekšmets ats.38

Daniela Vaidere2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
39
25Viktorija Sita200775.vsk.N.Kučinska
40

Viktorija Tašbulatova200775.vsk.N.Kučinska
41
26Milena Semenčukova2007Liepājas KSST.Ņikitina
42

Milana Korženkova2007Liepājas KSST.Ņikitina
43














17.00-17.50II sporta klase / vecākā grupa 2007.g.dz. un vecākas

III plūsma


vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











27Ksenija Saļņikova2007RVSĻ.Hohlovapriekšmets ats.43

Gerda Zemniece2007RVSĻ.Hohlova44
28Magdalēna Treiliha2007LMVKN.Sidorova
45

Kristīna Larionova2007LMVKN.Sidorova
46
29Alīse Janenko200696.vsk.O.Aleksejeva
47
30Emīlija Hudoleja2007Ķekavas NSSE.Repke
48
31Dominika Kustova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
49
32Anastasija Leonova2007VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
50
33Enia Rūdolfa-Spēka2006RVSI.Vaivade
51

Rendija Priževaite2006RVSI.Vaivade
52
34Ksenija Judre2006LMVKN.Sidorova
53

Anželika Dudkina2006LMVKN.Sidorova
54
35Varvara Nikolaenko2007RVSG.Marjina
55

Linda Balašova2007RVSG.Marjina
56
36Jevgenija Golopjatova200775.vsk.N.Kučinska
57










































17.50-18.10pārtraukums




Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:26

18.10-19.10III sporta klase / vecākā grupa 2006.g.dz. un vecākas

I plūsma


vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Marija Fridrih2006Tukuma SSZ.Stepanova
1
2Veronoka Naumova2006VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
2
3Jana Podoļako2006RVSJ.Posse
3

Evelita Budrecka2006RVSJ.Posse
4
4Nadežda Červinska200596.vsk.O.Aleksejeva
5
5Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitina
6

Amanda Orlova2005Liepājas KSST.Ņikitina
7
6Vitalina Lavrenko2006RVSĻ.Hohlovapriekšmets ats.8

Marina Dedkova2006RVSĻ.Hohlova9
7Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelova
10
8Patrīcija Pavļenko200675.vsk.N.Kučinska
11
9Džodija Loze2006VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
12
10Marija Savkina2006LMVKN.Sidorova
13
11Amēlija Vīmane2006Ķekavas NSSN.Čekit
14
12Sofija Butko2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
15

Karina Plijeva2006Jūrmalas SSO.Timofejeva
16
13Linda Daniela Ivanova2005Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
17
14Alisa Avsejeva2005Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
18
15Lote Skride2006Ķekavas NSSN.Čekit
19

Tīna Jakubone2006Ķekavas NSSN.Čekit
20







19.10-20.10III sporta klase / vecākā grupa 2006.g.dz. un vecākas

II plūsma


vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











16Jekaterina Majorkova2004VOCV.Romanova
21

Kima Pintenere2004VOCV.Romanova
22
17Sofija Červinska2006RVSĻ.Hohlova
23
18Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
24

Ksenija Daņileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
25
19Anna Bikova2006RVSĻ.Hohlova
26

Jevģenija Roslova2006RVSĻ.Hohlova
27
20Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitina
28
21Viktorija Juhnēviča2006Ķekavas NSSE.Repke
29
22Marta France2005VOCV.Romanova
30

Sofija Arabska2005VOCV.Romanova
31
23Karīna Jansona2006Ķekavas NSSN.Čekit
32

Elza Rone2006Ķekavas NSSN.Čekit
33
24Danija Konradi2006Latgales prp.D.Liepiņa
34
25Sofija Kudrjavceva2006Jūrmalas SST.Petrova
35
26Darja Bondarenko2006Jūrmalas SST.Petrova
36
27Alise Štāle2005RVSJ.Posse
37

Roze Štamere2004RVSJ.Posse
38
28Sofija Murza2005Liepājas KSST.Ņikitina
39

Anna Petrova2005Liepājas KSST.Ņikitina
40
29Anastasija Kurahtanova2006DaugavgrīvaDemendjuka
41







20.10-20.30apbalvošana











Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:31

2 день
Latvijas Mākslas vingrošanas kluba sacensības mākslas vingrošanā

"Pavasaris 2016"








Rīgā,





2016.gada7.-8.maijā












Starta protokols








10.00-10.30tiesnešu sanāksme











10.30-11.45III sporta klase / jaunākā grupa 2007.g.dz. un jaunākas





vingrojums bez priekšmeta, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Kerija Lubova2007Ķekavas NSSN.Čekit
1
2Milāna Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
2
3Lauma Gaile2007RVSJ.Posse
3
4Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
4
5Beata Blagonadeždina2007RVSĻ.Hohlova
5
6Anna Veinande2007RVSJ.Posse
6
7Aļona Samuilova2007RVSĻ.Hohlova
7
8Marija Markus2007RVSG.Marjina
8
9Elizabete tetere200775.vsk.N.Kučinska
9
10Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova
10
11Anastasija Zolotorjova2007Vingro visi G.Marjina
11
12Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņa
12
13Sofja Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
13
14Marija Kaļiņina200775.vsk.N.Kučinska
14
15Marijana Bihanova2007RVSĻ.Hohlova
15
16Valērija Baltramoviča2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
16
17Sofija Poļakova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
17
18Lana Drozdecka -Staneviča2007RVSG.Marjina
18







11.45-12.30V sporta klase /jaunākā grupa 2005.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar lentu, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Amanda Sniedze2005RVSŽ.Narkēviča
1
2Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova
2
3Sofija Šlamova2005RVSŽ.Narkēviča
3
4Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitina
4
5Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Posse
5
6Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņa
6
7Ortija Grīnberga2005RVSI.Vaivade
7
8Marija Orlova2005RVSG.Marjina
8
9Juliana Sakoviča200575.vsk.N.Kučinska
9
10Patrīcija Volkova2005Tukuma SSZ.Stepanova








12.30-13.45Prejuniores/ 2004.dz.g.





vingrojums ar lentu, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSZ.Stepanova
1
2Anastāsija Kudrjavceva2004OlaineV.Stūrmane
2
3Valērija Pogodina2004Latgales prp.D.Liepiņa
3
4Anna Zinovjeva200475.vsk.N.Kučinska
4
5Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelova
5
6Jeļizaveta Kalmikova2004Latgales prp.D.Liepiņa
6
7Džoanna Šalkovska2004RVSI.Vaivade
7
8Arina Jevstafjeva200475.vsk.N.Kučinska
8
9Julija Naumova2004VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
9
10Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSI.Smelova
10
11Milena Gnatčenko2004Liepājas KSST.Ņikitina
11
12Sofja Rešetova200475.vsk.N.Kučinska
12
13Aleksandra Kiopa200496.vsk.O.Aleksejeva
13
14Marija Starovoita2004VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
14
15Jeļizaveta Martkopļišvili2004RVSJ.Posse
15
16Sofija Bērziņa2004RVSI.Vaivade
16
17Marija Vasiļjeva200475.vsk.N.Kučinska
17
18Veronika Strogonova2004Tukuma SSZ.Stepanova








13.45-14.45pārtraukums, apbalvošana


















Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:35

14.45-15.30IV sporta klase /jaunākā grupa 2006.g.dz. un jaunākas





vingrojums ar bumbu, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Domenika Nikija Vovka2006Ķekavas NSSE.Repke
1
2Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjina
2
3Marija Girinoviča2006RVSG.Marjina
3
4Karīna Petreņuka2006Latgales prp.D.Liepiņa
4
5Nikola Macijevska2006RVSG.Marjina
5
6Margarita Fjodorova2007Vingro visi G.Marjina
6
7Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina
7
8Sati Čentoricka2006Latgales prp.D.Liepiņa
9
9Sofija Golubenkova2006Vingro visi G.Marjina
10
10Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
11
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:36

15.30-16.30IV sporta klase /vecākā grupa 2005.g.dz. un vecākas

I Plūsma


vingrojums ar bumbu, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











1Viktorija Boikova2005VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
1
2Ilze Kalniņa2004Jūrmalas SST.Petrova
2
3Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitina
3
4Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekit
4
5Vlada Vinogradova200596.vsk.O.Aleksejeva
5
6Karlīna Bunkše2005Ķekavas NSSE.Repke
6
7Jekaterina Ivanova200575.vsk.N.Kučinska

8Alina Morozova2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
7
9Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitina
8
10Katarina Mulagaļejeva2004Vingro visiG.Marjina
9
11Sintija Rozenberga2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
10







16.30-17.20IV sporta klase /vecākā grupa 2005.g.dz. un vecākas

II Plūsma


vingrojums ar bumbu, vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles











12Adele Stahanova2004RVSŽ.Narkēviča
1
13Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelova
2
14Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitina
4
15Elza Andersone2005RVSG.Marjina
5
16Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitina
6
17Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova
7
18Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska

19Diāna Valdiņa2004RVSG.Marjina
8
20Sofija Šlamova2005RVSŽ.Narkēviča
9
21Kasandra Amirova2004Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
10
22Alīne Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva
11
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 3 Май 2016 - 18:36

17.20-18.00C gr. juniores





2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles











1Kristina Golovenko2002VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
1
2Jūlija Kolkova2002Jelgavas BJSSI.Smelova
2
3Anastasija Kondratjeva2001VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
3
4Asja Bogdanova2002RVSN.Sidorova
4
5Lote Štrause2003RVSŽ.Narkēviča
5
6Jelizaveta Larina200196.vsk.O.Aleksejeva
6
7Dita Urpena2002Ķekavas NSSE.Repke
7
8Anželika Zorova2000Jelgavas BJSSI.Smelova
8
9Anastasija Andrejeva2003VOC/Jūrmalas SSJ.Tihaja
9
10Ruta Rēzija Auzniece2003Ķekavas NSSE.Repke
10
11Estere Grīvāne2003Baltijas puķe









18.00-18.40apbalvošana


















Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 5 Май 2016 - 20:38

"Pavasaris 2016"

ИЗМЕНИЛОСЬ ВРЕМЯ!

Изменённые стартовые протоколы можно скачать здесь:
https://yadi.sk/d/vDvY3XJJrWabK
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 12 Май 2016 - 8:38

XXII Starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs
"Mazās zvaigznītes 2016"

Стартовый протокол
1 день


Ķekava, 2016.gada 13.maijā








8.30-9.00Tiesnešu sanāksme







9.00-9.50III Sporta klase/ jaunākā grupa
I Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







1Marija Kaļiņina2007LMVKN.Sidorova
2Anna Vainande2007RVSJ.Posse
3Milana Burka2007Ireland/"Elite"RG
4Viktorija Staponas2007LTU/"Gintarines fejos"
5Valērija Baltramoviča2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
6Izabele Maceviciute2007LTU/Gracija
7Anastasiia Kharlan2007Maskava
8Milana Filatova2007Jūrmalas SSO.Timofejeva
9Beata Blagonadeždina2007RVSL.Hohlova
10Anora Alieva2007RVSA.Valujeviča
11Emīlija Hudoleja2007Ķekavas NSSE.Repke
12Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
13Sofija Meņšikova-Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelova










9.50-10.40III Sporta klase/ jaunākā grupa
II Plūsma

Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar priekšmetu pēc izvēles







14Marija Talalajeva2007RVSA.Valujeviča
15Lana Drozdecka-Staņeviča2007RVSG.Marjina
16Anna Zolotpverkhova2007Maskava
17Marija Markus2007RVSG.Marjina
18Amanda Volkopa2007Ogres NSCT.Stepulāne
19Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova
20Aļesja Sergeja2007Latgales prp.D.Liepiņa

Marjana Serkeviča2007Latgales prp.D.Liepiņa
21Marijana Bihanova2007RVSL.Hohlova

Aļona Samuilova2007RVSL.Hohlova
22Diāna Alandarenko2008Liepājas KSSJ.Visocka
23Lauma Gaile2007RVSJ.Posse
24Kerija Lubova2007Ķekavas NSSN.Čekit
25Zivile Vitkute2007LTU/"Gintarines fejos"
26Nikita Yankova2007Ireland/"Elite"RG
27Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinska





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 12 Май 2016 - 8:38

10.40-11.30IV Sporta klase/ jaunākā grupa
I Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







1Viktorija Uškāne2006SK ALTAT.Stepulāne
2Anastasija Sulojeva2006RVSG.Marjina
3Sati Čentoricka2006Latgales prp.D.Liepiņa
4Veronika Haruta2006RVSA.Valujeviča
5Henija Blūma2006Liepājas KSSJ.Visocka
6Vladislava Griba2006Ogres NSCT.Stepulāne
7Marija Girinoviča2006RVSG.Marjina
8Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
9Nikola Macijevska2006RVSG.Marjina
10Evelina Zadeikyte2006LTU/"Gintarines fejos"
11Karīna Petreņuka2006Latgales prp.D.Liepiņa
12Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina





11.30-12.20IV Sporta klase/ jaunākā grupa
II Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







13Domenika Nikija Vovka2006Ķekavas NSSE.Repke
14Paula Budrikaite2006LTU/"Gintarines fejos"
15Eva Davidonyte2006LTU/Kaunas SC
16Daniella Melnik2006Ireland/"Elite"RG
17Milla Hennessy2006Ireland/"Elite"RG
18Zlata karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
19Sinead Chong2006Ireland/"Elite"RG
20Margarita Fjodorova2006Vingro visiG.Marjina
21Elīza Valtere2006RVSI.Vaivade
22Sofija Golubenkova2006Vingro visiG.Marjina
23Anželika Zaharjana2006Ogres NSCT.Stepulāne
24Tīna Kitija Ertmane2006Ogres NSCT.Stepulāne
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 12 Май 2016 - 8:39

12.20-13.05IV Sporta klase/vecākā grupa
I Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







1Simona Prohorenko2004Ķekavas NSSN.Čekit
2Vlada Vladikina2005Liepājas KSSJ.Visocka
3Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitina
4Marta Simaityte2005LTU/"Gintarines fejos"
5Viktorija Vancāne2005Ogres NSCT.Stepulāne
6Aurelija Hincenberga2005Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
7Elza Andersone2005RVSG.Marjina
8Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitina
9Jevgenija Ozola2005Jūrmalas SSO.Timofejeva
10Jana Davydkina2005EST/Tip-Top Club
11Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska





13.05-13.50IV Sporta klase/vecākā grupa
II Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







12Alina Zulpaite2005LTU/Gracija
13Karlīna Bunkše2005Ķekavas NSSE.Repke
14Veronika Stepanova2005Latgales prp.D.Liepiņa
15Kristīne Čvikova2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
16Alisa Proščinko2004Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
17Alina Morozova2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
18Katarina Mullagaļejeva2004Vingro visiG.Marjina
19Darja Baltina2004Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
20Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova
21Kasandra Amirova2004Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
22Alīne Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva





13.50-14.35IV Sporta klase/vecākā grupa
III Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







23Nikija Tēra2005Ogres NSCT.Stepulāne
24Evija Giela2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
25Stacey Borodina 2005Ireland/"Elite"RG
26Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitina
27Viktorija Boikova2005VOC/JūrmalaJ.Tihaja
28Ilze Kalniņa2004Jūrmalas SST.Petrova
29Vlada Vinogradova200596.vsk.O.Aleksejeva
30Elizabete Saulkalna2005Liepājas KSSJ.Visocka
31Alika Bakurdze2005Liepājas KSST.Ņikitina
32Emīlija Languša2005Jūrmalas SSO.Timofejeva
33Milana Kaduka2005Liepājas KSST.Ņikitina





14.35-15.15IV Sporta klase/vecākā grupa
IV Plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







34Alisija Pokrovska200565.vsk.I.Zambžicka
35Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelova
36Marija Krilova2003SK GRĀCIJAI.Zambžicka
37Jekaterina Ivanova2005LMVKN.Sidorova
38Gabija Jonikaite2005LTU/"Gintarines fejos"
39Greta Jaseviciute2005LTU/Vilnius
40Valerija Matuļenko2004Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
41Sintija Rozenberga2005Jūrmalas SSZ.Stepanova
42Milana Ivanova2003Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
43Mante Adomaityte2005LTU/Kaunas
44Evelina Mikulskaja2005LTU/Gracija





15.15-16.00PĀRTRAUKUMS







15.25APBALVOŠANA







Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 12 Май 2016 - 8:39

16.00-16.40V Sporta klase/ jaunākā grupa
I plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







1Adriana Visocka2005Liepājas KSSJ.Visocka
2Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova
3Vladlena Kļimova2005Ogres NSCT.Stepulāne
4Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitina
5Aļisa Aļeškovska2005RVSJ.Posse
6Marija Kaļiņina2005Vingro visiG.Marjina
7Sofija Treshchenkina2005LTU/ SC "Viesulas"
8Patricija Kilijonaite2005LTU/Kaunas SC
9Marta Vildere2005RVSA.Valujeviča
10Aljona Davõdova2005TIP TOP





16.40-17.15V Sporta klase/ jaunākā grupa
II plūsma

2 vingrojumi ar priekšmetu pēc izvēles







11Juliana Sakoviča200575.vsk.N.Kučinska
12Santa Stepulāne2005Ogres NSCT.Stepulāne
13Ekaterina Pintea2005Ireland/"Elite"RG
14Valerija Burikova2005Liepājas KSSJ.Visocka
15Evelina Litoša200565.vsk.I.Zambžicka
16Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņa
17Patrīcija Volkova2005Tukuma SSZ.Stepanova
18Marija Orlova2005RVSG.Marjina
19Zemyna Stockute2005LTU/"Gintarines fejos"
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 6На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

 Похожие темы

-
» Первенство СФО среди юношей и девушек. 12-17 марта 2013 г.
» Joo Se Hyuk (주세혁) South Korea, ЛУЧШИЙ,,,,Modern Defender
» НЕМНОГО О ШАХПОНГЕ
» ДОБАВЛЕНО ПОЛНОЕ ВИДЕО ДТП от 11.04.13 г. в г. Шелехов
» X Всероссийский рейтинговый турнир по настольному теннису памяти мастера спорта Рштуни А.Г. г.Новосибирск

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -