ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Наш Клуб

Последние темы
» Соревнования: какие, где, когда 2016
автор Admin Пт 17 Ноя 2017 - 22:02

» Новости с соревнований
автор Admin Пт 17 Ноя 2017 - 21:31

» Куплю-продам-отдам
автор Marija Ср 4 Окт 2017 - 14:48

» Летний лагерь 2017 (Мадоне)
автор Admin Вс 27 Авг 2017 - 10:50

» Наши гимнастки
автор Viktorija Чт 24 Авг 2017 - 13:00

» Поздравляем !!!
автор Ольга Чт 3 Авг 2017 - 23:06

» Латвийская юношеская Олимпиада 2017
автор Admin Пн 10 Июл 2017 - 15:17

» Summer Trophy 2017 (Italy) -
автор Admin Пт 7 Июл 2017 - 23:48

» «Super Bunny Cup» (Будапешт, Венгрия)
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 19:25

» Соревнования: какие, где, когда 2017
автор Admin Пт 5 Май 2017 - 10:39


Поделиться | 
 

 Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий
АвторСообщение
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 9 Янв 2016 - 18:46

Sacensību kalendārs uz 2016.g.

LaiksSacensību nosaukumsVietaValsts
23.-24.01.2016.Ogres novada sporta centra Starpt. Sac. "Sniegpārsliņas Kauss" *SS
OgreLatvija
30.-31.01.2016.Starptautiskās sacenšības "Baltic Flower 2016" *SS
JelgavaLatvija
06.-07.02.2016.Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes *PM
RīgaLatvija
07.-08.02.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts grupu vingrojumos *PČJūrmalaLatvija
17.-22.02.2016.Moscow Grand Prix 2016 *SSMaskavaKrievija
26.-28.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKEEspooSomija
11.-13.03.2016.2nd Aphrodite Cup 2016 *SS FIGFaliroGrieķija
12.-13.03.2016.International RG Tournament "Baltic Hoop 2016" sen, jun *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Inter. RG Tournament "L.Kachkalda Memorial Cup" Groop Seniors *SS FIGRīgaLatvija
12.-13.03.2016.Starpt. Junioru turnīrs individ. *SSRīgaLatvija
16.-20.03.2016.World Cup 2016 cat. B *PKELisabonPortugāle
26.-27.03.2016.Thiais Grand Prix *SS FIGThiaisFrancija
01.-03.04.2016.World Cup 2016 cat. B *PKPesaroItālija
09.-10.04.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts indiv. *PČJūrmalaLatvija
14.-17.04.2016.Holon Grand Prix *SS FIGHolonIzraela
16.-17.04.2016.Ogres NSC starptautiskais turnīrs "Sniegpulkstenīšu kauss 2016" *SSOgreLatvija
16.-24.04.2016.Second Olympic Qualification *KORioBrazīlija
21.-22.04.2016.LR Kauss un Čempionāts atsevišķos veidos *LRČJūrmalaLatvija
13.-15.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKETaškentaUzbekistana
13.-15.05.2016.Starptautiskās sac. "Mazās zvaigznītes 2016" *SSĶekavaLatvija
20.-22.05.2016.BSB Bank World Cup 2016 Cat. B *PKMinskaBaltkrievija
27.-29.05.2016.World Cup 2016 cat. B *PKSofijaBulgārija
28.-29.05.2016."Baltijas puķe 2016" *SSTukumsLatvija
03.-05.06.2016.Starptautiskais turnīrs "Vēju pilsētas Kauss" *SSLiepājaLatvija
03.-05.06.2016.World Cup 2016 cat. B *PKGvadalaharaSpānija
12.-16.06.2016.Eiropas čempionāts Sen: Ind, Groups Jun ind *EČHolonIzraela
01.-03.07.2016.Berlin Master World Cup 2016 Cat. B *PKBerlīneVācija
01.-03.07.2016.Latvijas Olimpiāde ind., grupas. Pieaugušie *LOJelgavaLatvija
08.-10.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKKazaņaKrievija
22.-24.07.2016.World Cup 2016 cat. B *PKBakuAzerbaidžana
 05.-21.08.2016.XXXI Olimpiskās spēles *OS Rio de ŽaneiroBrazīlija
25.-28.08.2016.Starptautiskās sac. "Mazā un Lielā Grācija 2016" *SSJūrmalaLatvija
24.-25.09.2016.Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes ind. *PMJūrmalaLatvija
15.-16.10.2016.Rīgas pilsētas čempionāts *PČRīgaLatvija
22.-23.10.2016."Rudens 2016"RīgaLatvija
05.11.2016.Vingro visi 2016 1-5.sp.kl ind. un grupu vingrojumsRīgaLatvija
12.-13.11.2016.LR Čempionāts īnd. Un LR Čempionāts grupu vingr. *LRČLiepājaLatvija
03.-04.12.2016.Salaspils MVK Grācija turnīrs "Ziemas Grācija"SalaspilsLatvija
03.-04.12.2016.Rīgas Vingrošanas skolas turnīrs "Ziemassvētku prieki"RīgaLatvija
17.12.2016.Jūrmalas pilsētas atklātais "Ziemassvētku turnīrs" *PMJūrmalaLatvija
17.-18.12.2016.Liepājas čempionāts *PČLiepājaLatvija
* FIG ofic. Sacensibas
  



PČ - Pilsētas čempionāts
PM - Pilsētas meistarsacīkstes
LRČ - Latvijas Republikas čempionāts
LO - Latvijas Olimpiāde
SS - Starptautiskās sacensības
SS FIG - Starptautiskās sacensības FIG
EČ - Eiropas čempionāts
PKE - Pasaules kausa etaps
PK - Pasaules kauss
KO - Kvalifikācija Olimpiādei
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пн 18 Янв 2016 - 18:05

Ogres novada sporta centra un
biedrības “Mākslas vingrošanas klubs ALTA”
turnīrs 


“Sniegpārsliņu kauss 2016”
SACENSĪBU PROGRAMMA



Sestdiena, 2016. gada 23. janvāris


09.30- 10.00 Tiesnešu sanāksme


10.00- 10.20 I sporta klase jaunāka grupa
10.20- 11.05 III sporta klase jaunāka grupa
11.05- 12.05 IV sporta klase jaunāka grupa
12.05- 13.20 V sporta klase jaunāka grupa


13.35- 14.00 Apbalvošanas parāde (I, III, IV, V sp. kl.)
13.20- 14.20 Pusdienu pārtraukums


14.20- 15.25 Juniores I plūsma
15.25- 16.30 Juniores II plūsma
16.30- 17.35 Juniores III plūsma


17.50- 18.20 Apbalvošana (juniores)
17.35- 18.40 Kafijas pauze


18.40- 19.25 Pre- junioru sporta klase I plūsma
19.25- 20.10 Pre- junioru sporta klase II plūsma


20.25 Apbalvošana (pre- juniores)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пн 18 Янв 2016 - 18:08

Svētdiena, 2016. gada 24. janvāris


09.15- 09.30 Tiesnešu sanāksme


09.30- 10.20 I sporta klase vecāka grupa
10.20- 11.15 II sporta klase jaunāka grupa
11.15- 12.35 III sporta klase vecāka grupa
12.35- 13.15 Juniores C


13.35- 13.55 Apbalvošana (I, II, III sp. klases, juniores C)
13.15- 14.15 Pusdienu pārtraukums


14.15- 15.30 II sporta klase vecāka grupa I plūsma
15.30- 16.45 II sporta klase vecāka grupa II plūsma


16.45- 17.15 Kafijas pauze
17.00- 17.15 Apbalvošana ( II sp. klase)


17.15- 18.15 IV sporta klase vecāka grupa I plūsma
18.15- 19.15 IV sporta klase vecāka grupa II plūsma
19.15- 20.25 Seniores

20.40 Apbalvošana (IV sp.kl. , seniores)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Вт 19 Янв 2016 - 9:26

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 9:19

Sniegpārsliņu kauss 2016”
STARTA PROTOKOLS
Sestdiena, 2016. gada 23. janvārī


10.00- 10.20 
I sporta klase jaunāka grupa. Vingrojums bez priekšmeta.
     

AlesjaKalmakovaLMVK+SofijaVanzovičaLMVK

IevaKauliņaALTA+RebekaBišaALTA

JulianaPokrovskaRīgas 65. Vsk.




KsenijaVasiļjevaSK Harmonija+ArinaTrutjkoSK Harmonija

MargaritaKabišaRVS




VladislavaŽižinaOgres NSC




DarjaVilsoneRVS+MiļenaŅikitinaRVS

AvroraŽabotinskaALTA+KsenijaNikolajevaALTA

ViktorijaPetrovaLiepājas KSS+AlesjaEļbeLiepājas KSS

SofijaGermaneSK Harmonija+DanaMaliņaSK Harmonija

10.20- 11.05 
III sporta klase jaunāka grupa. 
Vingrojums bez priekšmeta un vingrojums ar auklu vai ar apli
     

AnastasijaZolotorjovaVingro visi




KarinaPlijevaJūrmalas SS I




LaumaGaileRVS+AnnaVainandeRVS

SofjaMeņšikova- FiļimonovaJelgavas BJSS+SofijaPoļakovaJelgavas BJSS

BeataBlagonadeždinaRVS




DiānaAlandarenkoLiepājas KSS+AnfisaSolovjovaLiepājas KSS

AnoraAlievaRVS+MarijaTalalajevaRVS

MilānaFilatovaJūrmalas SS I+ValērijaBaltramovičaJūrmalas SS I

AmandaVolkopaOgres NSC




DarjaAndrejevaJelgavas BJSS



Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 9:27

11.05- 12.05 
IV sporta klase jaunāka grupa. Vingrojums ar vālēm un ar apli vai bumbu.


   

VarvaraProščenkoLiepājas KSSбулавы
обруч/мяч

MarijaGirinovičaVingro visi
обруч/мяч
      булавы

ErikaJershovaEST
/

VladislavaGribaOgres NSC
/

AnastasijaSulojevaRVS
/

HenijaBlūmaLiepājas KSS
/

AlissiaSepaEST
/

AnželikaZaharjanaOgres NSC
/

ŅikolaJēkabsoneĶekavas NSS/ Baloži
/

ZlataKarpovičaJelgavas BJSS
/

NikolaMacijevskaRVS
/

Tīna KitijaErtmaneOgres NSC
/

MargaritaFjodorovaVingro visi
/
12.05- 13.20 
V sporta klase jaunāka grupa. Vingrojums ar apli un ar auklu vai bumbu.


   

PolinaRačkovskaLiepājas KSSобруч
скакалка/мяч

Aļisa AļeškovskaRVS
скакалка/мяч
обруч

OlesjaLopkoEST
/

PatrīcijaVolkovaTukuma SS
/

AmandaSniedzeRVS
/

ValērijaBurikovaLiepājas KSS
/

SantaStepulāneOgres NSC
/

EvelīnaLitošaRīgas 65. Vsk.
/

ValērijaKuzmenkoJelgavas BJSS
/

MartaVildereRVS
/

VladlenaKļimovaOgres NSC
/

KitijaZārbergaJūrmalas SS I
/

SofijaŠlamovaRVS
/

GusteAnatanaityteLTU
/

MarijaOrlovaRVS
/

PatrīcijaFeldmaneRVS
/

OrtijaGrīnbergaRVS
/

PatricijaKiliojonaiteLTU
/
13.35- 14.00 Apbalvošanas parāde (I, III, IV, V sp. kl.)

13.20- 14.20 Pusdienu pārtraukums
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 9:43

14.20- 15.25 Juniores I plūsma. 
Vingrojums ar auklu un ar priekšmetu pēc izvēles.

ValērijaBaltrušunaRVS2001    скакалка
izvēle

LauraMartišiūteLTU2003
izvēle
     скакалка

JūlijaKolkovaBaltic flower2002
izvēle

ĒrikaSokolovaRVS2001/ ā.k.
izvēle

PolinaInšakovaRīgas 65. Vsk.2003
izvēle

AnnaMurikovaJelgavas BJSS2003
izvēle

EvelīnaLuneRVS2003
izvēle

DarjaGoļenkovaOgres NSC2001
izvēle

KarinaRadžabovaLTU2001
izvēle

AnastasijaAlandarenkoLiepājas KSS2003
izvēle

JekaterinaDjominaLiepājas KSS2002
izvēle

VanesaVīndedzeĶekavas NSS2002
izvēle

AliseLazarevaBaltic flower2003
izvēle

Tamara LanaPetrosjanaRVS2002
izvēle
    скакалка



15.25- 16.30 Juniores II plūsma.

RenāteKurbatovaJelgavas BJSS2002    скакалка
izvēle

AngelīnaŠerstņovaLiepājas KSS2003
izvēle
    скакалка

JusteSabaliauskaiteLTU2001
izvēle

VeronikaGruzdevaOgres NSC2001
izvēle

JeļizavetaMamaikoRVS2002
izvēle

EvelīnaIvanovaLiepājas KSS2003
izvēle

IevaŽiupkaiteLTU2001
izvēle

Hanna MartaHansoneRVS2001/ ā.k.
izvēle

MilanaAlferčikaLiepājas KSS2002
izvēle

DenizeAndruneBaltic flower2002
izvēle

KristīneŠkutāneRVS2002
izvēle

AnastasijaDžemoRVS2001
izvēle
   скакалка

ElīnaĶuzeRVS2002
izvēle




16.30- 17.35 Juniores III plūsma.

ArianaAntonovaVingro visi2003     скакалка
izvēle

ValērijaKrušinskaRVS2003
izvēle
      скакалка

EvelinaBeržanskyteLTU2002
izvēle

Daniela DžeinaSkutuleOgres NSC2002
izvēle

ElīnaVildereRVS2002
izvēle

Alise KeitaDrivinieceOgres NSC2003
izvēle

AliseSavļakaRVS2003
izvēle

GiedreČerkauskyteLTU2001
izvēle

Ena DanielaĒrciņaVingro visi2003
izvēle

KarinaKaramiševaRīgas 65. Vsk.2002
izvēle

LuīzeTautereBaltic flower2003
izvēle

AgneButkuteLTU2003
izvēle

AlīnaAndrejevaRVS2002/ ā.k.
izvēle

Ieva LuīzeDravaĶekavas NSS2003
izvēle


17.50- 18.20 Apbalvošana (juniores)

17.35- 18.40 Kafijas pauze
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 9:47

18.40- 19.25 Pre- junioru sporta klase I plūsma. 
Vingrojums ar bumbu un ar auklu vai ar lentu.



JeļizavetaBelozubaJelgavas BJSS      мяч
скакалка/лента

Ruta RēzijaAuznieceĶekavas NSS
скакалка/лента
       мяч

AnnikaKnostenbergaRVS
/

ŅikolaIvanauskaRīgas 65. Vsk.
/

MiļenaGnatčenkoLiepājas KSS
/

MarijaMironovaRVS
/

Anna MarijaŠuravinaJūrmalas SS II
/

AnnaAvetisjanaĶekavas NSS/ Baloži
/

ElzaBekmaneJūrmalas SS III
/

VeronikaStroganovaTukuma SS
/


19.25- 20.10 Pre- junioru sporta klase II plūsma.

Milāna MelānijaSmirnihaJūrmalas SS II       мяч
скакалка/лента

JanaAšmenskaĶekavas NSS/ Baloži
скакалка/лента
        мяч

JekaterinaMaksimovaRVS
/

ArinaDraguņevičaMVK Grācija
/

IevaBraziulyteLTU
/

Patrīcija TīnaSokolovaALTA
/

MarikaSmertjevaRVS
/

TatjanaKudrjavcevaJelgavas BJSS
/

VarvaraGuitereRīgas 65. Vsk.
/

Kate LīvaPētersoneRVS
/


20.25 Apbalvošana (pre- juniores).
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 9:58

Sniegpārsliņu kauss 2016”
STARTA PROTOKOLS


Svētdiena, 2016. gada 24. janvārī


09.30- 10.20 
I sporta klase vecāka grupa. Vingrojums bez priekšmeta.     


EmīlijaMamedovaLMVK




Odrija GabriellaMilleMVK Grācija




JuliānaPozdņakovaSK Harmonija+ValērijaVuškāneSK Harmonija

KarolinaOshlakovaEST




ElizabeteSiliņaOgres NSC+AneteGaileOgres NSC

AgataŠusteRVS+AliseGulbeRVS

AlinaKozlovskaSK Harmonija




IvandaKļavzerBaltic flower




ArinaKrilovaĶekavas NSS/ Baloži+EvitaDiguleĶekavas NSS/ Baloži

DominikaSpriceRVS+KatrīnaLitaunieceRVS

NikolaJansoneOgres NSC+KarīnaBurunovaOgres NSC

KamilllaGrigorenkoEST




StefanijaStafeckaRīgas 75. Vsk.+ElizabeteDaiļideRīgas 75. Vsk.

KristaKumermaneĶekavas NSS+Linda PaulaKudrjavcevaĶekavas NSS

DiānaJevsejevaSK Harmonija




NikolaDinula- BriedeALTA+SofijaOzolaOgres NSC

AlīnaDemeškoLMVK +MarijaSaprikovaLMVK

ElinaBistrjakovaRīgas 65. Vsk.




SofijaJefimovaLiepājas KSS+PolinaŽukauskaLiepājas KSS

AlinaTsuimanEST




MarijaOpekunovaLiepājas KSS+MilenaSemenčukovaLiepājas KSS

LiānaNikolajevaRVS





10.20- 11.15 
II sporta klase jaunāka grupa. 
Vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles.
     

PoļinaValaineJelgavas BJSS




KsenijaIvanovaJūrmalas SS II




AgnetaNikitinaOgres NSC+AnastasijaIskraOgres NSC

PoļinaKamaņjanaJūrmalas SS I




AdrianaMolotanovaOgres NSC+LauraVaskāneOgres NSC

AnastasijaPožarickaJūrmalas SS I




Alisa ŠilkovaLMVK+MargaritaKoroļovaLMVK

SimonaNeškoOgres NSC+NikolaGaileOgres NSC

Kristina DžemoRVS+Jeļizaveta GutenkoRVS

SofijaKrjučkovaRVS





11.15- 12.35 
III sporta klase vecāka grupa. 
Vingrojums bez priekšmeta un ar auklu vai ar apli.
     

NikolaVasiļjevaLiepājas KSS




ViktorijaJociūteLTU




AliseVaskāneOgres NSC




VeronikaHarutaRVS+SofijaStaršajaRVS

Domenika NikijaVovkaĶekavas NSS




TamilaMatjašaLiepājas KSS




AlexaMalkovaEST




KsenijaDaniļevičaBaltic flower




MarinaDedkovaRVS




AlisaAstrelinaEST




BrigitaBauževičiūtėLTU




ViktorijaUškāneALTA+JeļizavetaAļeiņikovaALTA

MarijaSavkinaLMVK




SindijaLindeLiepājas KSS




OlesjaKatokEST




SimaSkeiveryteLTU




VeronikaVazneBaltic flower




ViktorijaJuhnēvičaĶekavas NSS





12.35- 13.15 
Juniores C. 2 priekšmeti pēc izvēles.
 

AlīnaIvanovaMVK Grācija

BeātePerovaLiepājas KSS

KristinaBobrikaRīgas 75. Vsk.

LindaBubiereLiepājas KSS

LindaŽeļezņakovaOgres NSC

DiamanteĀbolaOgres NSC

AnželikaZorovaBaltic flower

Asja BogdanovaRVS

KarinaKonuševskaSK Harmonija

NikaSolovjovaOgres NSC


 13.35- 13.55 Apbalvošana (I, II, III sp. klases, juniores C)

13.15- 14.15 Pusdienu pārtraukums
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 10:03

14.15- 15.25 
II sporta klase vecāka grupa I plūsma. 
Vingrojums bez priekšmeta un ar priekšmetu pēc izvēles.



JanaMarheleSK Harmonija




SanijaBērziņaRVS




ViktorijaTamkovičaALTA




AdrianaSergaLiepājas KSS+MilanaKorženkovaLiepājas KSS

SofijaČervinskaRVS+ElizabeteVilsoneRVS

KarinaJelinskajaEST




AļisaTriandafilidiRVS+NikoļaAstratjevaRVS

Nikola SāraBogdanovaRVS+RendijaPriževaiteRVS

LiepaZeicaiteLTU




MilanaVoišnisEST




AnnaVavilovaSK Harmonija+MargaritaMillereSK Harmonija

EmīlijaHudolejaĶekavas NSS




KristiānaLarionovaLMVK+DarjaDubrovskajaLMVK

KsenijaJudreRVS+AlisePlaudeRVS

15.25- 16.30 
II sporta klase vecāka grupa II plūsma



MagdalenaTreilihaRīgas 75. Vsk.+JeļizavetaVinogradovaRīgas 75. Vsk.

AdelinaTrautmaneĶekavas NSS/ Baloži




EmīlijaVīksniņaRVS




SofiaSpiridonovaEST




GertrūdaVinskaiteLTU




Katrina HristoforovaRīgas 75. Vsk.+MilanaFrolovaRīgas 75. Vsk.

PolīnaŽiguļinaOgres NSC




EmilijaEepikaiteLTU




JanaDeinekaRīgas 65. Vsk.




DorinaHrustaļovaBaltic flower+AleksandraPočtarenkoBaltic flower

AmandaRoneLiepājas KSS




AļonaKaļiņinaSK Harmonija/ ā.k.+AliseApineSK Harmonija

VictoriaViskubEST





16.30- 17.00 Kafijas pauze

16.45- 17.00 Apbalvošana ( II sp. klase)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 21 Янв 2016 - 10:05

17.00- 17.55 
IV sporta klase vecāka grupa I plūsma. 
Vingrojums ar vālēm un ar apli vai bumbu.
   

VitaAljoshinaEST     булавы
обруч/мяч

AlikaBakuradzeLiepājas KSS
обруч/мяч
      булавы

MilanaKadukaLiepājas KSS
/

JevgenijaOzolaJūrmalas SS I
/

AlisijaPokrovskaRīgas 65. Vsk.
/

VeronikaAsatrjanaLiepājas KSS
/

ViktorijaVancāneOgres NSC
/

AurēlijaHincenbergaĶekavas NSS/ Baloži
/

VladaVladikinaLiepājas KSS
/

PolīnaPiskuraOgres NSC
/

AdeleStahanovaRVS
/

17.55- 18.45 
IV sporta klase vecāka grupa II plūsma.

   

AleksaOpekunovaLiepājas KSS
/

JekaterinaKarabelnikovaEST
/

NikijaTēraALTA
/

AlīnaJermolajevaBaltic flower
/

MilanaIvanovaĶekavas NSS/ Baloži
/

NicoleViskubEST
/

EmīlijaLangušaJūrmalas SS I
/

OlgaKuļbidjukaLiepājas KSS
/

JekaterinaPopovaLMVK     булавы
обруч/мяч

DiānaValdiņaRVS/ ā.k.
/


18.45- 19.45 
Seniores. 
Vingrojums ar bumbu un ar priekšmetu pēc izvēles.
   

DanielaArājaRVS        мяч
izvēle

ElīnaZaikaRVS
izvēle
         мяч

AnnaLazarevaLMVK         мяч
izvēle

MigleVarnaiteLTU
izvēle
         мяч

SofijaŅikitinaLiepājas KSS          мяч
izvēle

KarolīnaMizūneJelgavas BJSS
izvēle
        мяч

KristinaŠkolaMVK Grācija          мяч
izvēle

KatrīnaKurmeRVS
izvēle
        мяч

JekaterinaSidorovaRVS         мяч
izvēle

ŠarūneŽukaiteLTU
izvēle
        мяч

JanaLazarevaRVS        мяч
izvēle

AnnaKaramiševaRīgas 65. Vsk.
izvēle
         мяч
20.00 Apbalvošana (IV sp.kl. , seniores)
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Пт 29 Янв 2016 - 13:06

VII. Rhytmic gymnastic tournament
"BALTIC FLOWER 2016"

Елгава 30-31.01.2016


Стартовый протокол можно скачать здесь (в формате pdf):

30.01: https://yadi.sk/i/bYHnYiuAnwNpT

31.01: https://yadi.sk/i/qxqdd1uQnwNpb



Программа соревнований:  


https://yadi.sk/i/BhbT30cWnwRFN






Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 3 Фев 2016 - 11:04

Чемпионат Риги по художественной гимнастике 2016

        Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā 2016


Дата:    06.02.2016 - 07.02.2016
Адрес: Basketbola skolas „Rīga” sporta bāzē, Rīgā, Juglas ielā 16 
Начало: 11:00.

Из положения:

       6. februārī:

      grupu vingrojumi – 
      1.sporta klase (bez priekšmeta), 
      2.sporta klase (apļi), 
      3.sporta klase (bumbas), 
      4.sporta klase (auklas), 
      5.sporta klase (vāles);

       individuālie vingrojumi: 
       4.sporta klase (bez priekšmeta, aplis); 
       5.sporta klase (aukla, aplis);

        7.februārī:

        individuālie vingrojumi: 
        3.sporta klase (bez priekšmeta, aukla, aplis), 
        4.sporta klase (bumba, vāles), 
        5.sporta klase (bumba, lenta).

Положение: Nolikums (102.00 KB) 

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:10

2016. gada 06. februārī



Starta protokols





grupu vingrojumi





10.15-11.00Tiesnešu sanāksme







10.20-11.00Laukuma izmēģināšana I un II sporta klase/izlozes secībā






LR senioru izlase







11.00-12.20I un II sporta klase








1.sporta klase/ bez priekšmeta/


1LMVK-II
A.Neskoromnaja

M.Saprikova, A.Skurate, A.Demeško, S.Stafecka, E.Dailide





2RVS-I
G.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka

A.Šaraka, A.Gizatuļļina, M.Siliņa, L.Balašova, V.Ņikolajenko





3Tukuma SS
Z.Stepanova










4LMVK-I
N.Sidorova,N.Kučinska,A.Neskoromnaja,A.Jefremova

J.Gutenko, A.Šilkova, M.Koroļova, S. Vanzoviča, A.Kalmakova





5RVS-I
T.Galaktionova, L.Andrianova










6Ķekavas NSS/Baloži
I.Zambžicka

A.Krilova, E.Digule, J.Jovbaka, D.Širova, K.Dementjeva











2.sporta klase / apļi/


775.vsk.-I
N.Kučinska, N.Sidorova, A.Jefremova

M.Kostjuka, M.Doskočinska, V.Tašbulatova, E.Tetere, V.Sita, M.Šmeļova





875.vsk.-II
N.Kučinska, N.Sidorova, A.Jefremova

D.Gončarova, M.Križanovska, M.Kolobanova, D.Hodoseviča, A.Skorohoda, A.Guņko





9LMVK-II
A.Neskoromnaja

K.Judre, M.Frolova, K.Hristoforova, A.Dudkina, A.Plaude





10RVS
G.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka

M.Markuss, L.Upeniece, L.Drozdecka-Staneviča, U.Svece, S.Petrova





11Jelgavas BJSS
I.Smelova

S.Meņšikova-Fiļimonova, S.Poļakova, D.Andrejeva, P.Valaine, I.Kļavzer





12LMVK-I
N.Sidorova,N.Kučinska,A.Neskoromnaja,A.Jefremova

D.Dubrovskaja, K.Larionova, M.Treiliha, J.Vinogradova, E.Mamedova





Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:10






12.20-12.40Laukuma izmēģināšana III un IVsporta klase/izlozes secībā






LR senioru izlase







12.40-13.20III un IV sporta klase








3.sporta klase / bumbas/


1Ķekavas NSS/Baloži
I.Zambžicka

A.Hincenberga, M.Ivanova, A.Trautmane, V.Matuļenko, M.Krilova, S.Šeskus





2Jelgavas BJSS-I
I.Smelova

Z.Karpoviča, P.Volkova, A.Jermolajeva, K.Orlova, V.Vazne





3Jelgavas BJSS-II
I.Smelova

D.Hrustaļova, V.Armaloviča, M.Apsīte, A.Ponomarenko, A.Počtarenko, K.Daņileviča





4Jūrmalas SS
Z.Stepanova











4.sporta klase / auklas/


575.vsk.
N.Kučinska, N.Sidorova, A.Jefremova

J.Sakoviča, J.Popova, M.Savkina, P.Pavļenko, M.Kaļiņina





6RVS-I
G.Marjina, K.Šavļuka, O.Gusarčuka

V.Čakstiņa, A.Akmentiņa, D.Ivanova, K.Mullagaļejeva, A.Levencova, D.Valdiņa





13.20-13.40pārtraukums







13.40-14.00Apbalvošana







Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:12

INDIVIDUĀLĀ PROGRAMMA





14.00-14.10Jeļizaveta Gamaļejeva



Arīna Leina



Ērika Bogdanova







14.10-15.104.sporta klase/ bez priekšmeta, aplis /


1Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitina
2Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelova
3Diāna Valdiņa2006RVSG.Marjina
4Alisija Pokrovska200565.vsk.I.Zambžicka
5Alīne Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva
6Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska
7Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
8Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitina
9Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitina
10Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina
11Jekaterina Ivanova200596.vsk.O.Aleksejeva
12Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitina
13Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova
14Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
15Sofija Golubenkova200696.vsk.O.Aleksejeva




















15.10-15.20Jeļizaveta Gamaļejeva



Arīna Leina



Ērika Bogdanova







15.20-15.40pārtraukums







Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:13

15.40-16.405. sporta klase / aukla, aplis/
I Plūsma
1Jana Ašmenska2004Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
2Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelova
3Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova
4Sofija Žagare2004RVST.Galaktionova
5Ortija Grīnberga2005RVSI.Vaivade
6Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSZ.Stepanova
7Marija Vasiļjeva200475.vsk.N.Kučinska
8Veronika Strogonova2004Tukuma SSI.Smelova
9Valērija Pogodina2004Latgales prp.D.Liepiņa
10Juliana Sakoviča200575.vsk.N.Kučinska
11Ņikola Ivanauska200465.vsk.I.Zambžicka
12Aleksandra Kiopa200496.vsk.O.Aleksejeva
13Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSI.Smelova










16.40-17.405. sporta klase / aukla, aplis/
I Plūsma
14Marija Orlova2005RVSG.Marjina
15Marta Vildere2005RVSI.Vaivade
16Arīna Jevstafjeva200475.vsk.N.Kučinska
17Džoanna Šalkovska2005RVSI.Vaivade
18Patrīcija Volkova2005Tukuma SSI.Smelova
19Anastasija Ševčenko200396.vsk.O.Aleksejeva
20Anastāsija Kudrjavceva2004Latgales prp.D.Liepiņa
21Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņa
22Anna Zinovjeva200475.vsk.N.Kučinska
23Sofja Rešetova200475.vsk.N.Kučinska
24Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitina
25Emīlija Tralmaka2004Latgales prp.D.Liepiņa
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:14

Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes 2016





2016. gada 07. februārī



Starta protokols





11.00-12.203. sporta klase / b/p, aukla, aplis/
I plūsma
1Jana Kuranova2006Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
2Sofija Poļakova2007Jelgavas BJSSI.Smelova
3Patricija Pavļenko200775.vsk.N.Kučinska
4Vlada Vinogradova200596.vsk.O.Aleksejeva
5Amelija Vīmane2006Ķekavas NSSN.Čekit
6Alisa Ponomarenko2006Jelgavas BJSSI.Smelova
7Veronika Vazne2006Jelgavas BJSSI.Smelova
8Telma Hanzena2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
9Lana Drozdecka - Staneviča2007RVSG.Marjina
10Kerija Lubova2007Ķekavas NSSN.Čekit
11Sindija Linde2005Liepājas KSST.Ņikitina
12Marija Kaļiņina200775.vsk.N.Kučinska
13Sofija Meņšikova - Fiļimonova2007Jelgavas BJSSI.Smelova





12.20-13.403. sporta klase / b/p, aukla, aplis/
II plūsma





14Marija Fridrih2006Tukuma SSZ.Stepanova
15Lote Skride2006Ķekavas NSSN.Čekit
16Dominika Kustova2007Daugavpils VOC/BJSSA.Samsonova
17Nadežda Červinska200596.vsk.O.Aleksejeva
18Elizabete Tetere200775.vsk.N.Kučinska
19Darja Andrejeva2007Jelgavas BJSSI.Smelova
20Tīna Jakubone2006Ķekavas NSSN.Čekit
21Karina Jansona2006Ķekavas NSSN.Čekit
22Milana Doskočinska200775.vsk.N.Kučinska
23Elza Rone2006Ķekavas NSSN.Čekit
24Ksenija Daņileviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
25Marija Markus2007RVSG.Marjina
26Nikola Vasiļjeva2006Liepājas KSST.Ņikitina










13.40-14.00Pārtraukums







14.00-14.20Apbalvošana


Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:14






14.20-15.204.sporta klase/ bez priekšmeta, aplis /


1Aleksa Opekunova2005Liepājas KSST.Ņikitina
2Alīna Jermolajeva2004Jelgavas BJSSI.Smelova
3Diāna Valdiņa2006RVSG.Marjina
4Alisija Pokrovska200565.vsk.I.Zambžicka
5Alīne Leladze200596.vsk.O.Aleksejeva
6Jekaterina Popova200575.vsk.N.Kučinska
7Ņikola Jēkabsone2006Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
8Olga Kubiļdjuka2005Liepājas KSST.Ņikitina
9Veronika Asatrjana2005Liepājas KSST.Ņikitina
10Varvara Proščenko2006Liepājas KSST.Ņikitina
11Jekaterina Ivanova200596.vsk.O.Aleksejeva
12Alika Bakuradze2005Liepājas KSST.Ņikitina
13Katerina Orlova2005Jelgavas BJSSI.Smelova
14Zlata Karpoviča2006Jelgavas BJSSI.Smelova
15Sofija Golubenkova200696.vsk.O.Aleksejeva










15.20-15.40pārtraukums







Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Чт 4 Фев 2016 - 10:14

15.40-16.405. sporta klase / aukla, aplis/
I Plūsma
1Jana Ašmenska2004Ķekavas NSS/BaložiI.Zambžicka
2Jeļizaveta Belozuba2004Jelgavas BJSSI.Smelova
3Valērija Kuzmenko2005Jelgavas BJSSI.Smelova
4Sofija Žagare2004RVST.Galaktionova
5Ortija Grīnberga2005RVSI.Vaivade
6Sofija Eihlere2004Jūrmalas SSZ.Stepanova
7Marija Vasiļjeva200475.vsk.N.Kučinska
8Veronika Strogonova2004Tukuma SSI.Smelova
9Valērija Pogodina2004Latgales prp.D.Liepiņa
10Juliana Sakoviča200575.vsk.N.Kučinska
11Ņikola Ivanauska200465.vsk.I.Zambžicka
12Aleksandra Kiopa200496.vsk.O.Aleksejeva
13Tatjana Kudrjavceva2004Jelgavas BJSSI.Smelova










16.40-17.405. sporta klase / aukla, aplis/
I Plūsma
14Marija Orlova2005RVSG.Marjina
15Marta Vildere2005RVSI.Vaivade
16Arīna Jevstafjeva200475.vsk.N.Kučinska
17Džoanna Šalkovska2005RVSI.Vaivade
18Patrīcija Volkova2005Tukuma SSI.Smelova
19Anastasija Ševčenko200396.vsk.O.Aleksejeva
20Anastāsija Kudrjavceva2004Latgales prp.D.Liepiņa
21Līze Pildegoviča2005Latgales prp.D.Liepiņa
22Anna Zinovjeva200475.vsk.N.Kučinska
23Sofja Rešetova200475.vsk.N.Kučinska
24Polina Račkovska2005Liepājas KSST.Ņikitina
25Emīlija Tralmaka2004Latgales prp.D.Liepiņa










17.40-18.00Apbalvošana












Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 10 Фев 2016 - 16:51

Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Ольга
Модератор
avatar

Сообщения : 146
Дата регистрации : 2014-09-06

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 10 Фев 2016 - 18:22

Прямая трансляция тут.
Сегодня - 10 февраля - идут тренировки
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Ср 17 Фев 2016 - 21:31

Представительницы нашего клуба (Эрика Богданова и Арина Леин) уехали на соревнования в Россию:

Они будут представлять нашу страну и Клуб на соревнованиях
ALINA CUP 2016,
КУБОК ЧЕМПИОНОК «ГАЗПРОМ»
ИМЕНИ АЛИНЫ КАБАЕВОЙ

В РАМКАХ ПРОГРАММЫ «ГАЗПРОМ – ДЕТЯМ»

    

Удачи нашим гимнасткам   !!!

Списки:
http://www.vfrg.ru/competitions/granpri-moskva/members/
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Admin



Сообщения : 1820
Дата регистрации : 2014-08-26

СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   Сб 20 Фев 2016 - 15:21

Ближайшие соревнования, в которых участвуют гимнастки нашего Клуба:
Открытый Чемпионат Литвы по художественной гимнастике (в Вильнюсе)
OPEN LITHUANIAN CHAMPIONCHIP FOR RHYTHMIC GYMNASTICS


Дата:  26 - 27 февраля 2016

Положение: http://gimnastika.lt/files/2016/2016_RG_Lithuanian_Open_Directives_2016-01-15.PDF
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль http://iloverg.latvianforum.net
Спонсируемый контент




СообщениеТема: Re: Соревнования: какие, где, когда 2016   

Вернуться к началу Перейти вниз
 

Соревнования: какие, где, когда 2016

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 1 из 6На страницу : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следующий

 Похожие темы

-
» Первенство СФО среди юношей и девушек. 12-17 марта 2013 г.
» Joo Se Hyuk (주세혁) South Korea, ЛУЧШИЙ,,,,Modern Defender
» НЕМНОГО О ШАХПОНГЕ
» ДОБАВЛЕНО ПОЛНОЕ ВИДЕО ДТП от 11.04.13 г. в г. Шелехов
» X Всероссийский рейтинговый турнир по настольному теннису памяти мастера спорта Рштуни А.Г. г.Новосибирск

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
 :: Наш клуб :: Соревнования: что, где, когда -